Matra e-MO, francuski motłoch elektryczny? specyfikacje

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 23/06/09, 23:37

Były oceaniczny napisał:…W tych maszynach elektrycznych nie ma możliwości odpięcia, a jeśli maszyna okaże się bezpieczniejsza niż klasyczna hulajnoga, nawet jeśli jest trochę droższa, może to skłonić rodziców do jej zakupu zamiast skuterów benzynowych lub motocykle.
Przepraszam, że się sprzeciwiam, ale hulajnoga elektryczna też może być nieokiełznana...
Czasem trzeba po prostu wymienić baterie...
Istnieje jednak wiele rozwiązań w zakresie oczyszczania. :?
Mnie osobiście czasem łaskocze moje zbuntowane włókno po okresie dojrzewania... : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 23/06/09, 23:54

Arrgh nikczemny zdrajco, już sobie wyobrażam, jak rysujesz obwód zwalniający dla ad-hoc dla maszyny...

Przejdź od retro citro : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 24/06/09, 00:06

Były oceaniczny napisał:Arrgh nikczemny zdrajco, już sobie wyobrażam, jak rysujesz obwód zwalniający dla ad-hoc dla maszyny...

Przejdź od retro citro : Mrgreen: : Mrgreen:
Nie martw się. : Mrgreen:
Może za 20 lat będę miał czas...
Wyrzucam projekty sprzed 30 lat, których nie skończyłem...
Gdy wyrzuciłem mob esencji.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 24/06/09, 12:50

Były oceaniczny napisał:.... Moja 5-letnia córka już mówi o jeździe na motocyklu elektrycznym...


Do zobaczenia za 10 lat! Ale z dziewczyną masz swoje szanse (mam dwie dziewczynki i chłopca)… „Paradoksalne” zachowania w okresie dojrzewania to nie to samo…

Jeszcze raz mówię „ogólnie o przypadkach”. Na szczęście jest wiele wyjątków... Ten sam nastolatek, który denerwuje całe sąsiedztwo dymiącymi oponami skutera o godzinie 11 wieczorem na oczach grupy przyjaciół, może dość łatwo przynieść dzienniki swojego -ojciec w oczekiwaniu na zimę następnego dnia!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 111