Chleb, olej i korupcja, dziś w telewizji Arte

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
bain2jasmine
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 30
Rejestracja: 21/06/09, 22:44




przez bain2jasmine » 22/06/09, 19:17

trzymasz się ze mną bla, bla, ponieważ zadaję prawdziwe pytania:

na przykład ty, twoja rodzina i twoi przyjaciele, ilu od dzisiaj nie spożywałoby już krów (to istota zużywa najbardziej wirtualną wodę)

więc weźmiesz ten procent, który jest naprawdę skłonny do zrobienia czegoś konkretnego i ekstrapolujesz na podstawie statystyk społecznych bogatych krajów (20% światowej populacji) i zobaczysz, że edukacja ludzi wymaga katastrofy, więc na razie ludzie myślą, że to jeszcze nie prawdziwa katastrofa, więc nie zmieniaj nawyków żywieniowych lub z konieczności zaczęło się od euro, spójrz na cenę karamba w piekarniach i pamiętaj o dawnych czasach z 10 centami franków teraz 10 centów podzielonych przez 6,5 odpowiadających euro, Polityka przygotowała nas do mniejszego spożycia, ale nie do lepszego spożycia, ponieważ ludzie nie chcą konsumować lepiej, ponieważ chcą konsumować.

ABY BYĆ PROSTE, POWIEDZIAŁEM, ŻE TWOJE ROZWIĄZANIE, KTÓRE NA PRZYKŁAD JEDZI MNIEJ MIĘSA KROWIEGO, JEST NIEZAWODNE, PONIEWAŻ NIE ZABIJESZ CHĘCIA ZJESZENIA KROWY, NAWET JEŚLI LUDZIE MUSZĄ SPOŻYWAĆ BRAZYLIA ZBÓŻ W 1 LUDZIACH ZAWIERAJĄCY BRAZYLIA 3 GŁÓD I JESZCZE NAJWIĘKSZY EKSPORTER ZBÓŻ NA ŚWIECIE
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 22/06/09, 19:31

Cóż, myślę, że ujawniłeś swoją prawdziwą naturę (ekstremizm, prawda?) ...

Do czego się rozgrzewasz?
Do czego się zwraca Twój komputer?
Jesz trawę?

Myślę, że pójdziesz na spacer ... gdzie indziej .... : Chichot:

W twoim przypadku samobójstwo może być sposobem na uczynienie świata czystszym? : Mrgreen:
0 x
fthanron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 292
Rejestracja: 13/10/07, 17:56
Lokalizacja: Loir et Cher




przez fthanron » 22/06/09, 19:33

Cześć bain2jasmin, kiedy cię czytam, widzę, jak wracasz i już po dwóch wiadomościach, uważam to za męczące i irytujące.

Z przyjemnością wyobrażam sobie, że komunikacja mogłaby się polepszyć, gdybyś chciał włożyć duży wysiłek ...

Co chcesz wyrazić? Poszedłem porozmawiać z wujem

Pozdrawiam.
0 x
Frederic
bain2jasmine
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 30
Rejestracja: 21/06/09, 22:44




przez bain2jasmine » 22/06/09, 19:34

och, tak, moderator wciąż jest zdenerwowany i nie odpowiedział na moje pytanie: jak powstrzymać konsumpcję krów od uprzywilejowanych osób, które chcą nadal jeść krowy: to jest prawdziwe pytanie, na które nie odpowiadasz inaczej, jak tylko dziecinnymi odpowiedziami i zniesławiający limit, ale hej, ci, którzy czytają, nie są oszukani eh eh eh
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 22/06/09, 19:34

To troll ... i wkurza wszystkich ...

W ciągu 24 godzin zostało ci 16 : Chichot:
0 x
bain2jasmine
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 30
Rejestracja: 21/06/09, 22:44




przez bain2jasmine » 22/06/09, 19:36

no cóż, więc jeśli dobrze rozumiem, zwalniasz każdego, kto zadaje prawdziwe pytania?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 22/06/09, 19:45

Nie tylko trolle takie jak ty !! : Evil:
Ostatnio edytowane przez Christophe 22 / 06 / 09, 19: 47, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 22/06/09, 19:46

Chciałbym zwrócić Wam uwagę na „wodę do kąpieli pachnącą kwiatami jaśminu”, że sama jestem zirytowana tym, że nie odpowiadacie na zadawane Wam pytania i sugestie ....

znajdź sobie dobrą grę i upuść nasze trampki!
I grzecznie odpowiedz na Tonton, który zadał Ci pytanie!

+1 Christophe, ze swojej strony jem mięso tylko wtedy, gdy „potrzebuję” go z fizjologicznego punktu widzenia, przez resztę czasu wolę polegać na prostszych rzeczach i równie pożywnych ... te jajka nie szkodzą kurom, mleko nie szkodzi krowom i wszystkim tym pysznym pochodnym! (sery wszystkich rodzajów).


miauczeć
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 22/06/09, 23:08

: Arrow: Mój dziadek wychowywał krowy, ja nadal zabijam świnie, kaczki w rodzinie ... Prawdziwa uroczystość.
A ja jestem ... chciwy.

Mam też obsesję na punkcie efektywności energetycznej. Staram się mniej konsumować, żeby się ogrzać, zapalić, poruszać ...
Był jeden obszar, który zignorowałem ... Jedzenie.

Coraz mniej jem, żyję tym bardzo dobrze, a nawet lepiej, bo chudnę i czuję się w lepszej formie. Zwracam uwagę na to, co jem, żeby nie wypchało się paskudnymi rzeczami, których nie ma na talerzu, i że nie pochodzi z drugiej strony świata. Wreszcie jem coraz więcej i więcej organicznych produktów lub uzasadniam to, że budżet jest równoważny lub mniejszy niż to, co wcześniej zatrzasnąłem. Doświadczam intelektualnej satysfakcji i wielu smakowych przyjemności, bo naturalność interesuje mnie tym, że jest smaczna. Moje spożycie soli i cukru również się zmniejszyło ...

Dla mnie ta stopniowa ewolucja w rzeczywistości oznaczała jedynie zmęczenie intelektualne ... wysiłek refleksji, ale przyniosła mi wiele dobrego samopoczucia.
: Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 23/06/09, 10:04

Lietseu napisał:[...] znajdź sobie dobrą grę i puść nasze tenisówki! [...]
Proponuję, żeby szedł z przodu World of Warcraft... Biorąc pod uwagę jego pozorny wiek, będzie mu to odpowiadać ... Roll:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162