udostępnianie dokumentów

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Dudu x2
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 23/11/05, 14:08
Lokalizacja: 49600

udostępnianie dokumentów




przez Dudu x2 » 14/12/05, 13:57

Nie oczekuję odpowiedzi w tym temacie, jedynie podzielę się z Wami moimi dokumentami, które udało mi się zebrać w internecie (p2p).

dokumenty prawne oczywiście na stosie wynalazków. Dobry wykop.

z drugiej strony jeśli masz doktora by dać mi jestem biorcą!

zwłaszcza w odniesieniu do gazu Browna!


dziękuję miłego czytania...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 14/12/05, 21:23

Jeśli chcesz, aby Twoja witryna „trwała”, radzę szybko ubrać ją w kilka stron z linkami do Twoich plików.

W przeciwnym razie Free ryzykuje szybkie usunięcie go, ponieważ nie chce dzikiego przechowywania (bardzo łatwe do automatycznego monitorowania).

Zapytaj sd...

A+
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 14/12/05, 21:37

Nie martw się... wraz z nowym serwerem wkrótce będzie dostępne dla Ciebie półprywatne miejsce na serwerze econology... powiedzmy... od 5 do 10 GB tylko dla Ciebie :)

Ale bądź ostrożny, to nie będzie powód, aby coś w nim wkładać! Będziemy regularnie sprzątać....
0 x
Dudu x2
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 23/11/05, 14:08
Lokalizacja: 49600




przez Dudu x2 » 15/12/05, 02:26

oki dzięki za radę! :roll:

fajna będzie mała sekcja z mnóstwem dokumentów!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 208