Zabawki i marki konsumenckie Bosch, Braun, Miele ..

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 17/10/08, 19:30

BRAVO!

To rant, bo je lubię!
Daję ci 500% racji, ja również uważam, że rodzice, którzy kupują tego rodzaju bzdury, są tak samo „prani mózg”, jak ich dzieci!
Ale żeby zobaczyć, jak zacznie się kryzys, obawiam się, że nasze blond głowy wkrótce przypomną sobie tylko obfitość rzeczy do jedzenia, które było w jego sklepach ...

„Pracują” dla dużej dystrybucji, która ponadto stara się ich zniszczyć, zmuszając ich do stosowania cen „gówna”, aby pokazać, że „maluchy” są gówniane!


Widziałem ten dokument, byłem zniesmaczony, ci biedni ludzie zostali pozbawieni własnego majątku (zostali oszukani) przez bardzo nieskomplikowanych "Mistrzów gry", którzy oczywiście są tymi samymi, którzy trzymają dużych marki lub niektórzy z nas mogą biec tylko z braku konkurencji ... już zniknęły (jak zniknie poczta).

Czyż to już nie był słynny znak „finansowej dekadencji”?

Obawiam się, moja droga, że ​​jeśli znajdzie się ktoś, kto jest na tyle głupi, żeby kupić taki przedmiot, to nie będzie się tym chwalił!

Ale na ekonologii nie ma idiotów, więc ... 8)

Bez zmartwień :D

Dobry wieczór wszystkim Lietseu :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 108