Świetlówki kompaktowe czy LED?

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
selenafroisade
x 17

Świetlówki kompaktowe czy LED?




przez selenafroisade » 21/04/16, 20:42

Kukułka. Mam małe pytanie. Czy powinienem wymienić świetlówki kompaktowe na żarówki LED? Gdzie w Internecie można znaleźć dobrej jakości żarówki w dobrej cenie?
0 x
maurrellucas
x 17

Re: Kompaktowe świetlówki czy LED?




przez maurrellucas » 21/04/16, 20:47

To kwestia wyboru. W moim domu przeszliśmy na żarówki LED 4 i pół roku temu i nie żałujemy. Ponieważ bardzo troszczymy się o środowisko, chcieliśmy również wykonać ten gest, aby planeta walczyła przede wszystkim z marnotrawieniem energii. Powinieneś udać się na stronę SPAM, nie wiem czy o tym wiesz?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062

Re: Kompaktowe świetlówki czy LED?




przez Christophe » 21/04/16, 21:15

selenafroisade napisała:Kukułka. Mam małe pytanie. Czy powinienem wymienić świetlówki kompaktowe na żarówki LED? Gdzie w Internecie można znaleźć dobrej jakości żarówki w dobrej cenie?


Dopóki świetlówki nadal działają...nie ma potrzeby ich wymieniać...

Aby znaleźć wysokiej jakości żarówki w dobrej cenie, nie jest zbyt daleko: https://www.econologie.com/shop/eclaira ... ique-c-100 : Chichot:
0 x

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 249