Opinia fizyka

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 17/09/06, 21:49

Nie wiem, co myślisz na ten temat, ale Denis ma rację w swojej pierwszej linijce.

Nie rozumiem nawet, dlaczego odpowiadasz na tego typu wątki, a tym bardziej dlaczego odpowiadasz tej postaci, która stworzyła wątek.

Z tego co widzę, przychodzi położyć swoje "gówno" i wychodzi.
Pies układający brzoskwinię w ogrodzie sąsiada...
Nigdy nikomu nie odpisał...

Christophe tutaj jesteś ofiarą trolla, jak możemy zobaczyć wiele na forums który „przeszkadza”, pulsuje w ludziach Agoravox, takich jak on.

Celem trolli jest zdyskredytowanie, to proste, a do tego wszystkie środki są dobre. Radzę więc moderatorom śledzić to, co będzie się działo w najbliższych dniach, bo zobaczycie kolejne tego typu postacie.

Internet i wolność słowa przeszkadzają i wielu ludzi, którzy aktywnie uczestniczą w naszej destrukcji, aby ratować swoje interesy finansowe, ingerują w to forums wzbudzić wątpliwości w umysłach czytelników.

Jest to bardzo, bardzo powszechna praktyka w Internecie, w forums trolle rozpoznają się z daleka.
Piękne słowa, ale które są inteligencją osłów.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że jedynym środkiem komunikacji, z którego mamy pełną przyjemność i swobodę, jest Internet.

Internet to jedyny cierń w boku ludzi, którzy nas wykorzystują.
To trochę jak zepsute linki lub linki, które znikają.
Są ludzie, którzy walczą o to, by ich witryny działały.
Obowiązek posiadania serwerów lustrzanych, aby mieć opłacalne witryny dla czytelników.

Krótko mówiąc, Internet przeszkadza i Internet jest atakowany.
Trollizm to powszechna praktyka.
Wolność jest zagrożona...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 17/09/06, 22:32

Paldeolien napisał:Christophe tutaj jesteś ofiarą trolla, jak możemy zobaczyć wiele na forums który „przeszkadza”, pulsuje w ludziach Agoravox, takich jak on.


Cóż, ten troll jest raczej "miły" (jak na 1 trolla..) :D

Tutaj, wpisując troll w google image, znajdujemy to:
Obraz

Paldeolien napisał:Celem trolli jest zdyskredytowanie, to proste, a do tego wszystkie środki są dobre. Radzę więc moderatorom śledzić to, co będzie się działo w najbliższych dniach, bo zobaczycie kolejne tego typu postacie.


Niech przyjdą... widzieliśmy innych... prawda?

Paldeolien napisał:Internet i wolność słowa przeszkadzają i wielu ludzi, którzy aktywnie uczestniczą w naszej destrukcji, aby ratować swoje interesy finansowe, ingerują w to forums wzbudzić wątpliwości w umysłach czytelników.

Jest to bardzo, bardzo powszechna praktyka w Internecie, w forums trolle rozpoznają się z daleka.


Wiecie, wolę takich trolli (niedługo zobaczymy co on ma w żołądku...jego post o analizie analizy plonów w ogóle mnie nie przekonał, ale byłem dla niego grzeczny) niż wynalazców wiecznych maszyn...chyba bardziej szkodzą naszej wiarygodności...
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 17/09/06, 22:56

Naprawdę nie rozumiem, co to „czyż nie” ma tam robić… Christophe

Chcesz, żebym zostawił twoją forum? A może wolisz plotki?
Nie ma sprawy, wróciłem, bo wiem, jak podać ręcznik, ale widzę, że mocno nalegasz! naprawdę mocno.
Jeśli myślisz, że jesteś jedyną osobą, która opanowała język francuski, to się mylisz, ja też potrafię czytać między wierszami.
Mam znowu zacząć obrażać?

Czy muszę ci mówić, że twoje zachowanie jest dziecinne?
Jeśli lubisz szukać wszy, patrz, patrz...
Myślę, że i tak masz zły pomysł!
Przypominam, że ziemia jest duża.
I że daleko ci do świętości, więc nawet jeśli są rzeczy, za którymi niektórzy ludzie tęsknią, kiedy mnie szukasz, widzę to i wydaje mi się, że to się zatrzymuje; to jest rada. Nie jestem jedyną osobą, która napisała ten komentarz.

Pamiętasz, paranoik to ja, ale mimo wszystko rozróżniam iskry w wydechu od triku wideo, jeśli wiesz, co mam na myśli, Christophe.
Ja też mogę iść po naboje!
Przypominam, że na tym nie byliście dumni! I przypominam ci również, że nie próbowałem naciskać cię publicznie, jak lubisz robić ze mną.

TERAZ,; jeśli lubisz grać w geguerre, upiję się.
Więc powiedz mi, czy chcesz, żebym opuścił TWOJĄ forum, Zrobię to.
Tam się mówi.

Wydasz o mnie swoją opinię, po czym zdecyduję, czy zostanę, czy nie.
Tak jest prościej.
Nie powinieneś nawet dostać niewłaściwej marionetki qd.
Śmiało, puść, idź, wyśmiewaj mnie...

Rozprostuję pośladki i wezmę wazelinę czy będzie dobrze?
I nie warto zaprzeczać, zresztą odpowiedziałbym więcej. Jeśli cię obraziłem, to twoja wina i dobrze o tym wiesz.

Przepraszam, jeśli całkowicie się z Tobą nie zgadzam, ale takie jest życie.

To nie w moim wieku pozwolę sobie na sranie, możesz to zrozumieć, świat jest duży i mam przyjaciół, więc nie muszę się martwić, że nie przyjdę posiedzieć na twoim forum, Są inni...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 17/09/06, 23:01

Cóż, chłopaki, to tak, jakbyś był domieszkowany wodorem, kiedy widzisz prędkość, z jaką się zapalasz! : Mrgreen:

to powiedziawszy, myślę, że trochę się poślizgnęliśmy i wyszliśmy z uprzejmej rozmowy, prawda?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 17/09/06, 23:11

freddau napisał:Cześć Denis,

()

Na Boga, sprawiasz, że skaczę, ponieważ na razie jest to tylko wiara i, co dziwne, jeśli powiem ci, że wierzę, że mój Bóg jest lepszy niż twój….. nie uwierzysz mi i będzie to bardzo sprzeczne.
Więc odłóż na bok pojęcie Boga, proszę.

Allah Akba


Jeśli Francois uważa, że ​​w energiach jest dużo fików, przetestował tylko panone.





na Boga, jest wielu, którzy skaczą :: : Chichot:

przepraszam, ale musiałem rozluźnić atmosferę! ! : Chichot:
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 18/09/06, 01:03

freddau napisał:Cześć Denis,
Na Boga sprawiasz, że podskakuję, bo teraz to tylko wiara

Wiara, że ​​Bóg jest tylko wiarą, pozostaje wiarą, z pewnością równie godną szacunku jak każda inna, ale nic więcej. Przed próbą udowodnienia istnienia lub nieistnienia Boga konieczne byłoby uzgodnienie definicji. To trwa od tysiącleci...
Ostatnio edytowane przez Cuicui 18 / 09 / 06, 01: 17, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 18/09/06, 01:10

Paldeolien napisał:Naprawdę nie rozumiem, co to „czyż nie” ma tam robić… Christophe
TERAZ,; jeśli lubisz grać w geguerre, upiję się.
Więc powiedz mi, czy chcesz, żebym opuścił TWOJĄ forum, Zrobię to.
Tam się mówi.

Co u Ciebie Pad? (Nie zrozumiałem niczego) :|
0 x
Francois B
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 17/09/06, 08:50
Lokalizacja: Kanada




przez Francois B » 18/09/06, 06:53

Jakie odpowiedzi!

Christophe napisał:
FrancoisB pisze:że jeden procent przebiegu samochodu na benzynę opublikuje ich odkrycie i stanie się niezwykle bogaty!


Więc to jest ostateczny cel badaczy? Stać się niezwykle bogatym? :zaszokować: Wydaje mi się, że przegapiłem tam jeden odcinek… czy to nie jest prowadzenie badań i postęp w nauce?


W moim środowisku głównym celem badaczy jest albo postęp nauki, albo zdobycie uznania (poprzez publikację). Pieniądze nie mają większego znaczenia. Mówiłem o pieniądzach, bo wierzę, że gdyby naukowiec wynalazł superjednostkę lub urządzenie zmniejszające zużycie paliwa, znalazłby sposób na nagłośnienie swojego wynalazku i wprowadzenie go na rynek.

Christophe napisał: Ps: nie ma presji w badaniach nad energią? Ok, w takim razie dowiedz się o Makhoninne, Edgardzie Nazarze, Jean Luc Perrier... na tej stronie jest o nich informacja...



Przejrzałem artykuły na tej stronie na Makhonin. Nie jestem pewien, czy rozumiem naturę tego paliwa, ale wygląda na to, że jest to wodór. Nie szukałem innych, ale wydaje mi się, że podałeś mi przykłady ludzi, którzy zniknęliby po odkryciu. Odpowiadam na to, że nawet gdyby ci ludzie zostali wyeliminowani przez wielkie koncerny naftowe, nie sądzę, by mieli czas na wyeliminowanie wszystkich we wszystkich krajach, którzy mogliby opracować korzystny proces. Uczestniczyłem w kilku konferencjach naukowych, na których mówi się o badaniach finansowanych dziesiątkami milionów na niezliczonych uniwersytetach. Gdyby rozwiązanie problemów paliwowych znajdowało się w artykułach na tej stronie, to gwarantuję, że zostałyby znalezione i wykorzystane. Tysiące naukowców zajmujących się tą dziedziną nie mogą udawać, że szukają!

Porozmawiajmy o producentach samochodów, wyobraźmy sobie budżety i inżynierów, którymi dysponują duże firmy, aby zoptymalizować swoje silniki i zminimalizować ich zużycie. Niewielki wzrost wydajności silnika może oznaczać różnicę w wyborze samochodu dla milionów konsumentów! Nie mogą wszyscy ugiąć się pod EXXON i BP!

Christophe napisał:
W przeciwnym razie dla twojej informacji, 1% ma setki, które go osiągnęły (1% nie da się nawet zmierzyć na pojeździe drogowym) z dopingiem wodnym... W większości przypadków tak pomiędzy 10 i 30% (André, jeden z twoich rodaków, szybko przyjdzie potwierdzić)... a wszystko to tylko przez majsterkowanie...


Jeśli chodzi o zwroty między 10 a 30%, czy ludzie, którzy je mierzą, stosują naukowe i wiarygodne metody? Łatwo jest zmodyfikować wlot silnika, aby pobierał więcej gazu, a tym samym pracował szybciej, nawet nie obciążając pedału przyspieszenia. Spalanie jest wtedy mniej wydajne i nawet jeśli nie generuje więcej sadzy, to bardziej zanieczyszcza, ponieważ proporcje powietrza do benzyny nie są już optymalne.

Christophe napisał:
Inne źródło: urzędy patentowe...



Kanadyjskie urzędy patentowe rutynowo odrzucają wszystkie patenty na maszyny wieloczęściowe. Lobby koncernów naftowych, EDF i Hydro-Quebec? Moje oko! To fizycznie niemożliwe, żeby to działało!


Andre napisał: (...)
A jeśli chcesz zobaczyć silnik benzynowy, który działa na (oleju opałowym), mogę go dla ciebie zakręcić.


Jeździłem już na oleju opałowym po awarii diesla. Chemicznie jest prawie taki sam jak olej napędowy.


Andre napisał:Dlaczego projekt samolotu Arrow został zdemontowany, a jego zespół rozwiązany, nie zachowując nawet prototypu dla muzeum w Ottawie.
Dlaczego projekt automatycznego silnika elektrycznego koła Couture z centrum badawczego Hydro Quebec w Varenne został rozwiązany, silnik quasiturbinowy St-Hilaire, który jest naukowcem, który był częścią zespołu Coutu, nie może przejść swojego projektu w Quebecu, bez kredytu, ale za granicą są zainteresowani!
Dlaczego Hydroquebec nie inwestuje w energetykę wiatrową, wszystkie badania i instalacje wykonuje poprzez podwykonawców.
to cała technologia i wiedza, która przechodzi nam pod nosem.
Nie miejmy złudzeń, co trzeba zrobić i rozwijać w Kanadzie
musi przejść przez amerykański czujnik, to oni decydują i nie może wyprzedzać ich technologii ani szkodzić ich gospodarce. W waszych wielkich szkołach zapomniano zrobić historię wielkich odkryć.


Turbina wiatrowa zbliża się wielkimi krokami w Quebecu. Pytanie brzmi, czy Hydro będzie głównym wykonawcą, czy nie.

Project Arrow: Daję z siebie 100%. Lobby amerykańskie, niesprawiedliwość naukowa, kradzież idei. Mamy przejebane! Nie martw się, jest to bardzo dobrze znane w moim kręgu.

Koło silnikowe: Kiedy projekt koła silnikowego upadł, pracowałem nad samochodami elektrycznymi. Byłem bardzo dumny z tego, co robiliśmy w Quebecu i próbowałem współpracować z grupą Couture. Byłem przekonany, że to kolejny projekt Arrow. Media tak to przedstawiały.



Powiedzmy, że amerykańska cenzura, która zabiła projekt Arrow, jest nadal tak potężna, że ​​Chińczycy, Hindusi, Japończycy i Koreańczycy nie mogliby podlegać tej samej cenzurze! Robią też samochody! OK, USA są potężniejsze. Znam wielu ludzi, którzy badają alternatywne źródła energii. Pełen Amerykanów, którzy mają budżety na spełnianie marzeń Kanadyjczyków. Dlaczego nie mogą znaleźć rozwiązań tak dobrych jak ty? Czy dlatego, że nie chcą sprzedawać nowej technologii całemu światu z obawy przed utratą sprzedaży benzyny?

Proszę się nie martwić o moje relacje z technikami, zawsze były doskonałe i takie pozostaną! ;)

nonoLeRobot napisał::strzałka: Franciszek

Całkowicie rozumiem twoje wrażenie François, mam to samo.

Ale musisz to uporządkować, musisz zobaczyć, że na pokładzie jest dużo ludzi forum i jest wiele zwariowanych rzeczy, ale także wiele interesujących rzeczy. Jeśli chodzi o superunitarian, radzę nie wchodzić w tę część forum, dawno tam nie byłam.


Wiem, że nie wszyscy w to wierzą. W rzeczywistości myślę, że jest to mniejszość w tej sprawie forum kto w to wierzy lub wątpi. Co więcej, dyskusje tam są bardzo podzielone. Ja, to są dwie sekcje, których unikałbym w tej sprawie forumale reszta wydaje mi się ok. Zgodnie z moimi wartościami.

Christophe napisał:
freddau napisał:Jeśli Francois uważa, że ​​w energiach jest dużo fików, przetestował tylko panone.


Jeśli tak obiecano, w dziedzinie energii jest dużo pieniędzy, ale przede wszystkim dla tych, którzy je sprzedają… a nie dla tych, którzy chcą ich uratować…


Nie znam wydajności silnika pantone, ale odsyłam cię tutaj;

http://fr.wikipedia.org/wiki/Moteur_Pantone#Controverse

Czy wierzysz, że wikipedia jest kontrolowana przez koncerny naftowe? Gdyby ten silnik był tak wydajny, byłoby dużo pieniędzy dla tych, którzy go sprzedają i wkładają do sprzedawanych przez siebie samochodów. Nie mogło na nim zabraknąć dużych firm.


Potrzebujesz odpowiednich urządzeń do pomiaru emisji i pracy wykonanej przez silnik. Jestem prawie pewien, że większość modyfikacji silnika prowadzi do większego zanieczyszczenia na przejechany kilometr.

Wiem, że kiedy wkładasz wysiłek w projekt, inwestujesz w niego swój czas i pieniądze, zaczynasz w niego wierzyć za wszelką cenę. Jako naukowiec coś o tym wiem! Z drugiej strony musimy mieć odwagę, aby odpowiednio sprawdzić nasze wyniki i zaakceptować fakt, że nie działa to tak dobrze, jak byśmy chcieli. Wiedz, że tak bardzo cię rozumiem, że chcesz w to uwierzyć! Ja też marzę o wynalezieniu czegoś takiego! Wyobraź sobie wynalezienie urządzenia, które pozwoliłoby zaoszczędzić jeden procent benzyny! Byłbym skłonny oddać ten pomysł i nie zarobić na nim ani grosza, aby wprowadzić go do samochodów! Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym pomógł ocalić środowisko przed tymi wszystkimi tonami zanieczyszczeń!

Ja ze swojej strony korzystam z urządzenia, które pozwala zaoszczędzić 100% gazu: Rower!

François
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 18/09/06, 09:04

Witaj François, odpowiedziałeś na wiele tematów, twoje uwagi są bardzo interesujące i mogą przyczynić się do postępu chemimiblic : Chichot: ,.jeśli chodzi o konkurencję między producentami, to chyba masz rację, rynek wolnej konkurencji istnieje! , nawet jeśli pantone nie jest używany, nie dowodzi to, że to nie działa! jeśli jesteś również zmotywowany do 1% wzrostu konsumpcji, to nie ma pb, nie będziesz tracił czasu (choć trochę to zajmie!) na przeczytanie wszystkich informacji, wynik doświadczenia na pantone. Korzyści są realne, jeśli chodzi o konsumpcję i zanieczyszczenie, przejścia do ławek, tomografia komputerowa to udowadnia. Oczywiście nie wszystkie, sam mając 2 pojazdy nie podam liczby, bo auto jeździ 600km/rok, traktor sto godzin i bez większego nakładu pracy. Ale niektórzy dużo jeżdżą i mierzą wszystko na zwykłej trasie, nawet jeśli nie jest to robione w laboratorium. jest bardzo niezawodny, ponieważ pomiary są poważne iw prawdziwym stanie, spójrz na wiadomości z eksperymentu od andré lub innych

dla superjedności, to jest jak UFO, musisz w to uwierzyć! , są tacy, którzy w to nie wierzą, nawet jeśli to widzieli :D (Humor)
dobrze, że wróciłeś, idziemy dalej z innymi punktami widzenia (innymi niż moje). Idziemy naprzód, z otwartym umysłem, aby nie mieć obsesji i zachować uprzejmość, aby osiągnąć nasz cel : Mrgreen:
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!





http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 18/09/06, 10:24

Uff, ton rozmowy dobrze się rozwija.

Twoje argumenty trzymają François, ale wielu z nas tutaj ma powody sądzić, że pewne rozwiązania są skuteczne, zwłaszcza w adaptacji starych silników. A warto je znać, bo te silniki zakończą swoją karierę w krajach rozwijających się.

Co do superjednostki też w to nie wierzę, z drugiej strony urządzenia pompujące energię tam gdzie zwykle jej nie pobieramy jak pompy ciepła, studnie kanadyjskie, energia geotermalna, ogrzewanie słoneczne, to jest to co lubię :D

Z drugiej strony, gdyby dobrze wyposażeni fizycy mogliby być zainteresowani pewnymi testami, posunęlibyśmy się naprzód!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92