Nieograniczona energia elektryczna?

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2

przez drwal » 08/04/06, 16:02



Wouaaaarffff : Chichot: :P : Lol: Dzwoniłem! Świetnie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79484
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11100

przez Christophe » 08/04/06, 17:18

Drwal napisał:Wouaaaarffff : Chichot: :P : Lol: Dzwoniłem! Świetnie


Tak ... Świetny moment tego filmu!

Naprawdę chcę napisać artykuł „Humorystyczne filmy” w „Dokumentach i filmach” ... Co o tym sądzisz?

Jeśli masz inne filmy w tym stylu, dodam je jako i kiedy ....
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7015
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2939

przez gegyx » 08/04/06, 17:29

Twoja strona się zawali, a wszystkie bzdury i inne pps będą działać w sieci ...
0 x
północ
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 10/01/05, 13:57

przez północ » 08/04/06, 17:48

Nie jest to alternator, który jest wyjątkowy, służy jedynie do naładowania akumulatora i zapewnienia niezbędnego napięcia i prądu
do szczególnego działania silnika.
Który działa od ponad trzech lat na beztrosko cyklo i ponad rok w hali
publicznego zakładu, a potem nagle wszystko zniknęło.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79484
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11100

przez Christophe » 08/04/06, 17:49

Załamać się?

Uwaga, jak właśnie wskazałem (tutaj: https://www.econologie.com/forums/video-humo ... t1740.html ), konieczne będzie LINK z ekonologią ... W przeciwnym razie nie warto ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 31 / 08 / 08, 21: 54, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 10/04/06, 13:31

dla osób uczulonych na elektryczność i elektronikę wszystko jest wyraźniejsze, możemy mechanicznie przetransponować system condo / self
w mechanice mieszkanie jest porównywalne do sprężyny, jaźni (lub cewki) do masy

na początku sprężyna jest łatwa do ściśnięcia, ale na koniec bardzo twarda (w przypadku mieszkania w elektryczności)

na początku ciężka masa jest trudna do przeniesienia (łódź samochodowa), ale kiedy to zaczęło się ruszać, wysiłek zapewnienia i mniej konsekwentny (przypadek siebie w elektryczności)

jeśli ustalimy dwa (przypadek samochodu z tymi zawieszeniami) i damy impuls (siadamy szybko na masce i wstajemy) samochód zacznie oscylować, a jeśli amortyzatory są martwe ca nawet wystarczająco długo ...
(amortyzatory są porównywalne z rezystancją, jeśli transponuje się je w elektronice)

przepis na wytwarzanie energii z niczego:
zabierasz samochód, przenosisz amortyzatory, wkładasz go do dzwonu pod próżnią i wysyłasz mu niewielki impuls pięćdziesięciu kilogramów, a następnie masz masę pożyczki w wysokości tony, która porusza się przez kilka minut i podnosząc odpowiednie urządzenie, możesz odzyskać energię za darmo ...

nie próbuj tego, co właśnie napisałem, to śmieci, ale jak wiele osób nic nie wie o elektronice i mechanice, można ich oszukać ...

w mechanice będzie mniej gogo, ponieważ ludzie lepiej znają zjawiska mechaniczne, ale kiedy zespoły są skomplikowane, czasami jest to mniej oczywiste, nawet dla eksperta, aby wykryć koło ...
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
północ
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 10/01/05, 13:57

przez północ » 10/04/06, 13:59

pluesy napisał:dla osób uczulonych na elektryczność i elektronikę wszystko jest wyraźniejsze, możemy mechanicznie przetransponować system condo / self
w mechanice mieszkanie jest porównywalne do sprężyny, jaźni (lub cewki) do masy

na początku sprężyna jest łatwa do ściśnięcia, ale na koniec bardzo twarda (w przypadku mieszkania w elektryczności)

na początku ciężka masa jest trudna do przeniesienia (łódź samochodowa), ale kiedy to zaczęło się ruszać, wysiłek zapewnienia i mniej konsekwentny (przypadek siebie w elektryczności)

jeśli ustalimy dwa (przypadek samochodu z tymi zawieszeniami) i damy impuls (siadamy szybko na masce i wstajemy) samochód zacznie oscylować, a jeśli amortyzatory są martwe ca nawet wystarczająco długo ...
(amortyzatory są porównywalne z rezystancją, jeśli transponuje się je w elektronice)

przepis na wytwarzanie energii z niczego:
zabierasz samochód, przenosisz amortyzatory, wkładasz go do dzwonu pod próżnią i wysyłasz mu niewielki impuls pięćdziesięciu kilogramów, a następnie masz masę pożyczki w wysokości tony, która porusza się przez kilka minut i podnosząc odpowiednie urządzenie, możesz odzyskać energię za darmo ...

nie próbuj tego, co właśnie napisałem, to śmieci, ale jak wiele osób nic nie wie o elektronice i mechanice, można ich oszukać ...

w mechanice będzie mniej gogo, ponieważ ludzie lepiej znają zjawiska mechaniczne, ale kiedy zespoły są skomplikowane, czasami jest to mniej oczywiste, nawet dla eksperta, aby wykryć koło ...

Z tego rodzaju blabla nie jesteśmy gotowi zbudować czegoś pozytywnego !!! Czas stracony !!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79484
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11100

przez Christophe » 10/04/06, 15:23

północ napisał:Brak opinii od nikogo, więc ??? jak wielu dobrych myślicieli naukowców
którzy nigdy nie zamienią się w odkrywców, znajdą tylko ironię i sarkazm
krytykować dzieła, które nie znają i które często je przekraczają.

(...)

Żywotność silnika przed konserwacją około 5000 godzin.
Maksymalna możliwość mocy 2332 KM, którą można osiągnąć tą techniką.



Kiedy dajesz nam małe demo?

Przepraszam, ale „Widziałem (lub, co gorsza, SPRZEDAJĘ) plany” i „Poznałem genialnych wynalazców, którzy zostali zamordowani” Zaczynam MIEĆ WIĘCEJ NIŻ MASZCIE MASKĘ!

Do tej pory SURUNITARY w garażu dla mnie to PIPO utworzony przez geotrouvetout bez rozpoznania (historia, aby mieć artykuł w lokalnych kaczkach lub gorzej, aby stworzyć „legendę miejską”) ... i pomyślałbym tak samo, dopóki żadne z nich nie zrobi funkcjonalny prototyp, który przedstawi i rozpowszechni ogółowi społeczeństwa z całą przejrzystością ... Ten wynalazca uratował planetę (przynajmniej na jakiś czas przed efektem cieplarnianym) i zabił obecny system kapitalizmu ... Ale oczywiście trzeba tego chcieć, ponieważ wymaga to potwornego zrzeczenia się.

Problem energetyczny jest piękny, jest w sercu ludzi ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79484
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11100

przez Christophe » 10/04/06, 15:38

pluesy napisał:nie próbuj tego, co właśnie napisałem, to śmieci, ale jak wiele osób nic nie wie o elektronice i mechanice, można ich oszukać ...

w mechanice będzie mniej gogo, ponieważ ludzie lepiej znają zjawiska mechaniczne, ale kiedy zespoły są skomplikowane, czasami jest to mniej oczywiste, nawet dla eksperta, aby wykryć koło ...


: Chichot: Uff przez 3 sekundy Myślałem, że masz na myśli to, co powiedziałeś ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 10/04/06, 15:40

na północy ...

kiedy mam problem z elektroniką (rozwiązuję problemy z telewizorem), staram się przetransponować wan do czegoś, co jest mi bardziej znane (łatwiej jest zrozumieć wan i ponieważ mój samochód zna tylko jeden tylko mecano mnie Często przestawiam problem w mechanice ...) Nie jestem uczulony na surowość i rozumiem, że może istnieć silnik o ziemskiej atrakcyjności, dlaczego nie ... rozbić molekuły wody z bardzo małą ilością energia, dlaczego nie ... ale użycie ładunku / rozładowania mieszkania / siebie do wytworzenia energii jest tak absurdalne, jak umieszczenie sprężyny śrubowej i masy pod próżnią ...
To prawda, że ​​każdy układ oscylacyjny może wejść w rezonans z nieznanymi wymiarami lub cząsteczkami, ale szkodzi to science fiction, a bardzo niewielu ludzi na Ziemi może zrozumieć i zmierzyć te zjawiska ...
jeśli jesteś jednym z tych brawo, zdejmuję czapkę, proszę o oświecenie : Idea: Mam wiele wad, ale nie jestem obtu
Ostatnio edytowane przez pluesy 10 / 04 / 06, 15: 45, 2 edytowany raz.
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 106