Camille Muller, ... naturalny ogrodnik. Pomysły ogrodowe

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072

Camille Muller, ... naturalny ogrodnik. Pomysły ogrodowe




przez Christophe » 05/06/08, 14:31

Odkryliśmy ogrodnika Camille Muller zeszłej nocy w dokumencie France3 o zawodzie współczesnego ogrodnika (= ogrodnik).

Jego prace są naprawdę ładne i dobrze przemyślane w symbiozie z oryginalnym otoczeniem, wizyta na jego stronie może dać niektórym pomysły na aranżację ich ogrodu ... oczywiście każda część jest dobrze utrzymana (spójrz spójrz na stronę z cenami, aby przekonać Cię o niedostępności tej usługi dla większości z nas).

Szczególnie doceniłem ten moment, kiedy powiedział (z grubsza mówiąc):

„Największą nagrodą, jaką można mi dać w związku z jedną z moich prac, jest powiedzenie sobie: ma się wrażenie, że zawsze tak było” (tj. udało mu się odtworzyć ... naturę ...)

Niektóre zdjęcia tylko dla marzeń:

Obraz

Obraz

Obraz

Jego strona marzyć trochę więcej: http://camillemuller.com/
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 06/06/08, 09:30

Widziałem na FR3 "korzenie i skrzydła".

Na dachach Paryża czuje się jak na wsi.

Jego osiągnięcie na Madagaskarze jest wyjątkowe.

Należy pamiętać, że bez udziału miejscowych jradinierów, którzy muszą ogromnie pracować w utrzymaniu tego ogrodu, stałby się ponownie strefą suchą z powodu sztormów dochodzących z morza i soli, która spala całą roślinność, a zwłaszcza roślinność tropikalną! bez mgławic wszystko byłoby spalone na ziemię.

W Indiach Zachodnich na wyspie Marie Galante będzie też bardzo fajnie.
0 x

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 108