Przejrzystość i konflikty interesów

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Przejrzystość i konflikty interesów




przez thibr » 19/12/20, 17:05


Prawda o konfliktach interesów

pewne jest, że większa przejrzystość nie zaszkodzi : Wink:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez Christophe » 19/12/20, 23:39

Po prostu chce mi się wymiotować... a bliscy ofiar covida powinni chwycić za broń i dać przykład... do walki z tą korupcją...

ABC i Izy, co myślisz? : Chichot:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez ABC2019 » 20/12/20, 00:02

że nadal bardziej przekonujące byłoby posiadanie dobrze przeprowadzonego badania dotyczącego HCQ, które wykazałoby jego skuteczność, jeśli taka istnieje....
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez Obamot » 20/12/20, 00:43

To nie dlatego, że tak mówiszże nie będzie to nic warte” za każdym razem, gdy wychodzi jakiś ważny, „żeby to nie było nic warte” Obraz Obraz

Czy teraz rozumiesz ogromną różnicę pomiędzy powiedzeniem:
- „nie dzieje się nic dobrego."

I powiedzieć:
- „są, ale wynik nie zadowala mnie jako lobbysty, ponieważ nie odzwierciedla wytycznych mojego szefa
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez Janic » 20/12/20, 08:10

ABC2019 »20, 12:20

że nadal bardziej przekonujące byłoby posiadanie dobrze przeprowadzonego badania dotyczącego HCQ, które wykazałoby jego skuteczność, jeśli taka istnieje....
i hop! lub jak odejść od tematu, aby zamaskować własne interesy. Do ciebie, Pedro!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez ABC2019 » 20/12/20, 08:24

Obamot napisał:To nie dlatego, że tak mówiszże nie będzie to nic warte” za każdym razem, gdy wychodzi jakiś ważny, „żeby to nie było nic warte” Obraz Obraz

Czy teraz rozumiesz ogromną różnicę pomiędzy powiedzeniem:
- „nie dzieje się nic dobrego."

I powiedzieć:
- „są, ale wynik nie zadowala mnie jako lobbysty, ponieważ nie odzwierciedla wytycznych mojego szefa


oczywiście, że to rozumiem: w pierwszym przypadku nikt nie jest w stanie wskazać, w drugim ludzie są w stanie wskazać.

A przez ludzi mam na myśli ludzi poważnych i kompetentnych, którzy gdzie indziej pokazali, że znają się na statystyce, którzy potrafią prowadzić poważne rozmowy, a nie niekompetentnych dziennikarzy czy żartownisiów na forums którzy nawet nie wiedzą, jaki jest współczynnik śmiertelności lub którzy wierzą w domowe sposoby; i którzy zaczynają Cię obrażać i nazywać trollem i lobbystą, gdy tylko zapytasz, gdzie jest dostępne to badanie.

Przykład pierwszego przypadku: HCQ, homeopatia, sok z marchwi na odrost ramion... Jak mówisz, różnica jest ogromna.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez Janic » 20/12/20, 08:32

Przykład pierwszego przypadku: HCQ, homeopatia, sok z marchwi na odrost ramion... Jak mówisz, różnica jest ogromna.
przykład bzdury, nie ma odpowiedzi, na które należy udzielić odpowiedzi, zwłaszcza gdy dana osoba woli kłamać, niż uzyskać informacje z NAPRAWDĘ kompetentnych źródeł
Mam na myśli ludzi poważnych i kompetentnych
i tak nie chcesz rozmawiać o sobie? Cokolwiek zwykle robisz! : Chichot:
lub którzy wierzą w domowe środki zaradcze;
którzy mają tysiącletnie doświadczenie i są przeciwieństwem waszego wstecznego scjentyzmu, nie mają sobie równych
i którzy zaczynają Cię obrażać i nazywać trollem i lobbystą, gdy tylko zapytasz, gdzie jest dostępne to badanie.
których nie chcesz badać od początku swojego trollowania!
Ostatnio edytowane przez Janic 20 / 12 / 20, 08: 42, 2 edytowany raz.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez ABC2019 » 20/12/20, 08:35

Janic napisał:
Przykład pierwszego przypadku: HCQ, homeopatia, sok z marchwi na odrost ramion... Jak mówisz, różnica jest ogromna.
przykład bzdury, nie ma odpowiedzi, na które należy udzielić odpowiedzi, zwłaszcza gdy dana osoba woli kłamać, niż uzyskać informacje z NAPRAWDĘ kompetentnych źródeł

PS;

dziękuję za potwierdzenie, że jesteśmy w tym pierwszym przypadku, Janic : Mrgreen: Ale nie warto nic do tego dodawać, myślę, że każdy już to widział. Dokładnie to masz na myśli: nie ma odpowiedzi, jeśli dana osoba woli kłamać, niż szukać informacji w NAPRAWDĘ kompetentnych źródłach.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez Janic » 20/12/20, 08:46

dziękuję za potwierdzenie, że jesteśmy w tym pierwszym przypadku, Janic : Mrgreen: Ale nie warto nic do tego dodawać, myślę, że każdy już to widział.
i po raz kolejny twoja ogromna nieskromność sprawia, że ​​bierzesz siebie za wszystkich, o których mowa.
Dokładnie to masz na myśli: nie ma odpowiedzi, jeśli dana osoba woli kłamać, niż szukać informacji w NAPRAWDĘ kompetentnych źródłach.
Ach, ach, ach! Wszyscy zauważyli Twoją odmowę uzyskania informacji z naprawdę kompetentnych źródeł, Elles!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Przejrzystość i konflikty interesów




przez ABC2019 » 20/12/20, 09:10

Janic napisał:Ach, ach, ach! Wszyscy zauważyli Twoją odmowę uzyskania informacji z naprawdę kompetentnych źródeł, Elles!

nie chodzi o to, że odmawiam, ale o to, że moje skromne zdolności intelektualne sprawiają, że obawiam się, że nie będę w stanie z wyprzedzeniem właściwie rozeznać, które źródła są naprawdę kompetentne, a które nie, więc jestem zmuszony udać się do wszystkich wskazanych mi źródeł i dokonać porównanie później. Dlatego NIGDY nie odmawiam sprawdzenia źródeł, o których mi powiedziano.

Właśnie dlatego proszę o podanie źródeł, aby uwzględnić je w próbie. I jak odpowiedziałem Obamotowi, są dwa rodzaje ludzi: ci, którzy podają swoje źródła, i ci, którzy ich nie podają, zamiast tego obrażając ludzi. Każdy może wtedy wybrać, w której kategorii się umieszcza, ty dokonałeś wyboru, a ja go zapisuję.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 234