Budowa metanizatorów w Afryce

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Rantanplan
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 23
Rejestracja: 18/09/05, 22:31

Budowa metanizatorów w Afryce




przez Rantanplan » 01/10/05, 10:21

czy w inny sposób możemy przekazać krowy?
Ten, który najbardziej ssie?
: Blink:
Rantanplan
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 01/10/05, 16:27

powitanie
Eric, świetny jest twój projekt; kocham Afrykę i wspieram cię w 100 / 100; ale uważaj, aby nie popełnić żadnych błędów (możesz szybko z dużą ilością dobra zabić wioskę). Widziałeś w swoim poście, że powiedziałeś, aby przegrupować bydło, aby było intensywne; przyprowadzasz je, jeśli pójdą za tobą do katastrofy. Biorąc pod uwagę stan sanitarny bydła w Kamerunie; w następnych tygodniach będziesz miał epidemie kto zdziesiątkuje stada.
Nie chcę was w żaden sposób zniechęcać (robię też huma to mada); ale w przeszłości popełniłem i widziałem błędy, które kosztowały bardzo drogo ludzi, którym przyszliśmy pomóc, więc jestem zachowaj szczególną ostrożność, gdy wkład zewnętrzny modyfikuje stosowane techniki lub sposób życia (jak mówisz, że nie jesteś z żadnego powodu).
sprawia, że ​​metan jest świetny.
skontaktuj się ze mną przez e-mail Mogę skontaktować się z ludźmi pracującymi na Madagaskarze (znacznie biedniejszymi niż Kamerun)
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
aidiv
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 103
Rejestracja: 20/12/04, 18:57




przez aidiv » 02/10/05, 15:37

Witaj, link do faceta, który zrobił metanizator w Afryce, wyjaśnia na swojej stronie, że działa bardzo dobrze, ale niektóre społeczności afrykańskie nie chcą dotykać ekskrementów, są święte.

http://membres.lycos.fr/grisar/id34.htm
0 x
Eric florantin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 13/06/05, 22:18




przez Eric florantin » 27/10/05, 18:46

Byłbym zadowolony, że zajrzysz na moją stronę
www.projetbiogaz.skyblog.com
i wtedy zawsze możemy porozmawiać
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172