Opinia i test: testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (aplikacja na Androida zerowa)

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Opinia i test: testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (aplikacja na Androida zerowa)




przez Christophe » 29/11/20, 20:16

Mam subskrypcję SALTO od ponad miesiąca… „aby zobaczyć”, co to jest, a przede wszystkim wspierać francuską produkcję w walce z wielkimi, złymi Amerykanami, czyli gigantami Netflix i Amazon Prime Video…

Salto jest takie: https://fr.wikipedia.org/wiki/Salto_(plateforme_SVOD) lub że: https://www.salto.fr/

Zatem oczywiście daleko nam do katalogu 2 gigantów (są też inne) i sporo programów to powtórki, które można oglądać za darmo w inny sposób (wszystkie strony kanałów FR oferują teraz powtórki...), które zarobiły liczne krytyki i wyśmiewania ze strony internautów... z pewnością przyzwyczajony do objadania się Rikańczykami, którzy pobijali IQ...

Ponieważ są tam interesujące treści, których nie znajdziesz gdzie indziej... zwłaszcza filmy dokumentalne (komplet różnych Apokalips), stare filmy sklasyfikowane według „aktora” lub reżysera (zobacz Audiard lub Bebel w serwisie Netflix, nie jestem pewien, czy to się kiedyś stanie.. .), seriale francuskie (jest kilka bardzo dobrych!)

Codziennie dodawanych jest kilka filmów... nie jest źle!

Dość kompletna prezentacja: https://www.cnetfrance.fr/news/salto-pr ... 891721.htm

Z drugiej strony mogli usunąć nakładki wideo z kanałów: oglądam serial nadawany na TF1 i pojawia się logo TF1 oraz nakładki „ciąg dalszy”… nie świetnie!

Dużą wadą, którą zauważyłem... NAWET OGROMNY jest brak aplikacji na TV lub PS4, A SZCZEGÓLNIE zakodowali aplikację na Androida jak szaleni! :zaszokować: : Evil:

Zrzut ekranu_Sklep Google Play.jpg
Screenshot_Sklep Google Play.jpg (134.29 KB) Wyświetlono 9410 razy


Rzeczywiście; mój Samsung S8 z 2018 roku nie jest kompatybilny z aplikacją!! To dość godne ubolewania... że telefon 5-6-letni nie jest, jesteśmy w stanie zrozumieć... telefon 2-letni znacznie mniej!!


Aby zainstalować aplikację Salto, potrzebny jest ultranowoczesny telefon i, co gorsza, nie ma możliwości korzystania z przeglądarki telefonu (która łączy się z aplikacją… nie jest kompatybilna… z niczym!)!

Jeśli więc masz system Android starszy niż 2018 rok i nie masz innego sposobu przeglądania, zapomnij...Salto...

Nadal nie mogę w to uwierzyć!

Musisz także znajdować się we Francji... w przeciwnym razie blokuje!

Więc jeśli masz jakieś pytania, zapytaj mnie.

W przeciwnym razie istnieje darmowy belgijski konkurent, Auvio: https://www.rtbf.be/auvio/ (również darmowa aplikacja)
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 640
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 225

Re: Testowałem SALTO, francuski VOD, taki jak Netflix. Aplikacja na Androida na ulicy!




przez ne 44 » 29/11/20, 22:54

Dobry wieczór,

Dużą (ogromną) różnicą jest to, że salto nie produkuje (wykorzystuje treści od nadawców partnerskich (np. telewizja, TF1... itd.).

Podczas gdy Netflix, Amazon i inni produkują.

I to nie jedyna różnica.
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 640
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 225

Re: Testowałem SALTO, francuski VOD, taki jak Netflix. Aplikacja na Androida na ulicy!




przez ne 44 » 29/11/20, 22:57

Miałbym tak wiele do powiedzenia na ten temat... ale byłbym całkowicie bezstronny, ponieważ jestem stosunkowo zaangażowany.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Testowałem SALTO, francuski VOD, taki jak Netflix. Aplikacja na Androida na ulicy!




przez Christophe » 30/11/20, 00:04

AD 44 napisał:Dobry wieczór,

Dużą (ogromną) różnicą jest to, że salto nie produkuje (wykorzystuje treści od nadawców partnerskich (np. telewizja, TF1... itd.).

Podczas gdy Netflix, Amazon i inni produkują.

I to nie jedyna różnica.


Podwójnie źle:

a) Netflix nie produkował niczego aż do 2015 lub 2016 roku… to nie przeszkodziło mu w posiadaniu już dziesiątek milionów subskrybentów… Bardzo dobrze pamiętam pierwszą produkcję Netflixa o dzieciach-żołnierzach w Afryce… zapomniałem nazwy i nie chce mi się tam szukać...

b) I jest wiele produkcji z kanałów, które są właścicielami Salto... ale oczywiście te produkcje pojawiają się także w telewizji... za darmo... to jest niuans...

Salto nadal negocjowało wykluczenie S4 z niezwykle doskonałej serii Fargo...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Testowałem SALTO, francuski VOD, taki jak Netflix. Aplikacja na Androida na ulicy!




przez Christophe » 30/11/20, 00:13

AD 44 napisał:Miałbym tak wiele do powiedzenia na ten temat... ale byłbym całkowicie bezstronny, ponieważ jestem stosunkowo zaangażowany.


Wyjaśnić ?

W przeciwnym razie jest Mołotow.tv...
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Testowałem SALTO, francuską usługę VOD w serwisie Netflix. Aplikacja na Androida jest do bani!!




przez phil59 » 30/11/20, 00:34

Z Netfliksem na starym Androidzie, który nie jest już kompatybilny z nowymi wersjami, bierzesz starszą wersję, którą pobierasz, którą uruchamiasz ręcznie i to wszystko dobrze...
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Testowałem SALTO, francuską usługę VOD w serwisie Netflix. Aplikacja na Androida jest do bani!!




przez Christophe » 30/11/20, 00:54

Tak lub przez przeglądarkę, na którą Salto nie pozwala w systemie Android...

A ponieważ aplikacja została dopiero wydana, nie ma starszych...
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 640
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 225

Re: Testowałem SALTO, francuską usługę VOD w serwisie Netflix. Aplikacja na Androida jest do bani!!




przez ne 44 » 30/11/20, 06:07

Witam,

Christophe napisał: Podwójnie błędne


Dobra ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359

Re: Testowałem SALTO, francuską usługę VOD w serwisie Netflix. Aplikacja na Androida jest do bani!!




przez Forhorse » 30/11/20, 07:59

Christophe napisał:Musisz także znajdować się we Francji... w przeciwnym razie blokuje!



Na szczęście istnieje NordVPN z 95% zniżką przez 10 lat... : Mrgreen:
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Testowałem SALTO, francuską usługę VOD w serwisie Netflix. Aplikacja na Androida jest do bani!!




przez izentrop » 30/11/20, 08:34

Forhorse napisał:
Christophe napisał:Musisz także znajdować się we Francji... w przeciwnym razie blokuje!
Na szczęście istnieje NordVPN z 95% zniżką przez 10 lat... : Mrgreen:
Dobrze się widziałeś : Lol: :? https://nordvpn.com/fr/pricing/
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 159