Zestaw HHO i wtrysk wody zabroniony na Przeglądzie Technicznym przez DREAL

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Zestaw HHO i wtrysk wody zabroniony na Przeglądzie Technicznym przez DREAL




przez Christophe » 16/01/20, 08:58

Poczta otrzymana dziś rano, zestawy były do ​​tej pory tolerowane przez administrację podczas kontroli technicznej, nie są już więc ... a priori zgodnie z tą wiadomością:

Przedmiot: HHO zabronione przez DREAL i kontrole techniczne w styczniu 2020 r

Wiadomość: Witam, jeśli jesteś zainteresowany, mogę wysłać Ci dokumenty, e-mail z kilku DREAL, takich jak ten HHO lub jakiekolwiek dopingowanie wodą jest zabronione w 2020 roku i podlega karze grzywny w wysokości 4 ° lub 5 °, których nie znam, ale c jest na dokumentach!

Nadal czekam na dwa e-maile od DREAL, ponieważ pytałem w kilku regionach Francji.

Dlaczego to zrobiłem? Ponieważ odwróciłem się od kontroli technicznej!

Wolność idzie do obywateli!
Państwo nie troszczy się o zanieczyszczenia. To sposób na opodatkowanie kierowców, o którym wiemy, ale tam jest udowodnione!

Więc jeśli to ci powie, odpowiedz mi na e-mail, a ja wyślę ci moje wymiany, ponieważ tutaj zaczynam już w nic nie wierzyć

cdt


Poprosiłem o kopię odmowy ...

Edytuj tutaj:

Obraz
0 x
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez jean.caissepas » 16/01/20, 10:19

Christophe napisał:Poczta otrzymana dziś rano, zestawy były do ​​tej pory tolerowane przez administrację podczas kontroli technicznej, nie są już tak ...


Musisz tylko wlać olej! : Mrgreen:
0 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16129
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5241

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Remundo » 16/01/20, 10:29

ach, DREAL nie zapytał o to, co robi BMW w przypadku swoich najbardziej wyrafinowanych silników ... prawdopodobnie, że M4 poniżej również zawiedzie:



Więcej informacji tutaj
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez plasmanu » 16/01/20, 10:36

Mam nadzieję, że będziemy mieli prawo do ponad 100 mililitrów w kabinie pasażerskiej, długopisu i klucza 10. Z wszystkimi terrorystami, którzy wędrują po drodze: nie wygrał
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Janic » 16/01/20, 11:16

ach, DREAL nie zapytał o to, co robi BMW w przypadku swoich najbardziej wyrafinowanych silników ... prawdopodobnie, że M4 poniżej również zawiedzie:
system BMW jest zintegrowany i uzyskał homologację. Dodano HHO i pantone, które mają zmodyfikować dane zatwierdzonego producenta, szczególnie jeśli zwiększy to moc. Zanieczyszczenie nie wydaje się być jednym z kryteriów ... to administracja! :płakać:
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Christophe » 16/01/20, 11:18

jean.caissepas napisał:
Christophe napisał:Poczta otrzymana dziś rano, zestawy były do ​​tej pory tolerowane przez administrację podczas kontroli technicznej, nie są już tak ...


Musisz tylko wlać olej! : Mrgreen:


Nic lepszego, oto odpowiedź autora, który właśnie otrzymałem:

Cześć, tak, odmówiłem CT, ale nie mam skanera, mogę wypróbować zdjęcie kod jest niezgodnością energii 041b2 z dokumentem identyfikacyjnym i mam kilka e-maili, w tym dwa różne DREAL, tam muszę być nieobecny, ale wyślę wam wszystko, co mam, tak szybko, jak to możliwe.

Mam kilka maili od Ecopra i muszę przyznać, że facet jest bardzo miły w porównaniu z Ecolionem, który wysłał mi pierdzenie przez telefon, ponieważ zmarnowałem czas na zestaw, który nie przyszedł z jego domu, ponieważ HHO plus jest konkurenta i to nie dotyczy jego własnego! Ale ponieważ to zależy od tego samego DREAL, co ja, nadejdzie kwestia czasu!

Z drugiej strony Ecopra twierdzi, że jest to spalanie, a nie nawęglanie, jeden działa na powietrze, a drugi na benzynę, ale dla DREAL nie ma różnicy.

Jak najszybciej skontaktuję się z innymi DREAL we Francji i zobaczę ich odpowiedź, że się z tobą skontaktuję

Rząd wkurza nas zanieczyszczeniem, ale jeśli staramy się nie zanieczyszczać, odmawia się nam, a jak powiedział inspektor z Auxerre, kiedy pojechałem do niego z moim samochodem, kiedy wiesz, że nie zanieczyszczasz? jeśli nie chcesz zanieczyszczać, weź rower!

Dla niego test na chusteczkę nie jest ważny

bardziej


Hej Ecolion, nie znałem go ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez GuyGadebois » 16/01/20, 11:26

Dzięki rządowi wszystko idzie w kierunku ekologii. Naprawdę miło to zobaczyć! :( Roll:
1 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Christophe » 16/01/20, 11:33

Christophe napisał:Dobra notatka z Remundo, wtrysk wody BMW również został potraktowany w tym forum (...)


Pamiętaj, że uwaga 041b2 może być ważna dla HHO (paliwo homeopatyczne!) Ale nie dotyczy wtrysku wody, czy też należy zacząć od rozważenia, że ​​woda jest paliwem? : Chichot: : Chichot:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Janic » 16/01/20, 12:57

czy należy zacząć od uwzględnienia wody jako paliwa?
biorąc pod uwagę jego skład H i O, tak właśnie jest. Ponadto osoby, które zainstalowały ten zestaw, usuną go z czasu CT, aby natychmiast go ponownie zainstalować. (Więcej dyskretnie)
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 229