Oszczędzanie widziałem na ebay?

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
paotop
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 139
Rejestracja: 15/11/05, 11:35
Lokalizacja: zachód

Oszczędzanie widziałem na ebay?




przez paotop » 27/12/05, 09:19

wszystko jest w tytule ...... mniejsze zużycie, ratujesz planetę, oszczędzasz pieniądze, wydaje się nawet, że powstrzymuje upadek włochatego ........ mouai
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 27/12/05, 13:25

Śmieci ... ale przynajmniej nie sprzedano 200 € jak inne cudowne produkty ... ale dobre 45 € za nic, czego już nie podano :D

W przeciwnym razie z innymi członkami tego forum postanowiliśmy polować na te ekonomiczne produkty, więc jeśli jesteś zainteresowany pomocą, zapraszamy!

Zobacz: https://www.econologie.com/forums/economiseu ... t1296.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 26 / 03 / 08, 10: 30, 1 edytowany raz.
0 x
paotop
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 139
Rejestracja: 15/11/05, 11:35
Lokalizacja: zachód




przez paotop » 27/12/05, 16:48

należy umieścić temat w post-it lub ze specjalnym panelem u góry.

Na koniec mówię, że ja ... tak po prostu :D
Nie jestem szefem ...... 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 27/12/05, 16:51

temat na testach?
0 x
gil67
x 17




przez gil67 » 04/01/06, 19:23

cześć i szczęśliwego nowego roku, ze swoją reakcją zachowujesz się jak krytykujący doping do wody. Zasada działania biegunów magnetycznych na przewodach powietrznych i paliwowych została przetestowana i zatwierdzona kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście każdy może zbudować podobny gadżet za znacznie mniej. We wszystkich przypadkach testy były formalne, działa. : Wink:
Oczywiście dzisiaj przy optymalizacji spalania wyniki są mniej interesujące.
Pomyśl o tym, znalazłem system wtrysku wody używany oprócz wymiennika powietrze / powietrze w turbodoładowanym silniku benzynowym. Jest to interesujące w przypadku silnika benzynowego, ponieważ oszczędza się benzynę przeznaczoną do schłodzenia mieszaniny z dopuszczeniem, konieczne byłoby znalezienie linku. W ten sposób zużycie zmniejsza się o 20-30%, wydajność wzrasta wraz ze spadkiem temperatury przy przyjęciu.
System można również zamontować przed reaktorem pantone.
Szczęśliwego Nowego Roku 2006, może być mniej gorszy niż 2005 : Wink:
(gdzie jesteś dla kariery nauczyciela?)
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 04/01/06, 21:03

gil67 napisał:cześć i szczęśliwego nowego roku, ze swoją reakcją zachowujesz się jak krytykujący doping do wody. Zasada działania biegunów magnetycznych na przewodach powietrznych i paliwowych została przetestowana i zatwierdzona kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście każdy może zbudować podobny gadżet za znacznie mniej. We wszystkich przypadkach testy były formalne, działa. : Wink:


Kiedy mówisz coś tak kontrowersyjnego, czy możesz być tak uprzejmy, aby zapewnić źródła pozwalające sceptykom takim jak ja zmienić zdanie?

Dziękuję. I szczęśliwego nowego roku.
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 04/01/06, 21:16

Witam wszystkich i szczęśliwego nowego roku.
Prawdą jest, że najlepiej byłoby przetestować coś takiego, aby sprawdzić, czy to działa. Nadal czekam, aż ktoś mi pożyczy.
Nie rozumiem, dlaczego korzystne jest chłodzenie wlotu, podczas gdy w samochodach rozgrzewamy kolektory wlotowe płynem chłodzącym lub wydechowym.
Po co się rozgrzewać, skoro chłodzenie wydaje się korzystne?
Reaktor wydaje się podgrzewać wstęp, chyba że to błąd z mojej strony ... :?
0 x
gil67
x 17




przez gil67 » 04/01/06, 23:44

Rulian napisał:
gil67 napisał:cześć i szczęśliwego nowego roku, ze swoją reakcją zachowujesz się jak krytykujący doping do wody. Zasada działania biegunów magnetycznych na przewodach powietrznych i paliwowych została przetestowana i zatwierdzona kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście każdy może zbudować podobny gadżet za znacznie mniej. We wszystkich przypadkach testy były formalne, działa. : Wink:


Kiedy mówisz coś tak kontrowersyjnego, czy możesz być tak uprzejmy, aby zapewnić źródła pozwalające sceptykom takim jak ja zmienić zdanie?

Dziękuję. I szczęśliwego nowego roku.

Nie mam obowiązku
Jeśli jednak twoja wspaniała kultura pozwala ci patrzeć na innych forum znajdziesz odpowiedzi, których szukasz. Co więcej, wiem, że sceptycy nie załatwiają spraw i bardziej owocne jest poświęcenie energii na rozwój czegoś niż próba przekonania sceptyków w zasadzie.
Dzięki temu, Christophe i Christine, macie moje wsparcie i życzę wam dużo szczęścia, nie dajcie się wciągnąć w sprzęt. Pozdrawiam Gil
0 x
paotop
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 139
Rejestracja: 15/11/05, 11:35
Lokalizacja: zachód




przez paotop » 09/01/06, 11:47

gil67 napisał:cześć i szczęśliwego nowego roku, ze swoją reakcją zachowujesz się jak krytykujący doping do wody. Zasada działania biegunów magnetycznych na przewodach powietrznych i paliwowych została przetestowana i zatwierdzona kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście każdy może zbudować podobny gadżet za znacznie mniej. We wszystkich przypadkach testy były formalne, działa. : Wink:
Oczywiście dzisiaj przy optymalizacji spalania wyniki są mniej interesujące.
Pomyśl o tym, znalazłem system wtrysku wody używany oprócz wymiennika powietrze / powietrze w turbodoładowanym silniku benzynowym. Jest to interesujące w przypadku silnika benzynowego, ponieważ oszczędza się benzynę przeznaczoną do schłodzenia mieszaniny z dopuszczeniem, konieczne byłoby znalezienie linku. W ten sposób zużycie zmniejsza się o 20-30%, wydajność wzrasta wraz ze spadkiem temperatury przy przyjęciu.
System można również zamontować przed reaktorem pantone.
Szczęśliwego Nowego Roku 2006, może być mniej gorszy niż 2005 : Wink:
(gdzie jesteś dla kariery nauczyciela?)


Aby poprawić wydajność wymiennika powietrze / powietrze, należy go podlać :D

technika stosowana od dawna w rajdach samochodowych.
Pracowałem nad samochodami Gr A i WRC, a większość z nich miała zbiornik na wodę i czujnik przyspieszenia, który kontrolował pompę spryskiwacza przedniej szyby, aby spryskać wymiennik przy każdym suwie gazu, a tym samym poprawić „wymiana ciepła.

kilka stopni zdobytych przy przyjęciu pozwoliło podrapać szczyptę dodatkowych koni ... : Wink:

jeśli chodzi o oczernianie systemu, kiedy robimy reklamę, mówiąc „to jest udowodnione” ........... „gwarantowane wyniki” ........... moja siedziba znajduje się w luksemburgu ............ :zaszokować: .......... nie, gubię się tam ... : Lol:

dla mnie pachnie dymem ze względu na dowody, że nie posuwają się naprzód ... nawet jeśli jest ...

powiesz mi nie więcej niż o dopingu wodnym, ale hej .............. nie zostało to udowodnione ............. to nie jest gwarantowane ......... ale nie jest drogie :D
0 x
christ59000
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 29/10/05, 21:40




przez christ59000 » 09/01/06, 12:50

paotop napisał:Aby poprawić wydajność wymiennika powietrze / powietrze, należy go podlać :D

technika stosowana od dawna w rajdach samochodowych.
Pracowałem nad samochodami Gr A i WRC, a większość z nich miała zbiornik na wodę i czujnik przyspieszenia, który kontrolował pompę spryskiwacza przedniej szyby, aby spryskać wymiennik przy każdym suwie gazu, a tym samym poprawić „wymiana ciepła.

kilka stopni zdobytych przy przyjęciu pozwoliło podrapać szczyptę dodatkowych koni ... : Wink:
tak, ale wtryskiwanie wody do komór spalania oszczędza benzynę i wielkość wymiennika, w przeciwnym razie musieliśmy zmodyfikować mapę, dzięki której wtryskiwanie benzyny miało tylko chłodzić głowice tłoków :płakać: , na fordzie cosworth, niektóre były oryginalne z tym zespołem : Lol: dlatego homologiczne, na wrc i inne niezgodne : Wink: teraz na temat systemu sprzedawanego w serwisie eBay wydaje mi się trochę lekka, ale potrzebowałaby zeznań osoby, która już go wypróbowała Roll:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 303