Oszczędzając jak najwięcej benzyny

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1

Oszczędzając jak najwięcej benzyny




przez POISSONIST » 14/08/08, 23:45

Witam wszystkich jestem nowy.

Chciałbym wiedzieć, czy niektórzy włączają HHO i Pantone, Z i magnesy i używają zwężek Venturiego i świec acetonowych.

Poza tym zakładam, że aceton Casto auchan carrefour itp nie jest wystarczająco czysty??

Desperacko szukam kogoś, kto mógłby mi sprzedać DOBRY pantone lub odpowiednik do mojej benzyny 307.

Czy znalazłeś najlepsze urządzenie HHO, które wytwarza najwięcej gazu i zużywa najmniej prądu??
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 15/08/08, 00:57

A czego oczekujesz po tym wszystkim, spożywać 1L/100?
Zwolnij trochę, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jeśli nie chcesz konsumować, to pomyśleć o tym przed zakupem benzyny 307. Już diesel mógł uprościć ci sprawę. W szczególności na pantone (swoją drogą szukasz prawdziwego pantonu, czyli domieszki z wodą :? )
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 15/08/08, 09:46

:D Witam,
Abisyńczyk, możesz mieć rację, ale nie bądź taki brutalny w stosunku do nowych ryb :D
Chęć zużywania mniejszej ilości energii jest pozytywna :D
Mam małą odpowiedź: we Francji jest ekonomiczna szkoła jazdy (oszczędza dużo pieniędzy bez zmęczenia).
Zmniejsza też liczbę wypadków.
Ja nie potrzebowałem szkoły, bo mam diesla, a że jeżdżę na 50% oleju, to dbam o mechanikę (pozwolę silnikowi się rozgrzać, miękki rozruch... : Chichot: )
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1




przez POISSONIST » 15/08/08, 10:50

Witam, jeśli masz jakieś informacje, dziękuję.

Dla krytyków Każdy jeździ jak chce między fotoradarami a mobilnymi fotoradarami, to znaczy każdy przyspiesza lub nie w zależności od nastroju... Każdy wie jak jeździć po oblodzonej drodze czy nie itd.

Pytanie brzmi: gdzie kupić dobrą pantone lub równorzędną historię, żeby mieć -20% i więcej??
A żeby się nie powtarzać, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post. DZIĘKI.

Z drugiej strony, kiedy mam swój system(y), jaki rodzaj grzywny ponoszę?

Myślę, że państwo uwielbia patrzeć, jak modyfikujemy nasze maszyny, aby płacić mniejsze podatki?

Mam na myśli, że 80% cen gazu to podatki. Więc wiatr w sumie dla nas użytkowników! I tort dla nich! NIE?

Byłoby fajnie móc zamówić paletę esencji od Emirów. Jestem pewien, że pomimo kosztów transportu byśmy go znaleźli! (HS: HUMOR SAVOYARD)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79127
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 15/08/08, 11:22

POISSONIST napisał:Pytanie brzmi: gdzie kupić dobrą pantone lub równorzędną historię, żeby mieć -20% i więcej??
A żeby się nie powtarzać, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post. DZIĘKI.


Możesz iść zobaczyć COPRA, kupisz ją za około 700€...ale ich ceny regularnie spadają: https://www.econologie.com/forums/gillier-pa ... t4456.html

Z drugiej strony w przypadku benzyny: wyniki wcale nie są gwarantowane… już w przypadku oleju napędowego jest to bardzo zależne od silnika!
0 x
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1




przez POISSONIST » 15/08/08, 11:30

Dziękuję Christophe.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79127
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 15/08/08, 11:40

Cóż, w rzeczywistości nie ma nawet zestawu sprzedawanego na „benzynę”, jeśli masz na to ochotę, zawsze możesz spróbować zamontować taki na benzynie.

Wyniki mogą być zaskakujące (tak czy inaczej... do zobaczenia, jeśli nie testujesz...)...
0 x
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1




przez POISSONIST » 15/08/08, 11:46

Poprosiłem ich o informacje. Zobaczymy.

W przeciwnym razie znasz AQUATUNE.COM ???

jest bardzo kompaktowy i gwarantowany, jeśli nie jest zadowolony! a także gwarantowane co najmniej 20%

co myślisz??
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79127
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 15/08/08, 11:49

Nie wiem, ale widzę, że nie jest sprzedawany we Francji...
0 x
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1




przez POISSONIST » 15/08/08, 11:56

po prostu musisz przeczytać książkę, a potem o tym porozmawiamy.

Wada to dla mnie: 1200 euro i po, modyfikacje na sondzie lambda, bo myślę, że mój silnik nic nie zrozumie z tym całym dodatkowym tlenem!

Oczywiście pigeots / rinot / citro to nie coś dla Amerykanów! Wstyd
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 176