Małe podsumowanie (na oszczędzających paliwo)?

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
hyst
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 18/05/11, 19:57
Lokalizacja: Alzacja

Małe podsumowanie (na oszczędzających paliwo)?




przez hyst » 25/05/11, 15:45

bonjour,

Odkryłem forum jakiś czas temu, interesując się różnymi tematami do leczenia tutaj i myśląc o znalezieniu tam dobrych informacji, aby posunąć się znacznie szybciej, co początkowo wydawało mi się prawdą.
ale myślę, że ostatecznie wszyscy zaprzeczają wszystkim (to nie jest krytyka) i chociaż sprawia, że ​​tak się dzieje, ponieważ na ten temat powstają różne hipotezy, powoduje to wiele zamieszania przybysz jak ja. Co jest prawdą i fałszem? Komu uwierzyć jeśli spróbuję tego, czy nie, nie uszkodzę silnika ani niczego innego (na co nie mogę sobie pozwolić finansowo)? Więc myślę, że wiele osób idzie swoją drogą ...

Rozumiem oczywiście, że prawie wszystko tutaj jest w fazie testowania itp. Więc mógłbym spędzić 3 lub 4 lata na czytaniu wszystkich przedmiotów forum zanim nawet położyłem rękę na narzędziu, aby rozpocząć prawdziwy projekt. i rozumiem również, że niektórzy spędzili już lata, zanim dotarli do miejsca, w którym jesteś (czas, pieniądze itp.) i chociaż nie chcę mieć wszystkiego gotowego, wszystko jest ugotowane (jest to właśnie trudność mnie interesuje).

Stąd temat tego postu, czy nie byłoby korzystne posiadanie małego podsumowania rzeczy, które są pewne i pewne dla każdego przedmiotu (na przykład zasada systemu „panton” i zasada „hho” (ja nie dyskutować o niezawodności tych metod, które są cytowane jako przykład)? Następnie każdy może dowiedzieć się więcej o tym, co zostało do tej pory przetestowane; przetestuj tę lub inną ścieżkę, która nie została zbadana ... ta nie ma celu do omówienia , aby nie wracać do dyskusji jak każda inna, a jedynie wyjaśnić podstawowe zasady i ewentualnie odwołać się do głównego postu dotyczącego omawianego tematu.


Pozwoliłoby to nowicjuszom wymyślić nowe pomysły (mogą być dobre), zamiast bardzo szybko ich zniechęcić.

Wkrótce
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 25/05/11, 16:19

Bardzo przydatne do syntezy, aby zobaczyć wyraźnie, a Christophe czasami to robi, jak ostatnio w przypadku dopingu do wody w silnikach.

Ale to wielka praca i wszyscy jesteśmy powierzchowni !!

Ponadto, biorąc pod uwagę ogromną dokumentację w Internecie i google, praca jest gigantyczna, jeśli chcemy być poważni i obiektywni !!
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 25/05/11, 16:23

Witamy w Hyst Econology! :D

Istnieje bardzo prosty sposób na zakończenie dyskusji poprzez sformułowanie zapytania na interesujący Cię temat, a osoby regularnie odwiedzające stronę odpowiedzą na zakończenie tematów poddanych leczeniu!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
hyst
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 18/05/11, 19:57
Lokalizacja: Alzacja

tak, oczywiście




przez hyst » 25/05/11, 16:30

rzeczywiście zdaję sobie sprawę z wielkości zadania i faktu, że jest to trudne do osiągnięcia bez ingerowania w twój czas badań, z drugiej strony przejrzałem moje czytanie, aby natknąć się na stanowisko Christophe'a, który koresponduje całkiem o czym mówiłem ...

ale przyszedł mi do głowy pomysł, dlaczego nie dołączyć sekcji „dla początkujących” dla każdego przedmiotu lub dla początkujących, aby porozmawiać ze sobą w zrozumiały sposób (nie każdy rozumie na przykład wzór chemiczny lub określone kąpiele termalne używane przez naszych naukowców), nawet początkujący, ma własną wiedzę w jednym lub kilku własnych obszarach, co pozwala sobie na wzajemną pomoc, a łączenie kogoś, kto dobrze zna się na wyjaśnianiu lub prowadzeniu do starego postu, pozostaje bez odpowiedzi?

(aby odpowiedzieć alain) gdybym zadał wszystkie pytania, które mi się pojawią, to ty spędzisz lata odpowiadając na nie, co również nie jest celem .....

++++
hyst
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 25/05/11, 16:40

Wikipedia jest bardzo przydatna w przypadku niekiedy wysokiego poziomu specjalistów.
Często wikipedia w języku obcym, angielskim, niemieckim itp. Jest lepsza !!

Ale w niektórych obszarach podstawowe szkolenie zajmuje lata, a najlepsze są popularne artykuły, ale nie do końca to rozumiemy.

Google daje wiele popularnych artykułów, często w języku angielskim!

Najlepiej zadawać pytania wskazujące ich poziom, jak niektórzy to robią.

Dzięki nowoczesnej technologii nasze życie przechodzi tę technologię wraz z postępem, kłamstwami i niebezpieczeństwami: energetyka jądrowa, chemia i produkty, którymi oddychamy i jemy itp.

Nawet po umyciu płytek oddychasz neurotoksycznie !!
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

Re: tak, oczywiście




przez Alain G » 25/05/11, 17:09

hyst napisał:
(aby odpowiedzieć alain) gdybym zadał wszystkie pytania, które mi się pojawią, to ty spędzisz lata odpowiadając na nie, co również nie jest celem .....

++++
hyst


Cóż, nie jestem sam w udzielaniu odpowiedzi, a zwłaszcza nie mam kwalifikacji we wszystkich przedmiotach, w których kilku członków jest wyraźnie lepiej wykwalifikowanych ode mnie!

Z przyjemnością Ci odpowiedzą! :D
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
hyst
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 18/05/11, 19:57
Lokalizacja: Alzacja

to przyjemność :)




przez hyst » 25/05/11, 17:36

miło jest widzieć, że możemy liczyć na wzajemną pomoc :)

pozwolę sobie na pierwsze pytanie:
Jak przejść do budowy elektrowni jądrowej?

nie żartuję;)

tak naprawdę zacząłem od pomysłu demontażu silnika samochodowego i przekształcenia go w prądnicę ... (to podstawowa idea, aby zużywać mniej ... "EDF tax"), co w trakcie mojej lektury doprowadziło do odkrycia systemu pantonowego, a następnie hho ... co trochę zmyliło mnie co do mojego pierwszego pomysłu

na pierwszy rzut oka system hho wydaje się łatwiejszy do osiągnięcia i bardziej opłacalny, skupiłem się na nim.

dzisiaj na ten temat forum Widzę to:
Kilka osób przetestowało go, a ci, którzy to zrobili, nie wrócili po opublikowaniu wyników na ten temat forum
2 że bcp w to nie wierzy

wynik zadaję sobie następujące pytania:
1 czy system hho naprawdę działa (pytam o opinię każdego, kto go przetestował, nie tylko na podstawie otrzymanego pomysłu lub niedowierzania)
2 dlaczego tak niewiele osób przynajmniej testuje ten system, aby uzyskać odpowiedź?

to jeśli odniosę się do dokumentu, który znalazłem z 2000 r., który znalazłem, system pantonu działa niezależnie na prostym silniku kosiarki (patrz http://www.crazymoto.net/index.php?showsujet=209647), z tego, co teraz znajduję, są to rzeczy w stylu ecopra, które skutecznie zmniejszają zużycie paliwa i zanieczyszczenia, ale nadal sprawiają, że pochodzą one ze zbiornika ... więc zapytaj silnik samochodowy czy może działać na samym systemie pantonowym (tj. mieszanka paliwowo-wodna łączy się bezpośrednio z wlotem i wylotem)

czekając na odpowiedzi od razu przeczytam wpis „początkujący Christophe, który odpowie może na niektóre z moich pytań
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 25/05/11, 18:23

Elektrownia jądrowa jest tak prosta jak spalanie drewna, jeśli promieniowanie nie było niebezpieczne !!
Jeszcze prostsze, o wiele prostsze niż silnik paliwowy z Pantone, bierzemy dobry izotop uranu w dwóch blokach i łączymy je razem, a zaczyna on się nagrzewać, jeśli jest wystarczająco blisko i rozchodzić się i eksplodować, jeśli nie regulujemy nie temperatura poprzez regulację odległości lub tego, co jest pomiędzy, jako moderator, woda, grafit, kadm, tworząc paski kontrolne !!
Mnożenie neutronów do kontroli !!
Fermi około 1941 roku, projekt Manhattan, zrobił to dla pierwszego stosu atomowego i zmarł w 1950 roku !!
Przeczytaj wikipedię, projekt Manhattan, wszystkie sekrety, nawet bomby, Henrico Fermi, stos atomowy itp.
Zanim będziesz musiał zrobić odpowiedni uran, wzbogacić lub pluton jak w tym projekcie (reaktory lub fabryki separacji) !!
http://fr.wikipedia.org/wiki/Projet_Manhattan
http://en.wikipedia.org/wiki/Manhattan_Project
Pierwsza samopodtrzymująca się reakcja łańcuchowa
Pierwsza poważna przeszkoda naukowa została usunięta 2 grudnia 1942 r. Pod trybunami Stagga Fielda na Uniwersytecie w Chicago, gdzie zespół pod kierownictwem Fermiego rozpoczął pierwszą samopodtrzymującą się reakcję łańcuchową. Zakodowany telefon z Compton z informacją: „Włoski nawigator (tj. Fermi) wylądował na nowym świecie, tubylcy są przyjaźni” w Conant w Waszyngtonie, ogłosił powodzenie eksperymentu.


Gdyby promieniowanie nie zabiło, mielibyśmy je wszystkie w naszym garażu !!
Gram radu Marie Curie sam się nagrzewa !!
Ona także umarła, podobnie jak jej córka i jej mąż, znacznie później !!
Ostatnio edytowane przez dedeleco 25 / 05 / 11, 19: 09, 1 edytowany raz.
0 x
hyst
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 18/05/11, 19:57
Lokalizacja: Alzacja




przez hyst » 25/05/11, 18:34

lol dużo się nauczyłem ...

poza tym, że nie dla mnie liczyły się odpowiedzi na to pytanie;) (wiedząc, że to nie boli)


Posty Christophe'a odpowiedziały już na pewne pytanie, jak się spodziewałem ... Rozumiem, że wie, o czym mówi i że wykonał swój post bardzo dobrze ... kapelusz!

Mam więcej do przeczytania w innym poście (myślę, że wielu) i prawdopodobnie do wzięcia udziału w jednym ze szkoleń oferujących lapierreangulaire .... ale ten, który jest blisko mnie, jest przed wrześniem :(...

z drugiej strony, jeśli ktoś miałby odpowiedź na temat prawdziwego funkcjonowania procesu, hho, jestem biorcą ... jeśli nie, myślę, żebym sam to przetestował, powinienem być w stanie wyprodukować suchą komórkę po niższych kosztach i użyć silnika przewidzianego w poprzednim poście (mając nadzieję, że go nie zniszczę).
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: to przyjemność :)




przez Flytox » 25/05/11, 18:40

Witam hyst, witam.

hyst napisał:to jeśli odniosę się do dokumentu, który znalazłem z 2000 r., który znalazłem, system pantonu działa niezależnie na prostym silniku kosiarki (patrz http://www.crazymoto.net/index.php?showsujet=209647), z tego, co teraz znajduję, są to rzeczy w stylu ecopra, które skutecznie zmniejszają zużycie paliwa i zanieczyszczenia, ale nadal sprawiają, że pochodzą one ze zbiornika ... więc zapytaj silnik samochodowy czy może działać na samym systemie pantonowym (tj. mieszanka paliwowo-wodna łączy się bezpośrednio z wlotem i wylotem)


Podany przez ciebie link jest interesujący i rozsławił ten montaż, ale jest nieco neandertalski ...: Mrgreen:

Uruchomienie silnika na „75%” wody (pokazuje tylko, że kto twierdzi, że nie wie jak mierzyć, to co jest w zbiorniku nie jest równe temu, co zużywa silnik i silnik systematycznie się dusi na długo przed wypiciem go w całości! !!)) : Mrgreen:

W każdym razie nie ma to interesu (75% wody), wydajność jest kiepska, gdy tylko proporcja wody wzrośnie za bardzo, wystarczy, aby uruchomić silnik bez możliwego wykorzystania mocy.

Jak na Pantone lub Gillier Pantone, które pozwalają na rzeczywistą redukcję zużycia i zanieczyszczenia, zamontowane na pojeździe, ilość połykanej wody jest „mała”, rzędu 5 do 15%? zużycia paliwa.
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 348