Silnik parowy plazmy

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Sdc77
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 22/06/05, 16:52
Lokalizacja: france

Silnik parowy plazmy




przez Sdc77 » 23/11/05, 11:52

Witam wszystkich.
Prosiłbym o opinię na temat tych plików:

01
02
03
et
moje częściowe tłumaczenie 01

Wygląda na to, że facet jeździ swoim autem (chevrolet camaro z 1978 roku, 8L V5,7) na wodzie i tylko na wodzie!!
Najwyraźniej działa na silnikach gaźnikowych i bez elektronicznego zapłonu wystarczyłoby dodać zasilacz 12V-100V ~60Hz 750W i inne rzeczy, których jeszcze niekoniecznie rozumiem, ale pracuję nad tym. W rzeczywistości wysyła wodę bezpośrednio do gaźnika, po zwiększeniu rozmiaru dysz, a jego system modyfikuje sekwencję zapłonu, generuje plazmę i uruchamia silnik :zaszokować:
Ten gość mówił o swoim systemie w lipcu tego roku (2005) i nie chce go wykorzystać (i my to rozumiemy, por. S.Meyer). Więc niektórzy zaczną spekulować „to niemożliwe…” tylko na razie z tego, co rozumiem z pozostałych 2 dokumentów, nie jest to zaprzeczone i może zadziałać w efekcie !!

NDC.
0 x
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07




przez bob_isat » 23/11/05, 12:23

powinieneś zapytać christophe'a, który mniej więcej od jakiegoś czasu śledzi wodne samochody.

Szkoda, że ​​strona z osiągnięciami jest włączona http://sdch2o.free.fr być niedostępnym...

spisek, bez wątpienia. : Wink:

jeśli chodzi o film pana Dingle'a, wydaje mi się, że był on już tematem postu na stronie forum.
0 x
Sdc77
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 22/06/05, 16:52
Lokalizacja: france




przez Sdc77 » 23/11/05, 12:28

Nie, żadna konspiracja, po prostu jeszcze nie zrobiłem tej strony, bo jak dotąd moje doświadczenia nic nie dały :płakać: !!
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 23/11/05, 13:46

Nie chciałbym być zabójcą radości, ale jeśli nie ma dowodu na to, że ten zespół nie działa, czy jest jakiś, który dowodzi, że to działa?

Tego rodzaju urządzenia, w 100% napędzane wodą, maszyny nadjednostkowe... są z natury maszynami teoretycznie niemożliwymi, nie sądzę, żeby trzeba było mieć doktorat, żeby to wiedzieć. Dlatego nie możemy dać im prawa do wątpliwości, ale raczej uważać na nich… dopóki nie zostaną dostarczone dowody. Ale wciąż czekamy.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 23/11/05, 13:55

Nie miałbym wiele do powiedzenia na temat tych stron, krążymy w kółko wokół Meyera (nie znajdując tajemnicy, jeśli taka istnieje) i ten argument raczej mnie nie przekonuje:

„(Ps: PRO „to zadziałałoby, byłoby wiadomo” wstrzymać się od głosu, nie zabijamy kogoś, kto wynalazł coś, co nie działa !!)”

Ponadto zmienił nazwę i zmienił nazwę filmu ekonologicznego na temat Meyera (ten 35,1 MB), co nie jest zbyt poprawne i cytuje Daniela Dingle'a, który pochodzi z wiarygodnego źródła (Benoit du forum poszedł do niego) oszust...

Cóż, i tak zamierzam rzucić okiem na plik .pdf: niektóre elektromechaniczne schematy typu „crack” są interesujące. Rzeczywiście na filmie widzimy, że Meyer używa porównywalnego systemu (który wygląda jak mały silnik elektryczny). Myślę, że to najlepszy sposób na osiągnięcie wysokiego napięcia przy wysokiej częstotliwości ... ale nie daje częstotliwości do użycia!
0 x
Sdc77
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 22/06/05, 16:52
Lokalizacja: france




przez Sdc77 » 23/11/05, 14:37

Nie prosiłem Cię o komentowanie na MOJEJ stronie!! Film, który dostałem przez ed2k, więc nic niepoprawnego.
Tutaj mówię o TYM procesie, który jest oddalony o lata świetlne od Meyera!! To bardziej przypomina silnik parowy niż elektrolizę.
W bignou nie ma elektrolizera, tylko modyfikacja zapłonu silnika.

Nie chciałbym być zabójcą radości, ale jeśli nie ma dowodu na to, że ten zespół nie działa, czy jest jakiś, który dowodzi, że to działa?


Typ jest konfrontowany z tego rodzaju uwagą i prawie żałuje, że powiedział o swoim procesie! (wszystko jest w PDF)
Oczywiście, że tego nie udowadnia!! wszyscy, którzy ryzykowali, zostali zabici!!

Więc przeformułuję moje pytanie:
Czy jest ktoś w stanie przepisać te szkice w formie kompletnego, funkcjonalnego i zrozumiałego schematu elektronicznego nawet dla niedoświadczonego, abyśmy mogli (w każdym razie ja) przeprowadzić testy?

I nie obchodzi mnie czy teoretycznie da radę czy nie, gość sam mówi, że nie wie co się dzieje w jego silniku i dlaczego to działa!!

W końcu uwierzę, że wszystko, co nie jest pantone, cię nie interesuje : Evil:

NDC.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 23/11/05, 16:01

Witam,
Poprawa spalania w klasycznym silniku jest bardzo możliwa, gdy wiesz, że w najlepszym przypadku jest to 30%, ale praca silnika wyłącznie na wodzie bez doprowadzenia energii z zewnątrz oznacza nieustanny ruch, jeśli ponownie skondensujemy wodę na wylocie wydechu, a to staje się dość kontrowersyjny, ale zawsze jestem zainteresowany czytaniem i analizowaniem prowadzonych badań, często nawet jeśli nie jest to prawda, istnieją drobne szczegóły, które można wykorzystać w innych zgromadzeniach.
Aby taki zespół działał, konieczne będzie zużywanie wody na wzór paliwa jądrowego, przeprowadzanie zimnej syntezy jądrowej
byłaby taka możliwość.
We wszystkich tych montażach w wodzie jest to strona, która mało Panu wszystkim wydaje się tajemnicza, a której nie lubię. Bo jest mnóstwo ludzi, którzy znają się na elektronice i wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.
to trochę to samo co po stronie magnetycznej i plazma i błyskawica w reaktorze pantonowym, ten język boskiej mocy sprawił, że wszystko straciło na wartości montaż, a także ogromne oszczędności zapowiadane przez wynalazcę.. .
To powiedziawszy, musisz zbadać wszystko obiema nogami na ziemi.
i nie pogubić się w żadnym montażu, dokładnie oceniaj realizm niektórych edycji, aby uniknąć rozczarowania...

André
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 23/11/05, 16:20

Sdc77 napisał:Nie prosiłem Cię o komentowanie na MOJEJ stronie!! Film, który dostałem przez ed2k, więc nic niepoprawnego.


A Nie czytałem, że to twoja strona… Podoba mi się twoja uwaga na temat ed2k… . :P

Co do układu, patrząc na schematy, to nadal wygląda jak elektrolizer (oczywiście jeszcze wszystkiego nie przeczytałem) ale naprawdę nie bardzo rozumiem jak byle nie modyfikacją zapłonu moglibyśmy mieć nadzieję na spalenie pary... Dobra ok jeszcze nic nie czytalem

Mówi, żeby się nie chronić... klasyczny argument niedopuszczalny. Osobiście bronię czegoś przeciwnego: mówię wszystko po to, żeby się dokładnie zabezpieczyć!
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 23/11/05, 16:32

Witam,
po szybkim przeczytaniu tekst w języku angielskim musi zawierać błąd w wartościach elektrycznych
albo 24000 6,3 woltów przy 34000 ampera, albo 0,38 6,3 woltów przy XNUMX ampera, wydaje mi się to ogromne w takiej konstrukcji elektrycznej i bardzo dużej mocy do wytworzenia, chyba że zostanie dostarczone w bardzo krótkim czasie, i znowu, aby zdemontować cewki zapłonowe, drut jest gruby jak włos, więc uważam, że liczba XNUMX ampera i błędna wartość powinna mówić raczej o miliamperach...
Sprawdź wartości i zrób poprawkę, wydaje mi się to prawie niemożliwe przy takim napięciu da 150kw chwilowo na świecy.

André
0 x
Sdc77
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 22/06/05, 16:52
Lokalizacja: france




przez Sdc77 » 23/11/05, 16:46

W rzeczywistości moja strona jest fasadą, która pozwala mi przechowywać moje dokumenty. Free zniszczył kiedyś stronę, ponieważ przechowywałem, a oni powiedzieli „stwórz witrynę i przechowuj wokół niej”… więc taki jest cel strony. Dlatego nie połamałem c... dekoracjami itp. i tak pozostanie. (Mimo to mówiłem na temat, który mnie interesował).

Dla ochrony jestem przekonany, że nasze drogie rządy mogą bez problemu i bez skrupułów usunąć faceta, który byłby zbyt niebezpieczny dla ich portfela!! Facet, który chroni się w 100%, nie powiedziałby o tym nawet w sieci. Tam stara się podzielić z nami swoim doświadczeniem.
Jeśli chodzi o ciebie, Christophe, wprowadzasz wynalazek w życie, widzisz, jak go modyfikujesz (tylko przepuszczasz wodę w pantonie).
Tutaj nadal chodzi o uruchomienie silnika z samą wodą i wisienką na torcie, z bardzo niewielkimi modyfikacjami!
Osobiście gdybym coś takiego zrobił, pewnie bym o tym mówił, żeby sprawa się rozeszła, ale w żadnym wypadku nie próbowałbym na tym zarobić (patent, marketing itp.), aby chronić swoje plecy.
Nie.
W przeciwnym razie gorąco zachęcam do przeczytania wszystkiego, dokumenty 02 i 03 to streszczenia pdf przez internautów, którzy nie zaprzeczaj system.
Chcę w to wierzyć i postaram się zrobić prototyp, gdy tylko zrozumiem jego schematy.
NDC.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 338