Opinia o zestawach HHO (silnik wzbogacony wodą i wodorem)

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1

Opinia o zestawach HHO (silnik wzbogacony wodą i wodorem)




przez POISSONIST » 15/08/08, 23:33

To niesamowite, że nie znaleźć ani jednego francuskiego toczenia z zestawem HHO !!!

Albo masz zbyt wstydzi się być sadzone shabby

Albo nie chcą podzielić się z innymi!

Albo boisz się, że władze choppent ciebie i kleju! To jeszcze nie może się mylić !!

Kto myśli, że jeśli robi 50% oszczędności jest historia nikomu żyć w ukryciu i szczęśliwy jak mówią.

Osobiście zrobię testy z elektrolizerów 2.
To jest dla mnie, aby skomentować ???

W przeciwnym razie będzie tak jak inne Chao!
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :

Re: HHO KIT (woda wzbogacona silnika)




przez camel1 » 15/08/08, 23:53

POISSONIST napisał:Albo masz zbyt wstydzi się być sadzone shabby

Albo nie chcą podzielić się z innymi!

....
W przeciwnym razie będzie tak jak inne Chao!


Śmiało, przetestować go i chcemy soku, ale ponieważ to jest fałszywe, jest to bezpieczny zakład, że nie jesteś rozczarowany, a nie ponownie cię tu niedługo ... : Chichot:

Chao!
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1




przez POISSONIST » 16/08/08, 01:22

Do tej pory, jeśli czytasz moje wypowiedzi, jakie uczynił cię uprzejmie zarobić około 15% z Conso komfort i więcej jazdy (konie pod maską)

Ja nie szczególnie zachęty, jedną ręką. Raczej brak zainteresowania. A nawet poprzedni post od kogoś jednoznacznie negatywne. Wiedząc, że nie ma nic w ogóle.
Doskonałym przykładem clocher dicussion.

Więc jeśli nie widzę zainteresowanie i szybko będziesz miał żadnych wieści o mnie.

Ani pozytywne, ani negatywne. Nadal będziecie "petro" gogami.

Nic nie jest łatwiejsze, ponieważ nikt nie dał mi prawdziwe w tym miejscu.

Gdzie indziej jest dużo bardziej dynamicznych ludzi ... i stara się nauczyć.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 16/08/08, 01:26

Petro bród? Delikatnie Hej mój kokos! Już ja kiedykolwiek miałem pojazd, który zużywanej 18L / 100 (nawet zamontowany !!) ...

1) Jako nowicjusz doceniam twój ton umiarkowanie ... Nie sądzę, że wiesz, z kim rozmawiasz ...

Musimy mieć "trochę" więcej doświadczenia niż ty w wtrysku wody i ulepszaniu silnika ... a sprytni mali sprzedający cudowne produkty odłożyli więcej niż jeden ... w rzeczywistości mamy je ... WSZYSTKIE sprawdzone, kiedy o tym pomyślałem. Jedyne, co działa, to domieszkowanie wody ...

2) O ile mi wiadomo, chcesz kupić „zestaw”, podczas gdy my nie montujemy zestawów, ale KONKURUJEMY je i ulepszamy przez lata ... Więc spójrz na stronę wielbłądów, aby przekonać się: http://reaction.directe1.free.fr/ lub przeczytać na tej stronie napisałem specjalnie dla tych nowych do wtłaczania wody: https://www.econologie.com/synthese-des- ... -3588.html

Więc wiemy, co mówimy (to wiemy, co działa, a co jest pełny Pipo) ... w przeciwieństwie do ciebie ...

3) Teraz zakupiony zestaw dopingu wodorem przy $ 1000 wstecz i zobaczyć nas, gdy masz zamontowany :) 8) Można nawet kupić w utopię się to we Francji évitra Ci pocztowe i hihiih celne
0 x
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1




przez POISSONIST » 16/08/08, 02:10

Wydajesz się prawdziwy, trochę bardziej „przytomny”, niż myślałem.

Powiedziałem więc znowu tutaj! ale nie jest nowy na całą resztę. Rodzaj bani mówisz mi, że obiecuje księżyc i gwiazdy od lat. Jest znany jako białego wilka. To Myto oprócz reste.etc etc.

ALE CZEKAJ LA FRANCE wieś! i to jest tak łatwe do skorzystania z głupoty naszych obywateli. Ale nie jem tego chleba.

O 18l pod górę nie mnie zaskakiwać! Weź samochód o tej samej wadze z 2 ludzi i dlatego po prostu zrób mi demo we wzroście Semnoz niedaleko Annecy. Śmiejemy!
Myślę, że Haute Savoie i wznoszenia nie są zwykle ty. Gdzie twój błąd.

Idź, jeśli normalnie redesends (éconologiquement), które normalnie pić nieco wyższe miłe litrów 9 na sto zgromadzonego być miły.

Jeśli chodzi o instalacje wodne, biorąc pod uwagę niemal "CAŁKOWITĄ" dyskrecję, którą widziałem na kilkudziesięciu tysiącach przeczytanych stron, zauważam, że każdy przyciąga okładkę do siebie.

To wszystko. W stosunku do nas strzykawka z ko voiturages etc znaczenia, ponieważ Outrement już praktykowane. I jazda na rowerze, który ponownie zwiedziliśmy więc widzę warstw ...
ścieżka rowerowa Pytanie jest jeszcze zazdrosny w Annecy ...

Gdy system nie woda jest również nasz amerykański przyjaciel rankingu obraca się z wodorem, że nawet on robi to z jego kolektorów słonecznych. Zobacz TF1.
Nie rdzewieje silnika.

istnieje również mój instalator fabryka silników / palnik Weishaupt, który powiedział, że może z łatwością przełączać się na wodór jest tylko kontrola procesu spalania. I tak dalej, i tak dalej.

A zatem częściowe wody w silniku pomiędzy tobą a mną to tylko korekta do spalania i produkcji związanej z danym silniku.

Więc nie mnie martwić.

Żałuję tylko, aby zobaczyć pełne ludzi, a nie enthousiates wieczyste wieże discu.

przepraszam
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 17/08/08, 10:17

POISSONIST napisał:Jeśli chodzi o instalacje wodne, biorąc pod uwagę niemal "CAŁKOWITĄ" dyskrecję, którą widziałem na kilkudziesięciu tysiącach przeczytanych stron, zauważam, że każdy przyciąga okładkę do siebie.


Ben różnicą jest to, że nikt nie przywłaszcza systemu i wszyscy działają w duchu Open Source ... nawet jeśli to nie jest łatwe (próby odzyskiwania) ...

W rzeczywistości nazwa układu jest Gillierem Pantone ...

POISSONIST napisał:A zatem częściowe wody w silniku pomiędzy tobą a mną to tylko korekta do spalania i produkcji związanej z danym silniku.


Nie ulega wątpliwości, ale potem: pkoi nie interesuje się producent samochodów?

POISSONIST napisał:Więc nie mnie martwić.


I słusznie ...

POISSONIST napisał:Żałuję tylko, aby zobaczyć pełne ludzi, a nie enthousiates wieczyste wieże discu.


Dlatego Ben zakupiony system HHO i daj nam znać wyniki, lubię, że jest źle na tym to!

Ale mówisz sobie: utopia jest patologiczny kłamca ... pkoi ca być różne po obu stronach Atlantyku?
0 x
POISSONIST
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 119
Rejestracja: 14/08/08, 22:10
Lokalizacja: SAVOY
x 1




przez POISSONIST » 17/08/08, 11:38

Cóż, w skrócie:

silniki samochodowe nie są odpowiednio uwzględnione przez constructeurs.Parceque:

W przypadku zmiany karty elektronicznej. POWERSHIPS etc etc
Jest coraz więcej koni mechanicznych i mniej minusy.
(Testowane i approuved!)


Jeśli ktoś wstrzykuje HHO w silniku z benzyny lub oleju napędowego, zmiana gaźnika i usunąć prawie pollution.Parceque ale również:

Poza co2, inne gazy, takie jak tlenek węgla CO lub NOx wszystkie tlenki azotu, może poprawić osiągi silnika. Więc jeśli mamy je spalić, a następnie zwiększa osiągi silnika i nie jest zanieczyszczona. Nie wyklucza to zanieczyszczanie CO2.

Jeśli wziąć butelkę czystego wodoru i usunąć paliwo, i dokonać regulacji gażników / wtrysku podczas jazdy, bez zanieczyszczeń.
Moja Weishaupt lub Cueno palnika instalator lub cokolwiek chcesz, możesz to zrobić.
Na przykład nasz amerykański przyjaciel, który rzuca z wodoru, produkowane przez jego domu słonecznej czy też.
Na ekranie pojawi się artykuł o TF1.

Teraz trudność, chciałbym Sztuką jest znaleźć elektrolizer, który wytwarza przepływ HHO tak wysokie, jak to możliwe, a jednocześnie zużywa tak mało, jak to możliwe, tak, że alternator jest zbyt pompy elektrycznej w samochodzie i Czyniąc to sprawia, że ​​zużywają zbyt dużo paliwa.

Wisienką na torcie, czujnik tlenu (ma być zmieniony także przed 100 000 km) naruszył przez nadmiar tlenu produkowanego przez elektrolizer. Więc z EFIE do 50 euro (bardzo zgubnych) podłączając go do samochodu, aby go sondować mieszanka jest uboga w tlen.

Tak więc mamy mniej Conso paliwa becaufe sonda poprawione informacje wysyłania księżyca. To wszystko.

Ostatecznie musimy produkować HHO ale nie za dużo, jeśli więcej energii elektrycznej jest zużywana, które nie mogą być kompensowane z poprawą osiągów silnika.

Dlatego wygramy przynajmniej 20%.

Teoretyczna maksymalna wydajność dla każdego silnika nie może zostać przekroczony, chyba że (heheheh)

kleje są zainstalowane panele słoneczne na dachu samochodu i akumulatora lipo w sprawie. A to pozostawia samochód dobrze chłonąć słońce na parkingu. Śledź ten pomysł .... może być załadowany do parcequ 500 1000 razy gratos.et wtedy można zwolnić, aby gratos HHO również ....

To wszystko .........................................
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 17/08/08, 14:13

Cześć

I nie rozumiem
Nie można zrobić jaśniejsze :?

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 17/08/08, 15:24

kleje są zainstalowane panele słoneczne na dachu samochodu i akumulatora lipo w sprawie. A to pozostawia samochód dobrze chłonąć słońce na parkingu. Śledź ten pomysł .... może być załadowany do parcequ 500 1000 razy gratos.et wtedy można zwolnić, aby gratos HHO również ....

To wszystko .........................................


Bo to jest tak jasne : Idea: i proste :? Walcowanego dlaczego nie z takiego pojazdu ...... chociaż nie był rozumiany swoje wyjaśnienie :zaszokować:

Po pierwsze, dlaczego HHO i H2O jak wszyscy inni?

W przypadku silników współpracujących z systemem Pantone masz problemy z odczytaniem forum Andre (Specjalista: 2 wyposażone pojazdy z silnikami Diesla), PITMIX ZAK (wiele pojazdów Diesla wyposażoną Pantone + odzyskanego oleju do smażenia), Camel1 (2 pojazdów z silnikiem Diesla wyposażone w generator pary wodnej, zawierający 205) i wiele innych o której zapomniałem.

Co ty gadasz jak sałatki; należy położyć okulary i rosną znacznie :płakać:
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 17/08/08, 16:25

Śmiało, przetestować go i chcemy soku, ale ponieważ to jest fałszywe, jest to bezpieczny zakład, że nie jesteś rozczarowany, a nie ponownie cię tu niedługo ...

Dokładnie to powiedziałem rybakowi w innym poście: tylko dwóch z nich forum kto zainstalował ten zestaw nigdy nie powiedział nic więcej. Kiedy wiemy, że spędzili między 300 a 1000 € elektrolizera. Jest to bezpieczny zakład, że nie spełnił ich oczekiwań.
Deuxio, poissonist thy elektrolizer Water4gasJa sam nigdy bym nie ryzykował. A to za raport Cena / jam jar:
http://water4gas.com/images/water4gas-longbanner.jpg
Jest to kosztowne ... ale czy to działa (życzę), to świetnie.

poissonist napisał:Do tej pory, jeśli czytasz moje interwencje Zrobiłem Pan uprzejmy wygrać dookoła 15% z Conso z większym komfortem jazdy (koni mechanicznych)

Bo myślisz:
- Jak aceton w paliwie, to nowy i nie używany? Ditto the SP95?
- Nie wiedzieliśmy, avec zanim przyszedł?
Tu jest link do mojego samochodu Ja już przekształcone z roku Vortex temu, kiedy byli jeszcze śpi. Próbowałem wszystkiego w długi, szeroki i w poprzek bez wygranej Conso z wiru. Wyniki: nic.

I szczerze mówiąc jestem polędwica być najbardziej aktywnym w tej sprawie forumwięc tu robimy może być 15% zysk na pojeździe benzyna, montowane (w surconcommation tak). Ale w międzyczasie, jeśli masz rozwiązania zapisać 15% z Conso na wydajnych pojazdów z trzeźwych kierowców na kole jest jeden przyjmujący ...

Teraz, wracając do tematu, ja też obawiać, że generatory wodoru najlepiej pracują na oleju napędowym (więcej testów na tych silnikach prostu Aillant i lepsza wydajność w początku układu współrzędnych). Ale to, co próbujesz reszta Co ciekawe, jak już mówiłem aiileurs na inny temat ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 135