WODÓR

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
jelupan
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 25
Rejestracja: 31/07/05, 11:00




przez jelupan » 09/10/05, 01:14

André znów będzie szczęśliwy: Kanada jest w centrum uwagi dzięki tej firmie, która dostarcza wodór w sposób ciągły i na żądanie bez przerywania ładunku zgodnie z potrzebami na drodze. Być może trochę nieporęczny jak na samochód, ale bardzo odpowiedni do ciężarówek i innych maszyn, placów budowy, generatorów, łodzi.
http://www.hy-drive.com

Zgodnie z ich dokumentacją, wykorzystają technologię Eloflux opracowaną przez firmę Gaskatel GmbH w Niemczech do stworzenia nowej generacji elektrolizy do samochodów.
Jeśli im się to uda, ich system w połączeniu z quasi-turbiną może zapewnić motoryzację przyszłości.

MOŻEMY ŚNIĆ,.... NIE??

Ponieważ wierzę w tę Quasiturbine!! WIĘC!!
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 09/10/05, 05:16

Dobry wieczór Jelupan
Tak, cieszę się z quasiturbiny, którą umieścili w obu oficjalnych językach, to prawda, że ​​to Quebecer stworzył ten silnik,
ale inni na wodorze, nie jestem dumny, kwadratowe głowy z boku (mówią biało) Bo dla nich mówienie po francusku to język mieszańców. tylko w Quebecu jest dwujęzyczny, czekając na asymilację jednojęzyczny.
Gdzie indziej to żart... no, to nie na temat... ja nie znam angielskiego i chcę zachować swój język i kulturę... Mógłby się postarać, żebyśmy mieli dostęp do tych informacji w naszym języku. Wszystkie papiery, które dostaję od rządu, jeśli są tylko po angielsku, lądują prosto w koszu.

André
0 x
MichelM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 411
Rejestracja: 14/02/05, 13:13
Lokalizacja: 94 Dolina Marny




przez MichelM » 09/10/05, 11:46

Halo
Zawsze zaskakujący i zasmucający jest dla mnie ten antyfrancuski rasizm „Anglo-Kanadyjczyków”. Z pewnością jest to dla nich zbyt trudne (kwadratowe głowy! Mów po biało) w oficjalnym języku dyplomatycznym… I nie są „mieszani”!?! To właściwie nie na temat, ale ok. Odwagi Andrzeju.
Ale ich wielka skrzynia do dostarczania wodoru do silnika to nic nadzwyczajnego, prawda?
Nie widzę, gdzie jest postęp... Na początku, zanim zająłem się Pantone i dopingiem wodnym, zacząłem od małego zespołu Meyera, rzeczywiście i to normalne, że produkujemy H i O, ale zasilenie piasty zajmuje tak dużo, że zajmuje dużo miejsca i energii elektrycznej...
Michel
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 09/10/05, 11:54

Andre napisał:Staram się zachować swój język i kulturę

[HS]
Masz rację.

Mieszkańcy Quebecu, Akadyjczycy (Cajuunowie...) walczyli i muszą walczyć o zachowanie bogactwa swojej kultury.

Osobiście cieszę się, że doszło do zbliżenia między Quebecem a innymi krajami francuskojęzycznymi, zwłaszcza Francją.
Bardzo lubię języki obce, ale francuski to piękny język pełen bogactwa i subtelności.

W każdym razie dziękuję Internetowi za umożliwienie wymiany z naszymi kuzynami w Nowej Francji.

[/ HS]
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 09/10/05, 13:46

Wracając do procesu... czy to nowy system à la Moreau?
Nie znalazłem jeszcze co było w "czarnej skrzynce"... ale wierzę, że tylko 1/2...

Nawet w broszurze nie ma tak naprawdę żadnych informacji technicznych:
http://www.hy-drive.com/main/FileLib/HyDri...eBookletsin.pdf
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 222