Silnik trylogiczny i inne (wiadomość do Remundo i Pascala ...)

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
dds78
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 29/04/10, 23:30
Lokalizacja: Mantes miasto
x 2

Silnik trylogiczny i inne (wiadomość do Remundo i Pascala ...)




przez dds78 » 11/05/10, 19:05

Cześć Pascal, Remundo i wszyscy inni, którzy czytają i dzielą się opiniami,

Pascal, wspaniale, że odnalazłem pana Lefeuvre, od ponad dwudziestu lat próbuję się z nim skontaktować, ale nigdy nie udało mi się natrafić na jego ślad.
Wynalazca i pasjonat motoryzacji, w wieku 19 lat stworzyłem widelec motocyklowy, prawie sprzedałem go francuskiemu producentowi motocykli BFG, ale rok po naszej umowie nie ma już BFG. Potem stworzyłem silnik bez krzywki wału korbowego, nie ma jak go rozwinąć, trzeba powiedzieć, że 20 lat temu we Francji wynalazcy i twórcy biznesu nie pomagali, potem czas minął, a potem w 2007 roku ponownie pracowałem nad silnik ze zmiennym stopniem sprężania i dezaktywacją cylindrów. W 2008 roku zaproponowałem firmie swój pomysł, dla tej firmy udało mi się przygotować plik dotyczący ulgi podatkowej na badania, która została akredytowana, uzyskaliśmy ulgę podatkową na badania, ale to było zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, w 2008 roku nadszedł kryzys przez, zwolnienia itp. …dyrektor generalny bał się pójść dalej i na tym historia się kończy.

Wynalazca jest generałem, odizolowaną osobą, uważaną za szaloną i której wmawiamy, że to nigdy nie zadziała!
Wynalazca poświęca całą swoją energię, pieniądze i zdrowie, czasami ucierpi także jego życie rodzinne, czasem mówi się o nim, że jest szalony.
Idea geniuszu, ta, która zrewolucjonizuje świat, czy tego właśnie szuka.

Cóż, wracając do twórczości Pascala, tego szalonego geniusza, jeśli mogę tak powiedzieć, przyjacielu, musisz być szalony tak jak ja, żeby poświęcać tyle energii na swoje badania, myślę, że jesteś na dobrej drodze, Twój trilobic ma ogromny potencjał, jeśli będę miał czas, popracuję nad nim ponownie.

A Tobie, Remundo, bardzo podoba mi się Twój system dystrybucji, ale nie miałem jeszcze czasu go dogłębnie przestudiować.

Wracając do pytania jak rozwijać nasze pomysły i je sprzedawać, proponuję połączyć siły i stworzyć biuro badawczo-rozwojowe. Wierzę, że łącząc wszystkie nasze umiejętności, moglibyśmy ulepszyć schmilblick, jak to dobrze powiedział nasz przyjaciel Coluche.
Proponuję wszystkim internautom zainteresowanym tą tematyką dołączenie do nas poprzez zostanie akcjonariuszem.

Więc powiedz nie, to nigdy nie zadziała! Ale raczej powiem, że zrobię wszystko, żeby to zadziałało. Jeśli we Francji nie mamy ropy, mamy pomysły.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Pascal HA Pham
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1461
Rejestracja: 30/01/06, 14:56
Lokalizacja: soleil
x 25

książka prasowa




przez Pascal HA Pham » 12/05/10, 07:55

Cześć Daniel,

Musimy się spotkać i porozmawiać o tym wszystkim dość szybko.
Wyobrażam sobie, że stworzyłeś już „książkę prasową” podsumowującą całą Twoją historię (wystawa, zdjęcia, prototypy itp.?)
A+


obsłudze.

Obraz
Pascal
0 x
Wszystko wokół mojej pracy, pełnych filmów w internecie:
https://www.google.fr/webhp?source=sear ... 80&bih=672
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16171
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 12/05/10, 09:58

Więc Danielu? :D

Co nowego ? Minęło dużo czasu, odkąd ostatni raz się „widzieliśmy”.

Bardzo miło Cię czytać na econo 8)

@+
0 x
Obraz
dds78
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 29/04/10, 23:30
Lokalizacja: Mantes miasto
x 2




przez dds78 » 15/05/10, 21:40

Cześć Remundo

I tak, czas mija trochę za szybko po zwolnieniu w 2007 roku, muszę walczyć o pracę, więc misja tymczasowa, umowa na czas określony, od października 2009 roku pracuję w BLOIS (41) świadcząc usługi dla firmy produkującej hydrauliczne pompy wspomagania układu kierowniczego (JTEKT) to firma japońska, pierwszy raz pracowałem w japońskiej fabryce. W zasadzie czysto, kwadratowo, to firma ekologiczna, jedna z pierwszych we Francji. Ale pod koniec maja moja misja się kończy, bo jestem za stary, za drogi. więc szukam innej pracy, albo zakładam własne biuro projektowe, ale sytuacja gospodarcza we Francji nie sprzyja biznesowi, nie wiem co robić.
Oto powody, dla których nie jestem pewien forum, ale nie zapomniałam o Tobie.Z wielkim zainteresowaniem śledzę Twoją twórczość, masz dobre pomysły,tak trzymaj.

OK, spróbuję porozmawiać o tym trochę więcej. forum oto zdjęcie mojego pierwszego wynalazku widelca motocyklowego z 1980 roku.
Obraz
Obraz
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16171
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 15/05/10, 22:31

Ładny przegubowy widelec amortyzowany.

Wciąż masz doświadczenie we wzornictwie przemysłowym i co więcej, masz pomysły, a mała BE może tego potrzebować. Należy to podkreślić. : Idea:
0 x
Obraz
dds78
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 29/04/10, 23:30
Lokalizacja: Mantes miasto
x 2

silnik




przez dds78 » 15/05/10, 23:23

Widzę, że jeszcze nie śpisz i jesteś bardzo reaktywny.

Tak, z doświadczenia nie ma problemu, ale tutaj mam 50 lat i jestem stary lata pięćdziesiąte słowo, że mi się nie podoba, voila, tak właśnie jest w przypadku dzisiejszego społeczeństwa.

Jeśli chodzi o BE, to nie chcą płacić, jestem za drogi dla BE Petits, nawet jeśli obniżę pensję.

Ale tak jak mówisz mam pomysły i się nie poddaję.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16171
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 16/05/10, 09:34

cześć Daniel
dds78 napisała:Cześć przyjaciele

Dziękuję Remundo za komplementy na temat mojej strony, postaram się ją przerobić, żeby była jeszcze lepsza i mniej zaśmiecona, ale nie jest to łatwe.
W związku z pewnymi problemami w życiu zawodowym, że tak powiem, nie miałem zbyt wiele czasu, na który mógłbym się poświęcić forum, Skończyłem też pisać dwie książki, pozostaje mi je tylko wydać, (jeśli ktoś ma pod ręką wydawcę, w przeciwnym razie zrobię to na własny rachunek).

Wracając do Patentu Bernardda, nie jest to całkowicie błędne, jestem fanem wolnego oprogramowania od długiego czasu, stworzyłem kilka programów i nigdy niczego nie zarejestrowałem, z drugiej strony publikowałem i sprzedawałem szybciej.
Ale Remundo, masz również rację, jeśli pomysł jest dobry, patent jest nadal najlepszym sposobem dla tego protegowanego w świecie złodziei pomysłów. Co może być prostszego mieć pomysł?

Dzisiaj, dzięki internetowi, łatwo jest to opublikować i rozpropagować, ale także sprawić, że pomysł szybko się rozprzestrzeni.

Mały tekst o silniku

Oda do silników
O moja piękna lokomotywo, radości mojej pasji, istniejesz jaka jesteś i nikt nie jest w stanie Cię zdetronizować,
1000 i 1 wynalazek, ale żaden, który Cię zastąpi.
No dalej, co tam, odrobina wyobraźni by nam się przydała
jesteśmy w powietrzu informatyki, powietrzu zanieczyszczeń
kto podejmie wyzwanie, kto zdetronizuje lokomotywę Bielle Manivelle
No dalej, wszyscy idźcie do swoich korb

Mój wkład
Obraz
Trylobiqian, Trilobiqian, jeden za wszystkich... wszyscy za jednego

Ciąg dalszy nastąpi

Daniel dds78

Ps: Jeżeli ktoś ma do zaoferowania mi pracę lub dobry pomysł na założenie firmy to jestem zainteresowany.

To projekt, na który z niecierpliwością czekamy na kontynuację... Część wymieniająca gaz przypomina mi kuliste zawory obrotowe, rodzaj systemu COATES.

Wśród stron Twojej witryny, ten skupia mnóstwo dobrych linków : Idea:

@+
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 16/05/10, 18:02

jest bezrobotna istota szara...

i być może wkrótce znowu będę tego częścią...

zjednoczenie się, żeby coś zrobić, byłoby dobrym pomysłem, ale trzeba wybrać właściwą rzecz, aby móc to szybko sprzedać, a nie stworzyć coś zbyt drogiego, czego nie można sprzedać bezpośrednio temu, kto tego potrzebuje, ale trzeba to sprzedać budowniczego, który tego nie chce, bo już zarabia sprzedając to, co istnieje

więc nie ma silnika do samochodu ani samolotu: tym lepiej, że nie nadaje się do sprzedaży

brak silnika do kosiarki lub małego generatora: Chińczycy już je produkują i wszyscy są z nich zadowoleni

trzeba robić to, czego nie ma, a więc to, czego niektórzy szukają i są gotowi zapłacić

np. silnik do małej kogeneracji: ogrzewanie i prąd domu, kilka wersji, diesel na olej opałowy lub olej do smażenia, eksplozja z metanem lub generatorem gazu: pożądane byłoby, aby wersja benzynowa i diesel były bardzo blisko i łatwo było się przełączyć z jeden do drugiego przy minimalnej liczbie części

nawet w przypadku odsprzedaży oryginalnego typu silnika, myślę, że w przypadku tego projektu konieczne jest wykonanie bardzo klasycznego: jakość tego silnika będzie polegać na łatwości demontażu, aby łatwo wymienić zużywające się części

rynek na te „silniki grzewcze” będzie dobry do przejęcia i jest nadzieja na ich sprzedaż przez długi czas, zanim zostaną skopiowane
0 x
Avatar de l'utilisateur
kule
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 156
Rejestracja: 15/09/05, 20:21




przez kule » 16/05/10, 19:50

pozdrawiam wszystkich

chatelot16 demonstruje pragmatyzm.
Nie żyjemy już pod koniec XIX wieku, kiedy marzenia mogły stać się rzeczywistością.
kreatywna inżynieria, którą można urzeczywistnić, jest dostępna tylko dla dużych działów badawczo-rozwojowych. Nawet jeśli niezależni są równie kreatywni, zderzają się ze ścianą interesów.
Myślę, że inżynieria adaptacyjna jest bardziej dostępna, szczególnie dla
TP&ME, którego know-how, szybkość reakcji i zamiłowanie do wyzwań umożliwiają innowację projektów od odkrywców lub grup niezależnych odkrywców.
chatelot16 masz rację.
@+
kule
0 x
Armand
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 92
Rejestracja: 18/09/12, 21:14
x 2

Silnik Trilobic: Początki




przez Armand » 22/12/12, 17:05

Silnik trójłobkowy: patent z 1903 r. „Obrotowy silnik parowy Cooley”: Silnik epitrocoidowy, znany również jako „trójlobowy” : Mrgreen: (MDR)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 216