SPAD produkuje przemysłowo

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

SPAD produkuje przemysłowo




przez Cuicui » 28/10/06, 23:45

0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 29/10/06, 00:54

To odpowiada na pytanie lio74, „Dlaczego pantone i / lub system G nie są uprzemysłowione?”
---
Nie złość się Christophe !
http://www.jp-petit.com/ENERGIES_DOUCES ... a_eau1.htm
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 29/10/06, 10:36

Jak miałbym się złościć?

Nie spotkałem właściwych ludzi we właściwym czasie, a zdolni, spóźnieni i mali ludzie nie chcą naszej współpracy ... szkoda ... dla nas i dla nich ...

Mogą swobodnie sprzedawać zestawy ... nawet jeśli wykorzystają wyjaśnienia tego forum a poza tym ... A potem, biorąc pod uwagę, jak to mówią ...

Teraz Apte podejmuje ryzyko, ponieważ myślę, że daleko im do opanowania systemu ... a zatem jego wydajności ... ale hej, to sprawia, że ​​rzeczy się dzieją ... tym lepiej, ale ... to jest cios poker dla nich!

ps: z drugiej strony w przypadku praw autorskich nic nie jest warte ochrony koncepcji, chroni tylko bardzo konkretny model ... Każdy sąd złamałby ją w czasie krótszym niż 2 ... 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 29/10/06, 10:59

Cytuję Petit: „ten system zwiększania wydajności spalania poprzez katalizę elektrodynamiczną”

„Podobnie jak w przypadku chmury burzowej, ta mgła jest ładowana elektrycznością. Następnie jest mieszana z paliwem oleju napędowego. Pole elektryczne wytwarzane przez mikrokropelki rozbija długie cząsteczki paliwa, zwiększając wydajność spalania i zmniejszenie zanieczyszczenia poprzez uwalnianie niespalonego materiału. "


Ponownie: to jest Czysta spekulacja (jak zwykle z Petitem) albo musisz to udowodnić testami ... nie mów mi, że nie ma zdolności (relacji technicznych) ... dla byłego dyrektora ds. badań musi on mieć relacje ...

Jednak:

"Pomysł powoli się przyjmuje. Przemysł samochodowy nie lubi Robin Hoodów z silnikami spalinowymi, które będą to robić dzielnie. Trzeba robić wszystko zgodnie z zasadami. Wynalazcy biorą patenty, a potem wychodzą." przekazać je producentom, którzy trzymają je „przez cały czas potrzebny”. Wtedy trzeba ustawić cały łańcuch zysków, na wszystkich poziomach. W przeciwnym razie, dokąd pójdziecie? Jeśli diesle wyrzucają czysty gaz kto kupiłby katalizatory? ”


Zwykle się zgadzam ... nawet z pewnością istnieją inne powody ich braku zainteresowania ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 31 / 10 / 06, 14: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 29/10/06, 12:31

W końcu postanowił umieścić kilka linków w swoim artykule (w szczególności w kierunku quantomme, ale powołując się na twój raport, Christophe ...). Może kiedyś zobaczymy link do ekonologii? : Chichot:
Być może jego opinie na temat Pantone Bricolos ewoluują ... :o
Pozostaje mu tylko włożyć dłoń w łapę i z całą pewnością wyjaśnić nam zasady rządzące reaktorem ... Jednak społeczność potrzebowałaby „świateł” ludzi o większych umiejętnościach. zaawansowany od naszego, a przede wszystkim wyposażony do pomiarów ...
Ale być optymistą, być może zyski zebrane przez SPAD, mogą być wykorzystane do takich celów : Chichot: ... Zawsze możemy marzyć, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 29/10/06, 14:03

Christophe napisał:... z drugiej strony w przypadku praw autorskich nic nie jest warte ochrony koncepcji, chroni tylko bardzo konkretny model ... Każdy sąd złamałby ją w czasie krótszym niż 2 ... 8)


Serial marketingową inicjatywę należy przyjąć z zadowoleniem, jednak to prawo autorskie mnie rozśmiesza!
Ja, jeśli chcę jutro lub kiedy chcę, założyłem prywatną firmę z podobnym systemem i kilkoma modyfikacjami, takimi jak na przykład wyjęcie reaktora z pudełka przy wyjściu gazów pantone i ich prawa autorskie do m .... plouf! : Lol:

Druga rzecz, na którą chcę zwrócić uwagę (moja osobista opinia): spłaszczanie starzejącego się parku sprzętu może być interesujące, ale bez gwarancji! zainteresowanie działaniem, prawda?
Jeśli chodzi o rolników, których jestem jednym z nich, pracujących z najnowszym sprzętem i elektroniką pokładową, lepiej nawet o tym nie myśleć!
Ostatnio edytowane przez lau 29 / 10 / 06, 14: 30, 1 edytowany raz.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 29/10/06, 14:26

Tak powiedziałem. 8)
Problemem Pantone nie jest realizacja rur.
W każdym sklepie dla majsterkowiczów kupujesz sprzęt i robisz to samo za kilka euro i za kilka godzin.
Raz przez urządzenie 1200Euro w kieszeni, która je zamontuje. To jest bibi ... Musisz zintegrować z nim majsterkowanie spalin, aby zintegrować reaktor. To samo dotyczy wlotu i barbotera w układzie chłodzenia silnika ...
Kto spędza dni i dni, wiedząc, jak poprawić wydajność silnika?
Tak fascynujący po chwili powiedział sobie:

_ "zostaliśmy okłamani?" :zaszokować:

_ "Zostałem oszukany, nie wiedząc o tym z własnej woli ??" :płakać:

Wreszcie, wydając 1200 euro, aby zaoszczędzić kilka godzin, a trochę smaru łokciowego jest naprawdę drogie do zapłacenia, ponieważ w każdym razie nie gwarantuje wyniku, a ponadto smar łokciowy będzie nadal potrzebny podaj to.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 29/10/06, 14:36

A może widziałeś 1200 €?

Pamiętam, że widziałem 2000 EUR za te modele ...

Pitmix: te modele są przeznaczone do ciągników i / lub silników przemysłowych ... nie są zestawami samochodowymi ...

Niemniej jednak, nawet przy 2000 € może być cholernie opłacalne ... wystarczy zobaczyć roczne zużycie farmy ... 2000 € to "tylko" 4000 litrów czerwieni ... Niektóre gospodarstwa tak 40 L rocznie ...

A ile kosztuje nieodnawialna ropa? Co?

W przeciwnym razie tak dla współczesnych ciągników, właściwie nie warto o tym myśleć ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 29 / 10 / 06, 14: 38, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 29/10/06, 14:37

Idealnie podsumowany pitmix! 8)

spad jest ogrzewany tylko przez gazy spalinowe.
Wszystkie plany są online i bezpłatne. Wielu rolników jest wyposażonych do majstrowania przy tym, w ciągniku, generatorze lub pompie, a nawet maszynie do zbioru nie brakuje miejsca (nie ma to nic wspólnego z pojazdem silnikowym: patrz strona eksperymentów!)
i nie możemy stracić z oczu faktu, że to samo zgromadzenie może nie działać z przyczyn, których nie znamy.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 29/10/06, 18:24

Rzeczywiście Christophe.
Bez względu na cenę 1200 lub 2000 euro, jeśli opłacalność pozwala rolnikom wystarczająco szybko amortyzować inwestycję.
Chodzi mi jednak o to, że w tej cenie nie koncentruje się.
Wydaje mi się, że tylko bardzo mała osoba jest w stanie sprzedawać ten produkt, zapewniając jednocześnie montaż, rozwój i wyniki.
Tutaj jednak znam dużą liczbę ludzi zdolnych do produkcji i sprzedaży tego rodzaju produktów.
Jeśli wierzysz w 63 strony z moich doświadczeń na temat R5, Pantone nie jest czymś, co zsuwasz z półki, aby umieścić go pod maską traktora.
Mogę się mylić, ale nie sądzę, że powodzenie operacji zależy wyłącznie od jakości osiągnięć.
Dostosowanie do silnika jest równie ważne.
Odważę się mieć nadzieję, że w ciągniku wyniki są lepsze, ponieważ prędkości robocze są bardziej stabilne.
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 186