Reduktor zużycia (pole magnetyczne)

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Reduktor zużycia (pole magnetyczne)

przez jean63 » 05/06/06, 01:21

znalezione na ebayu... co o tym myślisz?

http://cgi.ebay.fr/MOINS-ESSENCE-GPL-DI ... dZViewItem

Cena nie jest wygórowana 50 euro + 12 euro za przesyłkę.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

reduktor zużycia (pole magnetyczne)

przez Denis » 05/06/06, 08:40

tak, to obiecujące! zadowolony lub zwrócony, czym ryzykujesz?
no cóż, włoskie, ale trzeba zobaczyć... Mam już takie (nie te same, zewnętrzny układ paliwowy), więc odpuszczę. :?
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 05/06/06, 09:56

Ach, hej, słynny magnetyczny oszczędzacz paliwa....

Odkąd widziałem tego typu urządzenia, zawsze zastanawiałem się, czy to tylko mina-pułapka, czy też naprawdę działa.

Czy ktoś byłby w stanie mi wytłumaczyć w jaki sposób przepuszczenie paliwa przez środek magnesu mogłoby zmniejszyć jego zużycie? :? :? :?
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

przez jean63 » 05/06/06, 10:54

Za tę cenę warto spróbować. Mam zamiar kupić taki do mojego zasilacza LPG R25 (pierwszy raz widzę taki układ na LPG - większa średnica rury -).

Obecnie spalam 11 l/100 km LPG po cenie 0,70 euro/litr.
Jeśli uda mi się zejść do 10 litrów, to jestem szczęśliwy, nie proszę o więcej; moje 62 euro szybko się zwrócą!

Będę cię informować.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

przez Cuicui » 05/06/06, 10:56

Cześć Jean63
Nie mogę się doczekać efektów tej instalacji!
0 x
super_76
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 04/06/06, 16:11
Lokalizacja: 76

przez super_76 » 05/06/06, 12:02

W ogóle w to nie wierzę...
Nigdy o tym nie słyszałem.
kolejny produkt perlinpinpin wykonany w zaczarowanym lesie....
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 05/06/06, 12:47

Nie kupuj tego jeansu, to bzdura! (dodatkowo na eBayu, w jaskini oszustów...)

Szeroko o tym pisaliśmy już w serwisie forum...Równie dobrze można umieścić magnesy bez otaczającego je plastiku! Zapytaj Pitmix o efektywność!

ps: Komunikat „Zadowolony lub zwrócony!” w serwisie eBay nie ma WARTOŚCI!
Przyjrzyj się formatowaniu strony, aby przekonać się, że sprzedawca nie mówi poważnie....Szczerze... :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

przez jean63 » 05/06/06, 13:07

Nie widziałem... nie wierzono.

Mam zamiar to przetestować: cena jest zbyt kusząca, żeby nie spróbować, to cena pełnego baku benzyny, nawet jeśli oznacza to otwarcie go za jakiś czas i zobaczenie, co do niego wkładają.wnętrze.

Montaż zajmuje 1/4 godziny, szczerze mówiąc 62 euro szybko mi się zwróci za wszystko co sam w swoich autach zrobię, to niewielki wydatek w budżecie auta.

Fakt, że jest to język włoski, sam w sobie nie jest odniesieniem negatywnym; instalacja LPG w moim R25 jest włoskiej marki i działa bardzo dobrze, nic nie zmieniałem odkąd kupiłem auto w 98 przy przebiegu 160000 295000 km i mam przejechane 2000 XNUMX km (po prostu zawór bezpieczeństwa obowiązkowy w XNUMX r. i częściowo refundowany ).

Fakt, że jest na ebayu, zapewniam, że nie jest to absolutne bezpieczeństwo, ale oszustwo jest wszędzie, a czasem bardzo blisko Ciebie!!!
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 05/06/06, 13:13

Szkoda, Jean... ale ich argument to naukowe oszustwo:

Zwykle silnik spala 2/3 benzyny, a pozostała część jest rozpraszana w powietrzu w postaci emisji zanieczyszczeń.
· Benzyna, dzięki której silnik nie spala osadów w postaci węgla na zaworach, wtryskiwaczach i cylindrach, powodując powstawanie uciążliwych osadów, które mogą uszkodzić części, zmniejszając wydajność i zwiększając koszty konserwacji.
· Z tych powodów nieunikniona jest częstsza wymiana katalizatora niż to konieczne.
· Prawidłowe spalanie pozwala uniknąć tych zakłóceń, a także pozwala na znaczne oszczędności finansowe poprzez zwiększenie wydajności silnika.
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 05/06/06, 13:24

ten temat jest duplikatem tego https://www.econologie.com/forums/economiseu ... t1335.html

po przeszukiwaniu różnych stron forum mechanicznie myślę, że jeśli zostanie to zrobione dobrze (bardzo mocne magnesy i mała szczelina powietrzna), to muszą być niewielkie oszczędności, w przeciwnym razie będzie mnóstwo ekologicznych śmieci...
Ostatnio edytowane przez pluesy 05 / 06 / 06, 13: 57, 1 edytowany raz.
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 184