Ozon na wlocie ???

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
geotrouvetout
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 108
Rejestracja: 18/09/05, 21:10
Lokalizacja: 76

Ozon na wlocie ???




przez geotrouvetout » 08/05/06, 13:33

Witam,

generator ozonu na wlocie, a zatem więcej tlenu, mniej azotu, lepsze spalanie i potrzeba mniej paliwa do spalania, czy jest to uzasadnione i wykonalne???

GEO : Idea: .
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 08/05/06, 13:43

Myślę, że może to się dobrze sprawdzić pod względem usuwania zanieczyszczeń (krótko wspomniałem o tym w moim raporcie Pantone jako hipoteza Pantone), z drugiej strony potrzebny jest ogromny przepływ ozonu, aby mieć wpływ na silnik, biorąc pod uwagę natężenia przepływu zasysane jest powietrze...w tym problem...
0 x
Avatar de l'utilisateur
geotrouvetout
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 108
Rejestracja: 18/09/05, 21:10
Lokalizacja: 76




przez geotrouvetout » 08/05/06, 13:57

jeśli chodzi o przepływ, początkowo można wykonać wtrysk ozonu w celu oceny zużycia i zanieczyszczenia w porównaniu z wlotem bez ozonu.
Firma Ozonex używa rurek ozonowych o napięciu około 4 kV do uzdatniania wody basenowej jak chlor.Trzeba wiedzieć, gdzie znaleźć te rurki do testów.

Musiałbym ponownie skontaktować się z moją starą firmą, było kilka próbek tych lamp, ponieważ produkowaliśmy generatory THT dla firmy Ozonex.

GEO : Idea: .
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 08/05/06, 14:30

Jeśli interesuje Cię konsumpcja to to rozwiązanie nie jest właściwe...
jeśli to jest oczyszczanie, oznacza to kopanie!
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 08/05/06, 16:56

Cześć
Czy istnieje (prosty) sposób pomiaru poziomu ozonu?
To jest porównanie pomiędzy moimi liśćmi doniczkowymi i otaczającym powietrzem.
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
ange
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 34
Rejestracja: 12/10/05, 14:55




przez ange » 05/12/06, 18:18

Widziałem pracę doktorską na temat dopuszczania ozonu w silnikach.
W 2 słowach brak zainteresowania ozon nie jest stabilny w wysokich temperaturach generowanych przez spalanie... : Mrgreen:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 05/12/06, 22:16

Halo
anioł napisał:Widziałem pracę doktorską na temat dopuszczania ozonu w silnikach.
W 2 słowach brak zainteresowania ozon nie jest stabilny w wysokich temperaturach generowanych przez spalanie... : Mrgreen:


Jestem zainteresowany, możesz rozwinąć temat?
Ponieważ ciężko jest zjonizować powietrze bez pewnej zawartości ozonu, jeśli ozon jest obojętny, a raczej nie wpływa na silnik, który już taki jest, to wiem, że jest żrący.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/12/06, 00:14

zgadzamy się z wieloma rzeczami, które powiedziano na temat „ulepszonej elektrolizy”, zwłaszcza przez kpt. Maloche.

Lampy UV nie wydają mi się właściwym rozwiązaniem, zamiast tego wybieram dobry generator 20 do 30 kV!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 181