Magdrive oszczędzać paliwo

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
harcowanie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 251
Rejestracja: 31/03/07, 22:05
Lokalizacja: Castellon (Hiszpania)

Magdrive oszczędzać paliwo




przez harcowanie » 17/02/08, 19:50

Magdrive - co o tym sądzicie? 15 - 40% oszczędności na kosztach paliwa, ktoś wie? http://www.fuelfromh2o.com/
0 x
Okna jest ludzkim system operacyjny przez komputer.
Linux jest odwrotnie ...
remi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 17/02/08, 12:24
Lokalizacja: Montpellier (34 lata, Francja)




przez remi » 17/02/08, 20:49

Witam wszystkich!

To jest mój pierwszy post na ten temat forum...żeby powiedzieć, że znam ten system z nazwy...
Możesz iść do na tej stronie znajduje się lista ich dystrybutorów

Możesz wyszukiwać na Youtube osoby, które dzielą się swoimi doświadczeniami z MagDrive... ale w języku angielskim [w każdym razie widziałem tylko filmy w języku angielskim]


We Francji nie ma dystrybutorów, ale powinna istnieć możliwość skontaktowania się z amerykańskim dystrybutorem w celu uzyskania zestawu... Nie próbowałem iść dalej.


Cóż, wracam do czytania posta na temat „GV, który MAAARCHE!!!!”…
Dobry wieczór wszystkim!
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

MagDrive




przez bobono » 17/02/08, 21:17

Właśnie przeczytałem maile od użytkowników, że klasyk z cylindrycznym elektrolizerem z wodorowęglanem lub wodorotlenkiem potasu i który nagrzewa = Zła wydajność. Czas pokaże, ile kosztuje ta zabawka?


MagDrive jest umieszczony tuż za kratką, aby zapewnić dobre chłodzenie. Mogę uruchomić Super gen na 2 płaskich łyżeczkach wodorowęglanu sodu i nadal utrzymywać napięcie poniżej 15 amperów przy włączonych wentylatorach chłodzących i świeżym powietrzu wpadającym z grilla. Potrafię biegać na poziomie Super gen, 2 łyżeczki sody oczyszczonej i zawsze utrzymuj je poniżej 15 amperów przy wentylatorach chłodzących i chłodnym powietrzu wydobywającym się z grilla.
Od czasu przejścia na wodorotlenek potasu odkryłem, że moja seria 8 działa w znacznie niższej temperaturze i prawie całkowicie eliminuje parę. Zainstalowałem rurkę kroplową, aby móc spuścić wodę zbierającą się w rurce i skierować ją do gaźnika. Zainstalowałem rurkę kroplową, aby móc spuścić wodę z rurki zbierającej i skierować ją do węglowodanów. Odkąd przeszedłem na wodorotlenek potasu, wilgoć w rurce kroplowej ustała. Od czasu przejścia na wodorotlenek potasu ustała wilgoć w rurce kroplowej. Uważam, że jest to duża poprawa w działaniu mojej serii 8. Dziękuję za informowanie nas na bieżąco o zmianach, które czynią nasze jednostki lepszymi. Prosimy o informowanie nas na bieżąco o zmianach, które czynią nasze jednostki lepszymi.
0 x
remi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 17/02/08, 12:24
Lokalizacja: Montpellier (34 lata, Francja)




przez remi » 17/02/08, 21:32

Ceny są tutaj : Chichot:

Istnieją dwie serie produktów, 11a i 12a.
: Arrow: Seria 11a:
„Elektromechaniczny” generator wodoru/tlenu, działający samodzielnie, ale do którego nie można dodać żadnego dodatkowego „ogniwa”.
Jeden zestaw może napędzać silnik o pojemności 5.7 l, czyli maksymalnie 350 cali sześciennych [5735 cm3].
Cena: 399.95 USD*0.6809 = 272.33 €

: Arrow: Seria 12a:
Generator sterowany elektronicznie pozwalający na wykorzystanie dodatkowych „ogniw” do zasilania większych silników [ponad 5.7L].
1 dodatkowe ogniwo => silniki od 5.8L do 9.9L
2 zapasy => od 10L do 12.9L
3 zapasy => od 13L do 16L
Cena zestawu z 1 pojedynczym ogniwem: 599.95 $*0.6809 = 408.51 €
Cena dodatkowego ogniwa: 200 $*0.6809 = 136.18 €


Dostarczony schemat wyjaśniający pokazuje, jak i gdzie zainstalować generator (najlepiej tuż za grzejnikiem).
W rzeczywistości urządzenie nagrzewa się i może osiągnąć nawet 180 stopni Fahrenheita, czyli nieco ponad 80 stopni Celsjusza.
Ostatnio edytowane przez remi 17 / 02 / 08, 23: 57, 1 edytowany raz.
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

MAQDRIVE




przez bobono » 17/02/08, 22:04

Nie jest to zbyt drogo, ale może jednak za dużo.Nie ma jak określić wydajność urządzenia. Liczba watów zużywanych na litr gazu zużywanego przez akumulator.

Bez tej informacji nie kupuj.

Na jeden litr wyprodukowanego gazu potrzeba co najmniej 3 W. Jeśli jest bardziej wydajny, to OK, ale mam pewne wątpliwości.

Zamierzam rozpocząć test z urządzeniem, które na klasycznym Dieselu daje 240 litrów. Wynik za kilka dni.
0 x
remi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 17/02/08, 12:24
Lokalizacja: Montpellier (34 lata, Francja)




przez remi » 17/02/08, 22:50

Planujesz zakup jednego z ich urządzeń?

W przeciwnym razie widziałem na YouTube, że można poprawić zasadę zasilania „elektrolizera” poprzez „pulsowanie” wysyłanego prądu...
Ale zużycie prądu wydaje się być znaczne...

Na amperomierzach, których używał kolega, mogliśmy odczytać 12A, a nawet 18A w zależności od testowanego sposobu zasilania [impuls, DC...]


Edytuj 1:
# 1. Generatory pobierają od 2.5 do 4 A na zimno i od 7 do 11 A po rozgrzaniu.
# 2. Jako elektrolitu używamy białego destylowanego octu. Jest dostępny w lokalnym sklepie spożywczym. Tylko upewnij się, że nie zawiera więcej niż 5% octu i 95% wody.

Szybkie tłumaczenie:
1 - Od 2 do 4 amperów na zimno i od 7 do 11 na gorąco...
2- Używanie destylowanego białego octu jako [elektrolitu?], jest on dostępny we wszystkich hurtowniach. Tylko upewnij się, że masz nie więcej niż 5% octu i 95% wody.


Edytuj 2:
Ceny które podałem są błędne... Poprawiłem je ^^
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

MagDrive




przez bobono » 18/02/08, 08:48

Maszyna o mocy 5 kw:12 = 417 amperów jest szalona. Gdzie możesz znaleźć tę moc, jeśli nie jesteś nadjednostkowy?
Na początku 2 roku MagDrive FuelfromH6.5o, LLC opracowuje generator HHO o mocy 5 KM/2008 kW.
Na początku 2 roku MagDrive FuelfromH6.5o, LLC wprowadzi na rynek generator o mocy 5 KM/2008 kW do wytwarzania energii w gospodarstwach domowych i na odległość. Urządzenie będzie działać na benzynie podczas pierwszego uruchomienia [około 10 minut], po czym użytkownik może wyłączyć benzynę i pracować na czystym paliwie HHO wytwarzanym przez MagDrive „Brick” z serii 11a. Urządzenie będzie wymagało oleju syntetycznego do smarowania i będzie wymagało wymiany oleju/smaru, np
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

MEGA




przez bobono » 18/02/08, 09:14

Są bardzo duże. Oszczędności 65% na butli 5700 cm3. Byłbym ciekaw, jakie oszczędności można uzyskać na butli 2000 cm3.

Krótki opis, Magnum będzie kombinacją 4 ludzi z serii Formidables 9, wszystkich umieszczonych pod 1 zestawem płyt końcowych. Będzie działać jako 4 oddzielne Superludzie w wielu konfiguracjach, każdy z niezależnym sterowaniem. Oczekujemy, że ta jednostka Magnum napędza każdy pojazd benzynowy o pojemności do 5.7 litra przy oszczędności paliwa wynoszącej ponad 65%. Przed wydaniem udostępnimy wielebnej publiczności pełne testy, zdjęcia, filmy i specyfikacje
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Odp: MagDrive




przez Capt_Maloche » 18/02/08, 09:45

Link już nie działa...

bobono napisał:Maszyna o mocy 5 kw:12 = 417 amperów jest szalona. Gdzie możesz znaleźć tę moc, jeśli nie jesteś nadjednostkowy?


5KW czego? H2? wiedząc, że do poruszania samochodem potrzeba co najmniej 10 kW, w porównaniu do 30% sprawności silnika cieplnego, co odpowiadałoby około 30 kW pierwotnego H2 (1 kg H2 daje 120 000 KJ i gęstość 0,0899 kg/m3).

tj. 1 (kg) / 0.09 (kg/m3) = 11,1 (m3 H2) i zapewnia 120 000 KJ

5KW=18 000 (KJ/h), a zatem 18 000 x 11.1 / 120 000= 1.65 (m3/h H2), aby zapewnić równowartość 5 kW H2

i 1650L/h H2 x 3W = 4950W zasilane z akumulatora!! i znowu wyniki te nie uwzględniają strat wynikających z wydajności elektrolizy

Nie powiedzieli, że musisz dodać alternator do ciężarówki : Chichot:

i w końcu, do uruchomienia samochodu przy jego zwykłej sprawności silnika (ujmując grzecznie) wynoszącej 30 x 2 = 1.65 m6/h H10 (nie H3 + O2!) potrzeba 2 kW pierwotnego H2 (nie HXNUMX + OXNUMX!).

Lepiej wyprodukować 10 kW i zastosować ogniwo paliwowe....

To prawdopodobnie głupie posunięcie, amperaż i natężenie przepływu tego czegoś nadal wymagają potwierdzenia, ponieważ jeśli ogłaszane natężenie przepływu jest rzeczywiste, a system działa na akumulatorze, to to urządzenie wytwarza 1 l H2 na 0.3 Wh
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

Magdrive




przez bobono » 18/02/08, 10:39

W Google umieściłeś Magdrive w badaniach to działa.

Wolę demonstracje Jeana Louisa Naudina, który zaczyna od pomiaru natężenia przepływu i zużycia.

Jakakolwiek liczba jest lepsza niż wszystkie jego filmy na You Tube
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 145