„ekonopro”

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Podania
x 17

„ekonopro”




przez Podania » 10/12/05, 13:59

0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 10/12/05, 17:30

Bzdura, zobacz moją reakcję na stronie, którą cytujesz: http://news.caradisiac.com/Revolution-d ... -emissions

Kiedy zestaw oszusta „econolopro” w tym samym gatunku?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 10/12/05, 17:34

W związku z tym, czy chcesz utworzyć katalog wszystkich tych oszukańczych produktów? Z kontrświadectwami w grę?

Rzeczywiście, wszystkie te charytatywne rzeczy szkodzą procesowi wtrysku wody w Systemie G (który działa na jego korzyść), ponieważ ludzi oszukanych raz nie da się zrobić dwa razy… Więc równie dobrze możesz być najbardziej przejrzystym vis-à-vis naszej pozycji w stosunku do tych magnetycznych „artefaktów”, jonizatora, fotonizatora… i tak dalej :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 10/12/05, 19:52

econology napisał:W związku z tym, czy chcesz utworzyć katalog wszystkich tych oszukańczych produktów? Z kontrświadectwami w grę?


powitanie

Montuję pantony „poważnie” członkowi mojego assosse; z gwarancją, a jeśli nie jestem zadowolony, demontujemy i ZWROT (rok od rozpoczęcia, mam 2500 € z mojej kieszeni; stowarzyszenie zwróci mi pieniądze, gdy dostanie dotacja : Lol: ). Więc jeśli będziemy musieli zwolnić oszustów, którzy krzywdzą nas wszystkich, jestem 200/100 z tobą, Christophe.
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Podania
x 17




przez Podania » 10/12/05, 19:53

Myślę, że katalog scam byłby rzeczywiście przydatny, pytania pojawiają się regularnie ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 11/12/05, 09:34

Ok, jak mamy postępować?

„Najuczciwiej” byłoby przetestować te cudowne ekonomizery przed ich zepsuciem… Osobiście niemożliwym, nie mam samochodu ani ławki (a mój rower już pali bardzo mało, mniej niż 5,3 l na 100 KM… ) ...Więc albo:
1) kupujemy (dostajemy pożyczkę?) tych oszczędzających
2) znajdziemy świadków zadowolonych lub nie z danego systemu
3) ...?

Poza tym ten system testowy to jedna z podstawowych idei stowarzyszenia "ekonologia", które jak wiadomo narodzi się w 2006 roku :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 11/12/05, 10:00

Cześć
Jeśli uda Ci się je zdobyć lub znaleźć finansowanie na ich zakup, najlepsze rozwiązanie, ponieważ jest to produkt standardowy. : Lol: i nie dostosowane do testu (patrz samochód produkcyjny i pojazdy „dziennikarskie”; w Citröen à la janais w Rennes znajduje się specjalny warsztat, który produkuje samochody tylko dla dziennikarzy). : Evil:
Mam czas i pojazd na wykonanie wszystkich interesujących nas badań.
@+
zac
PS: poza okresem od 26 do 12, ponieważ będę robić pantony na Madagaskarze.
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
aidiv
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 103
Rejestracja: 20/12/04, 18:57




przez aidiv » 11/12/05, 16:58

cześć, to, co sprawia, że ​​uśmiecham się w tego rodzaju artykule, to zdanie:

„To urządzenie wyeliminowałoby toksyczne emisje i zmniejszyło zużycie paliwa, jednocześnie zwiększając wydajność silnika”.

Jestem pewien, że patrząc uważnie, rdzewieje przewód wydechowy i wgniata karoserię.

Jeśli jest jedna rzecz, którą zrozumiałem w życiu, to jest to, że każda zaleta zawsze ma wadę, a tego rodzaju urządzenie tylko wydaje się mieć zalety???

jak na ekranie telewizora z odkurzaczem 9000 turboplus
Twój silnik odzyskuje 100% pierwotnej mocy
Zmniejsza się 100% emisji zanieczyszczeń
100% itd.

z tego rodzaju produktem, że silnik jest mniej zły, nie mam nic przeciwko, ale powiedziałem, że jest lepszy niż gdyby był nowy. Dobra

to moja opinia.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 11/12/05, 17:26

W przypadku tego rodzaju produktu jedyna pewność, jaką ma kupujący, to pewność, że jego portfel zostanie odciążony o kilkaset euro. : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 11/12/05, 18:55

Tak, uważam, że to naprawdę dobry katalog oszustw. A jeśli nie zostanie przetestowany, byłoby to tylko podsumowanie dyskusji, które prowadzimy na temat forum (linki powyżej).
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 257