wniosek o udzielenie informacji (na silniku wodnej)

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
geo-neo
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 17/08/04, 17:37

wniosek o udzielenie informacji (na silniku wodnej)




przez geo-neo » 29/05/06, 20:14

cześć wam wszystkim
Mam pytanie, które mnie dotyczy, muszę szukać na gogolu
informacje o silniku wodnym za granicą moje wyszukiwanie to „motor wodny” może być c nie jest dobre Nie znam nic w langlais, ale nic nie znalazłem klikając wszystkie linki + kliknięcie i nic nie znalazłem Jakby było to zabronione, mogę mieć pomysły

i zastanawiam się, czy ktoś zrobił już penton inny niż ten, który widzimy jako shema z rurką 3e, nikt nie pochyla się nad cyfrową tokarką, aby zrobić coś profesjonalnego? (to mój cel) i cała moja świta nie wierzy lub nie jest naprawdę zainteresowana, łatwiej jest pójść do pompy
jesteśmy tylko garstką wierzących w pentonne

na świecie jest zbyt wiele nieszczęścia lub ludzie mają oczy w oczach

bądź miły mojej ignorancji, proszę, wygląda jak mój post, ale dobrze


Trudno mi zrozumieć ludzi
tylko szaleniec odmówi enegie gratos (prawie)
dzięki tobie
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

Re: prośba o informacje na temat (silnik wodny)




przez zac » 29/05/06, 23:37

geo-neo napisał:i zastanawiam się, czy ktoś zrobił już penton inny niż ten, który widzimy jako shema z tubami na 3, nikt nie pochyla się nad cyfrową tokarką, aby zrobić coś profesjonalnego? (to mój cel)


powitanie

Tyle ludzi, ale kosztuje 100 razy drożej i nie działa lepiej

@+

PS: pantone NIE jest motorem wodnym : Evil:
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 30/05/06, 00:06

Halo
Panton dopingujący wodę pomaga silnikowi z wodą, to wszystko, to nie jest silnik wodny.
Robienie tego w najlepszym wydaniu nie jest kwestią precyzji obróbki i milisekundowego wymiaru, lub rzadkiego materiału, jest to kwestia ciepła, cyrkulacji w reaktorze i obciążenia silnika, to trudne jest utrzymanie reaktora w stanie zalania.
Dlaczego budowniczowie nie zaczynają, prawdopodobnie dzieje się to lub nastąpi w inny sposób z tymi samymi oszczędnościami i tym samym upadkiem.

Rzymianie w starożytności umieli budować bardzo piękne czołgi
dzięki ich umiejętnościom mógł łatwo zbudować dobry szybowiec, który latałby dobrze, ale nie wiedział lub nie wierzył w to. takie właśnie dzieje się z pantonem.
Oprócz wszystkich szarlatantów, którzy coś mówią i ogłaszają wielkie postacie, nie ma to pomóc w tym procesie.

André
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 30/05/06, 15:05

Andre napisał:ale nie wiedział lub nie wierzył w to. takie właśnie dzieje się z pantonem.
Oprócz wszystkich szarlatantów, którzy coś mówią i ogłaszają wielkie postacie, nie ma to pomóc w tym procesie.


Dziękuję André za tę myśl! Dobrze podsumowałeś sytuację ... a my po prostu utknęliśmy między tymi dwoma rodzajami ludzi ... (w rzeczywistości nie organizujemy żadnej z tych osób ...)

Dla naszego nowego przyjaciela Neo Geo radzę mu zacząć od przeczytania tej strony: https://www.econologie.com/articles.php?lng=fr&pg=1313
0 x
geo-neo
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 17/08/04, 17:37




przez geo-neo » 30/05/06, 19:18

dzięki za te reponcesy

ale nie podzielam twoich opinii
Jestem uparty, to normalne, stronę, którą kazałeś mi przeczytać ekonologię, którą przekroczyłeś, że muszę wierzyć, że to oczy z zasłoniętymi oczami i całkowicie mu ufać, jak pierwszego dnia, kiedy odkryłem penton i powiedział wszystko i zaprzeczył im, żebym mógł czytaj, mam swój pomysł powyżej

Wiem bardzo dobrze, że nie jest to silnik wodny. Może to być przeciąg, jeśli wiele osób głupio kopiuje plany do listu. To jest ich problem. Myślę, że pomysł wyjazdu jest dla każdego, aby go przynieść. jego

„„ Tak wielu ludzi, ale kosztuje 100 razy drożej i nie działa lepiej ”„ Czy możesz to udowodnić Zac?

dziękuję i czy czytam dużo twojego przesłania i pozwalasz mi być jednym z najpoważniejszych niż przeciętne, ale moje wątpliwości się utrzymują

„„ Dlaczego budowniczowie nie zaczynają, prawdopodobnie dzieje się to lub nastąpi w inny sposób z tymi samymi oszczędnościami i tym samym upadkiem ”.”
ok, ale będzie to z podatkami, które się z tym wiążą.

wybór powinien i tak mieć przewagę, nie zaprzeczając, ale nie głupio kopiując rurkę z obrotem numerycznym, konieczne jest dodanie i zmodyfikowanie wszystkiego przy jednoczesnym zachowaniu idei opóźnienia

inaczej jestem naprawdę głupi

Pamiętam ćwiczenie spalone w mojej firmie, gaz zapalił ogień na dnie puszki (200 litrów wycięty u podstawy) i wylał na nią wodę, a płomienie pomnożono przez 5
dla mnie doszedłem do wniosku, że woda płonie.

econologie, dlaczego w moim poście napisano „ruszać się”. Myślę, że dobrze jest być wściekłym i buntuję się w porównaniu do ludzi, którzy nie widzą nic poza czubkiem nosa.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 31/05/06, 16:59

Witaj Geo Neo

Jedynym sposobem na usprawnienie tego procesu jest eksperymentowanie
w zależności od tego, co wiemy, a na początku musisz wykonać podstawową edycję, wtedy musisz mieć oko, aby zbadać wszystkie różnice, analityczny umysł, aby wprowadzić zmiany, mieć czas i zasoby, aby wprowadzić zmiany, mieć dużo czasu na testowanie.
Moja żona zadzwoniła do mnie chwilę (mały silnik), biorąc pod uwagę liczbę godzin, które spędziłem na uruchomieniu mojego zestawu 125 cmXNUMX i wszystkich różnych wariantów, nauczyłem się również, że nie należy brać wszystkiego za pewnik które znajdziemy w Internecie,
kiedy spędzasz dużo czasu na montażach, szybko rozpoznajesz tych, którzy dają odpowiedni czas.
Jeśli spędzam tyle czasu na tym procesie, ponieważ wiem, że działa, ale nie zawsze działa i po to pracuję.
Jestem wiecznie niezadowolonym, protestującym, nonkonformistą, więc zmieniam podstawowy projekt, który wykonałem.
i ja tak. a im bardziej posuwam się naprzód, myślę, że montaż Chambrin to tylko pakiet małych przewodów, bez pręta w wydechu
przy pełnym ssaniu silnika byłoby lepiej niż pręt rurowy, omijający silnik.
To, co sprawia, że ​​tracę dużo czasu, to faceci, którzy reklamują rzeczy w sieci bez dokonywania jakichkolwiek pomiarów,
Pędy z rzadkich i drogich materiałów, 50% oszczędności itp. (Nie wiem co to daje)
Ale nie wkładaj wszystkich do tej samej torby
Dużo się nauczyłem forum i nawiązałem kontakty z innymi producentami, z którymi wymieniam pomysły,
Pytanie o samych testach nie pozwala na przejście pojedynczego producenta, szczególnie jeśli zespół jest w samochodzie.
Le forum ma prowadzić tych, którzy zaczynają, bez których szybko ryzykują zniechęcenie, którzy robią montaż w samochodzie i oczekują zaoszczędzenia 50% dzięki dopingowi, woda jest nie tak, na wykorzystanie miejskie
wynosi 10% i mniej, dla stabilnego użytkowania autostrad jest w najlepszym stanie przy 28% i mniej w zależności od temperatury, więc możesz zobaczyć, że droga do przejścia systemu jest długa efficace ..

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 233