Opinie i testy zestawu Hydrogen HHO z doświadczenia?

Dobre kupowanie i dobry wybór produktu lub usługi oznacza, że ​​oprócz zadowolenia, mniejszego zużycia i ochrony planety, w 2021 r. ważne jest, aby kupować lepiej! Również wymiana informacji i doświadczeń pozwala uniknąć różnych przekrętów i oszustów. W 2021 roku niezbędna jest wymiana doświadczeń użytkowania, pozytywnych lub negatywnych, ponieważ rynek produktów i usług dla konsumenta jeszcze nigdy w historii ludzkości nie był tak bogaty. Pomoc w lepszym wyborze jest niezbędna, ponieważ kupowanie lepszych oznacza kupowanie produktów zrównoważonych!
jammaster
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 04/01/10, 22:14

Opinie i testy zestawu Hydrogen HHO z doświadczenia?




przez jammaster » 04/01/10, 22:30

Witam,

Zapisałem się, ponieważ minęło trochę czasu, odkąd śledzę to, co dzieje się w świecie DIY HHO.
Chciałbym tylko mieć opinie na temat tego rodzaju paliwa.

Szybka prezentacja.

Jean-Luc, lat 30, pasjonat sportów motorowych, mechaniki, informacji itp.
Przygotowałem kilka silników i przeprogramowałem sporą część motoryzacji PSA za pomocą Marelli. Więc zarządzam programowaniem w ECU.
Zrobiłem kilka zestawów etanolu dla 106 / saxo / zx itp. (podwójne paliwa w 2 eproms)
Opracowałem także oprogramowanie do rerogowania i obliczania silników (pulpit silnika, remap 4age itp.)
Mam AX 1.0 do codziennego użytku (tego chciałbym zmienić), Axe GTI i Toyota Corolla AE86.

Voilà :)

Moje pytania, pytania na temat HHO, mając nadzieję, że nie powtórzę punktów z forum.


- Czy OxyHydrogen wychodzący z komórki jest określany jako „stechiometryczny”? (idealne spalanie?)

- Czy HHO może działać w tak zwanej złej mieszance (jak olej napędowy)? (sam bez węglowodorów)

- Jaką energię uwalnia 1L z HHO (w stosunku do 1L z węglowodorów / tlenu stochio)?

- silnik 1L oddycha około 35L powietrza na sekundę przy 6000rpm. (z wypełnieniem tx 0.7). Czy 0.5L może wystarczyć (ponieważ nie znam energii dostarczanej przez 1L z HHO) ... Wierzę, że BARDZO duże komórki zapewniają około 20 / 25L min.

- Dlaczego zestawy HHO (w serwisie eBay) nie są wyposażone w rozdrabniacze / rezonatory w celu poprawy wydajności energetycznej?

To jest to;)
0 x
Avatar de l'utilisateur
TechnicautO
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 04/01/10, 23:43
Lokalizacja: skrajny południowy wschód




przez TechnicautO » 05/01/10, 00:19

Cześć, właśnie się zarejestrowałem, ale przez kilka ostatnich miesięcy surfowałem forums HHO. Były kulturysta / malarz i mechanik, wtedy osiem lat w armii, a obecnie w szkoleniu mechanika samochodowego, właśnie zamówiłem suchą komorę 17 płyt 2l / min w 25amp, czekam niecierpliwie, aby zainstalować ją na moim Audi 1,8L Kjet coupe od 90 kupione od dziadka 83000km.
po zmianie kilku elementów (zestaw docierania, zestaw dystryktowy itp.)
lub trochę więcej niż 1500 € części (jego obłożenie ...... lol) produkcja linii ze stali nierdzewnej jest niezbędna, aby pomieścić mój HHO.
Zmęczony czytaniem ogromnych możliwych rozbieżności, zrobię własną opinię i szkoda cholernie źle, jeśli jego uczciwy chuis jest bardzo ciekawy !!!!
Następnie nadejdą magnesy, wiry, amoniak, patonise, modlitwy i towarzystwa! Oczywiście że nie! :zaszokować:
Zrobię jak wszyscy inni ..... :zmarszczyć brwi:
Nie kontynuuj! : Lol:
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim i tak dalej !!!! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 05/01/10, 09:30

Technicauto: cóż ... czekamy na Wasze wiadomości, najlepiej na temat „ulepszona elektroliza”, który radzimy przeczytać w całości: jest tylko 250 stron :D

Jam auto napisał:

Czy OxyHydrogen wychodzący z komórki jest określany jako „stechiometryczny”? (idealne spalanie?)

Jest nawet jednym z najbardziej stechiometrycznych: atomów 2 H dla 1 O

- Czy HHO może działać w tak zwanej złej mieszance (jak olej napędowy)? (sam bez węglowodorów)

Nawet, jeśli nie będziesz uważał, uderzy cię to prosto w twarz!

- Jaką energię uwalnia 1L z HHO (w stosunku do 1L z węglowodorów / tlenu stochio)?

Bardzo niewiele, dlatego mówimy o dopingu, mając nadzieję, że zmieni prędkość płomienia i dokończy spalanie: rodzaj super dopasowania

- silnik 1L oddycha około 35L powietrza na sekundę przy 6000rpm. (z wypełnieniem tx 0.7). Czy 0.5L może wystarczyć (ponieważ nie znam energii dostarczanej przez 1L z HHO) ... Wierzę, że BARDZO duże komórki zapewniają około 20 / 25L min.


Cóż, wciąż czekamy, aż ktoś udowodni, że jest przydatny (ta sama odpowiedź: uważnie przeczytaj ponownie 250 stron „ulepszonej elektrolizy)

- Dlaczego zestawy HHO (w serwisie eBay) nie są wyposażone w rozdrabniacze / rezonatory w celu poprawy wydajności energetycznej?

Cóż, jeśli siekasz, zmniejszasz ilość energii dostarczanej do systemu: wciąż czekamy, aż eksperymentator udowodni nam, że istnieje kombinacja wielkości i częstotliwości systemu, która zwiększa jego wydajność
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
francklompa
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 67
Rejestracja: 20/09/09, 17:26
x 1

DOŚWIADCZENIE HHO




przez francklompa » 01/09/10, 00:59

Witam wszystkich
Znam kotka HHO, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, kiedy cena ropy gwałtownie wzrosła. ludzie uciekali się do starych patentów dotyczących spalania oleju napędowego z mieszaniną wodoru i tlenu poprzez elektrolizę wody. NASA przeprowadziła testy w latach 70, dość przekonujące wyniki, ponieważ większa wydajność, mniejsze zanieczyszczenie węgla, lepsze spalanie.

Zainstalowałem ten system na moim Peugeot 205TD, hho kit 21, produkując około 1.5 litrów gazu na minutę do środowiska 24amp. Problem z tym systemem polega na zużyciu energii elektrycznej, szczerze mówiąc, nadal zużywa, ponieważ spowalnia alternator i silnik (pokazuje).
Pod względem oszczędności paliwa nie testowałem, ponieważ nie jeżdżę wystarczająco długo w stylu 700 km, aby zobaczyć. Jeśli chodzi o zanieczyszczenie, myślę, że pomaga to lepiej spalić olej napędowy, ponieważ wstrzykujemy atomy wodoru 2 do bardzo reaktywnej mieszaniny atomu tlenu 1 (stąd nazwa HHO). system staje się wydajny, gdy woda zaczyna się nagrzewać, wytwarza dużo gazu hho.
Myślę, że najlepszą rzeczą jest zainstalowanie baterii 2eme do zasilania zestawu hho, ale nie mam miejsca w moim zestawie 205.Probleme: zużycie energii, dodaj KOH potasu w wodzie demineralizowanej, aby zrobić woda przewodząca.

moje wideo
http://www.dailymotion.com/video/xbb551 ... t-oxy_auto

Z mojego punktu widzenia system ecopra jest znacznie bardziej interesujący, zwany systemem pantone
tutaj woda jest podgrzewana przez tłumik, a następnie ponownie wprowadzana do wlotu powietrza, silnik wysokoprężny działa dobrze, a pod względem emisji węgla jest bardzo niski. Nigdy tego nie zauważyłeś silnik wysokoprężny działał dobrze podczas deszczu lub deszczu.
Problemem tego zestawu jest zbyt drogi 700eur.
http://www.ecopra.com/home/index.html

Zestaw do dopingu wody Ecopra na e = m6
http://www.youtube.com/watch?v=iL0h90mn-zA

Zaskakujące jest to, że producenci samochodów zignorowali tę zasadę pantone, ponieważ w samochodach z zaworem EGR jest nieco zbliżona do tej samej zasady, że odzyskują one spaliny i ponownie wprowadzają je do silnika, aby spalać się lepiej i wytwarzać mniej węgiel.

Zbyt wiele problemów ekonomicznych, wyobraź sobie, że 60 miliony ludzi wkłada wodę do bagażnika, mniej zanieczyszczeń, ale mniej pieniędzy dla państwa i przemysłu naftowego, mniej węgla z miejsca, w którym trafia silnik trwać zbyt długo itp ... o :))
1 x
francklompa
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 67
Rejestracja: 20/09/09, 17:26
x 1

HHO




przez francklompa » 01/09/10, 01:00

cześć
zobacz, jak to jest wlać wodę do bardzo gorącego oleju.
http://www.youtube.com/watch?v=yn_nAyskMKQ

jest to dość prosta zasada fizyki, woda wrzucona do bardzo gorącego oleju zostanie rozpylona w bardzo gorącej parze, woda = wodór i paliwo o równej zawartości tlenu.

dlatego zasada pantone jest naprawdę genialna jako wynalazek. Trzeba o tym pomyśleć. odzyskujemy ciepło z rury wydechowej, może osiągnąć 600degre.
bardzo gorąca para powraca do wlotu. oczywiste jest, że pomoże to lepiej spalić olej napędowy :)))
0 x
francklompa
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 67
Rejestracja: 20/09/09, 17:26
x 1

TEZA WODA




przez francklompa » 01/09/10, 01:01

oto praca dyplomowa z Ecole des Mines de Paris
https://www.econologie.com/these-des-min ... -4288.html

streszczenie

Ciężkie oleje opałowe, zużyte oleje lub tłuszcze zwierzęce są gęstymi i lepkimi paliwami, które można odzyskać. Spalanie tych paliw w emulsji z wodą zmniejsza długość płomienia, a zwłaszcza tworzenie się stałych pozostałości węglowych (cząstek) w porównaniu z czystym paliwem.

Ponieważ zjawisko mikro-eksplozji, które polega na szybkim parowaniu (<0.1 ms) wewnętrznych kropelek wody, powoduje przemieszczenie kropli emulsji na kilka mniejszych kropelek. Początkowo niestabilny model kropli emulsji pozwala, dzięki odpowiedniemu kryterium (odparowanie wewnętrznych kropel wody w stanie ciekłym
metastabilny) w celu ustalenia numerycznej prognozy opóźnienia mikrok wybuchu. Ta prognoza konfrontowana jest z pomiarami eksperymentalnymi z literatury, z różnymi parametrami spalania i różnymi formułami emulsji (tj. Różne sytuacje 27).

Następnie ten indywidualny model kropelkowy jest włączany do modelu spalania rozpyłowego, biorąc pod uwagę zjawisko mikrowybuchu: wyniki na to pozwalają
porównać uzyskany płomień (~ 150 kW) zi bez emulgowania paliwa. To porównanie pól temperatury i długości płomienia jakościowo potwierdza trendy zaobserwowane w badaniach literatury eksperymentalnej. Wreszcie kampania eksperymentalna na kotle przemysłowym o skromnej mocy (~ 200 kW) umożliwia pomiar odtwarzalnego spadku (między 30 a 35%) emisji cząstek za pomocą emulsji wody w ciężkim oleju opałowym, w porównaniu do czysty ciężki olej opałowy. Pomiar wielkości cząstek emitowanych cząstek umożliwia uzyskanie wskaźnika mikro-wybuchu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/09/10, 10:22

Wypróbowałem płytę wzmacniacza 14 17 na partnerze Peugeot 1.9D, pompie mechanicznej i zrobiłem pomiary: mamy błędy pomiarowe (subiektywne zmiany jazdy, temperatura otoczenia, różnice tras: 0,2 do 0,3 l / 100 km na 7,5 l / 100 km)

Wydaje mi się, że twoje ostatnie interwencje w 2 są dla mnie odpowiednie, ale powinny dotyczyć innego tematu.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
francklompa
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 67
Rejestracja: 20/09/09, 17:26
x 1

HHO




przez francklompa » 01/09/10, 15:42

Cześć, jak zmierzyłeś swój wzmacniacz? czy umieściłeś amperomierz szeregowo w obwodzie hho?

Mam płytki 21, neutralne 4 między każdą dostarczoną płytą (5plates). zużywa wzmacniacz 25 i wytwarza litry gazu 1.5 na minutę. Problem polega na tym, że spowalnia nieco alternator i silnik. Zużywa dużo prądu; więc boję się o życie alternatora.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79128
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975

Odp: TEJ WODY




przez Christophe » 01/09/10, 17:21

francklompa napisał:oto praca dyplomowa z Ecole des Mines de Paris
https://www.econologie.com/these-des-min ... -4288.html


Do uzyskania tych efektów nie jest potrzebny „zestaw” HHO: wystarczy dobrze zamglona woda ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/09/10, 18:30

Franklompa powiedział:

jak zmierzyłeś swój wzmacniacz? czy umieściłeś amperomierz szeregowo w obwodzie hho?


Najprościej na świecie, wkładając amperomierz (igłę) między bezpiecznik, do którego podłączyłem, a + sontrolizera.

Mam płytki 21, neutralne 4 między każdą dostarczoną płytą (5plates). zużywa wzmacniacz 25 i wytwarza litry gazu 1.5 na minutę. Problem polega na tym, że spowalnia nieco alternator i silnik. Zużywa dużo prądu; więc boję się o życie alternatora.

To odpowiednik twoich reflektorów + wycieraczki + kilka innych rzeczy. W nocy zimą na małym samochodzie staje się niewielkim limitem dla akumulatora, który może wyczerpać się szybciej niż się ładuje.

Zasadniczo jednym z pierwszych testów, które należy wykonać, jest odcięcie / uruchomienie elektrolizera na biegu jałowym (gorący). Jeśli silnik nie zmienia hałasu ani prędkości obrotomierza, elektrolizer nie jest używany zbyt często.
Ostatnio edytowane przez słoń 02 / 09 / 10, 08: 14, 1 edytowany raz.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Recenzje i testy produktów i usług". Dobre oferty, przekręty i przekręty. Co wybrać, recenzje i testy zakupowe, aby wybrać lepiej! "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 43