Tlenek węgla TPE

Omówienie metod rekultywacji i kontroli jakości powietrza.
Avatar de l'utilisateur
chatoni
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 31/01/07, 11:43

Tlenek węgla TPE




przez chatoni » 31/01/07, 11:49

Halo
Oto, co mnie sprowadza: mam TPE do zrobienia w sprawie tlenku węgla i zastanawiałem się, jaki jest związek między CO a efektem cieplarnianym :?
Dziękuję za pomoc
0 x
Pastekos
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 30/03/04, 10:57




przez Pastekos » 31/01/07, 14:46

Witam,

za efekt cieplarniany uważam, że odpowiedzialny jest raczej CO2.

W rzeczywistości zasada jest taka, że ​​warstwa CO, czyli CO2, znajdująca się w atmosferze tworzy barierę podczerwieni, która blokuje podczerwień, a zatem ciepło emitowane przez Ziemię, które normalnie uchodzi w przestrzeń kosmiczną.

Taka jest zasada szklarni.

Nico.
0 x
pirat
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 09/03/07, 23:38




przez pirat » 13/04/07, 21:09

0 x
A ludzie, którzy poświęcili swoją wolność dla bezpieczeństwa zasługuje Ani jedno, ani drugie!
Avatar de l'utilisateur
Pollux
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 07/05/06, 23:08
Lokalizacja: Paryż
x 1




przez Pollux » 14/04/07, 18:35

ObrazObrazObrazObrazObrazObrazObrazObraz

kiedy to widzę, naprawdę chcę zostać ekoterrorystą i ekofundamentalistą, jeździć nocą na terenach 4x4, kosić pola GMO, zestrzelić znaki, latarnie i oświetlane nocą okna, postawić brony na wszystkich wejściach do peryferyjne...

w każdym razie powtarzam sobie, że za tydzień idę się wyżalić przy urnie wyborczej.... to niczego nie rozwiąże, ale trochę odciąży.

odpowiadając młodemu: CO nie wpływa na efekt cieplarniany z prostego powodu: ma bardzo krótką żywotność. utlenia się bardzo szybko, przechodząc w CO². to CO² ma wpływ na efekt cieplarniany. CO (tlenek węgla) jest po prostu gwałtowną trucizną dla każdej żywej istoty, która potrzebuje tlenu do życia.
wpływ CO na organizm polega na wiązaniu się z hemoglobiną zamiast z O² i wychwytywaniu tlenu już obecnego we krwi. Powoduje to zatrucie krwi i szybką martwicę tkanek, co prowadzi do śmierci w bardzo krótkim czasie (na szczęście bez bólu. To najlepszy sposób na popełnienie samobójstwa...).
Pozdrawiam, przekazując Twoją interwencję, która znacznie różni się od zwykłych próśb studentów, którzy to robią... ty przynajmniej nie prosisz, żebyśmy wykonali tę pracę za ciebie, i to jest przyjemność.
0 x
krytyka jest konieczne, ale wynalazek ma zasadnicze znaczenie, ponieważ w żadnym wynalazku jest krytyka konwencji ...

Powrót do "zanieczyszczenia powietrza oraz rozwiązania chroniące przed zanieczyszczeniem powietrza"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 56