TERR 2

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

TERR 2




przez humus » 24/12/20, 09:34

W obliczu katastrof humanitarnych, naturalnych, klimatycznych i przemysłowych otwarcie własnego pola możliwości nie zaszkodzi.
Do twojej mądrości:

Pisma przewodników świetlnych przekazywanych przez Sylvaina Didelota opisują, jak będzie wyglądać Ziemia za sto lat. Jak będziemy żyć na Ziemi, gdzie będzie nam dana darmowa energia, na Ziemi, na której nie będzie już długów. Ta książka obejmuje wszystkie aspekty życia: edukację, żywność, rolnictwo, sprawiedliwość, pary, nowe rządy... Jest to zupełnie nowy świat i nowy paradygmat, który jest nam tutaj opisany, świat, w którym natura odzyskuje swoje prawa. gdzie człowiek pracuje w radości bez dominacji strachu, bo jedynym wskaźnikiem, który liczy się na Ziemi 2 (tak nazywają się przewodnicy po Ziemi za sto lat) jest „wskaźnik szczęścia”.

Z bardzo pragmatycznym wykształceniem jako specjalista ds. jakości i informatyki, Sylvain Didelot od dzieciństwa interesował się światem zjawisk paranormalnych i duchowości.
Wprowadzony do wielu sztuk uzdrawiania, odkrył channeling w 2005 roku.
Od tego czasu, w towarzystwie wielu istot światła, jest także wykładowcą, pisarzem i przewodnikiem duchowym.
Jego praca ma na celu pokierowanie i sprawienie, by każdy zaakceptował swoją własną boskość, odsłaniając w ten sposób wszystkim nowe możliwości interpretacji i manifestacji otaczającego nas świata.Jesteśmy przekonani, że czytelnik będzie w stanie dostrzec i zrozumieć moc informacji zawartych w tym tom.

1 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Re: Ziemia 2




przez 1360 » 24/12/20, 13:07

Tak, tak, tak... I to guru jakiej sekty, ten dzielny wizjoner?
3 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Ziemia 2




przez humus » 24/12/20, 18:15

1360 napisał: I on jest guru jakiej sekty?

Od ciebie zależy, czy powiesz mi, co w jego uwagach skłania cię do rozważenia tego.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Odp: TERR 2




przez Christophe » 25/12/20, 03:08

Może to:
humus napisał: Wprowadzony do wielu sztuk uzdrawiania, odkrył channeling w 2005 roku.
Od tego czasu, w towarzystwie wielu istot światła,


...a potem jego osobista dekoracja?

Inaczej pełna zgoda...
0 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Odp: TERR 2




przez 1360 » 25/12/20, 08:11

Tak, właściwie to cały tekst sprawia, że ​​się uśmiechasz ;)

Żadne zdanie nie jest spójne, typem kierują się istoty światła i sprawia, że ​​żyjemy w świecie, w którym nie będzie już przemocy ani długów, a wszystko będzie czymś więcej niż radością i szczęściem.

Nadal trzeba mieć mocno przegrzany czajnik, żeby to napisać.

Powtarzam, jest to podstawowy dyskurs wspólny dla wszystkich guru.

Wesołych Świąt dla wszystkich.
2 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Odp: TERR 2




przez Macro » 25/12/20, 08:41

Przyjdź do mnie, Lilou... Ja też mogę dać ci szczęście, odkrywając twoje małe channelingi...
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Odp: TERR 2




przez humus » 25/12/20, 09:07

Christophe napisał:Może to:
humus napisał: Wprowadzony do wielu sztuk uzdrawiania, odkrył channeling w 2005 roku.
Od tego czasu, w towarzystwie wielu istot światła,


Bardzo dobrze rozumiem, że może to sprawić, że się uśmiechniesz lub przestraszysz, a jednak channeling istnieje.
Dopóki sam nie pływałeś, bierzesz za szaleńca jedyną osobę w grupie, która twierdzi, że umie pływać.
Osobiście nie prowadzę channelingu, ale osobiste doświadczenia pokazały mi, że jest to całkiem możliwe.
Podobnie jak S.Didelot, doświadczenie pokazało mi również, że jeśli rury są brudne, to, co wypływa, nie może być jasne.
W związku z tym każdą wiadomość pochodzącą z kanałów należy traktować z przymrużeniem oka.

Nie sądziłem, że forma przejmie kontrolę.
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Odp: TERR 2




przez humus » 25/12/20, 09:28

1360 napisał:Tak, właściwie to cały tekst sprawia, że ​​się uśmiechasz ;)

Żadne zdanie nie jest spójne, typem kierują się istoty światła i sprawia, że ​​żyjemy w świecie, w którym nie będzie już przemocy ani długów, a wszystko będzie czymś więcej niż radością i szczęściem.

Nadal trzeba mieć mocno przegrzany czajnik, żeby to napisać.

Biorąc pod uwagę twoje uwagi z perspektywy twojego podpisu, sam nie mogę powstrzymać się od uśmiechu.
Czy poprzez swoje uwagi nie udajesz idealnego obrońcy formy?

1360 napisał:Powtarzam, jest to podstawowy dyskurs wspólny dla wszystkich guru.

Guru: Przywódca myślowy lub, w negatywnym sensie, przywódca sekty, który może twierdzić, że wyznaje prawdę i przejawia zachowania polegające na manipulacji umysłowej, wykorzystywaniu słabości itp.
W jakich słowach S. Didelot widzisz, że próbuje tobą manipulować i wykorzystywać?
W najgorszym przypadku opowiada piękną bajkę.
1360 napisał:świecie, w którym nie będzie już przemocy, długów i gdzie wszystko będzie tylko radością i szczęściem.

Czy kontemplacja jest tak bolesna, zwłaszcza w Boże Narodzenie?
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Odp: TERR 2




przez moinsdewatt » 25/12/20, 09:43

W tym filmie obaj są szaleni. : Lol:
2 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Odp: TERR 2




przez 1360 » 25/12/20, 12:13

moinsdewatt napisał:W tym filmie obaj są szaleni. : Lol:



Przepraszam, nie spojrzałem, myśląc, że to reklama patelni z nieprzywierającą powłoką. Szczerze mówiąc, choć trochę przydługi, warto obejrzeć; facet i jego naśladowca są wspaniali.

Cóż, facet nie wygląda na groźnego, oszołomiony i ma na sobie dobrze dopasowaną koszulę, z wisiorkiem, aby pozostać w kontakcie (z czym?). Wypowiada swój plan bez prawdziwego przekonania, uspokajając nas słowami: „Powiem bzdury "regularny.

Przypomina mi Raëla w jego wczesnych latach, ale jest o wiele zabawniejszy.


Daj spokój, najlepsze na koniec:

humus napisał:.
Podobnie jak S.Didelot, doświadczenie pokazało mi również, że jeśli rury są brudne, to, co wypływa, nie może być jasne.


Musiałeś się odważyć, żeby go umieścić, ten : Mrgreen:
2 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115