Farba termoregulacyjna Thermo'luc

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
Menzao
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/07/20, 14:38

Farba termoregulacyjna Thermo'luc




przez Menzao » 25/07/20, 15:07

Właśnie odkryłem thermo'luc., Gamę termoregulujących i usuwających zanieczyszczenia farb do wnętrz. Jest to bardziej wiarygodne niż słynne farby izolacyjne czy termiczne. Nie powiedziano nam, że zastępuje ogrzewanie, klimatyzację i izolację. Mówimy tylko, że dzięki cząsteczkom przemiany fazowej, która jest znaną i uznaną technologią, produkty thermo'luc regulują temperaturę w Twoim wnętrzu. Wystąpienie na stronie farb Saint Luc jest jasne. Tekst „odkryj termoregulację” to proste i jasne.
I na domiar. ponieważ jestem malarzem dekoracyjnym. Mogę powiedzieć, że działa jak klasyczny obraz
Zrobiłem z nim swój pokój.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Christophe » 25/07/20, 15:14

Cząsteczki zmiany fazy w obrazie? :zaszokować: :zaszokować:

Ciekawe, ale jak dokładnie to działa?

Jakie są 2 fazy? Jaki jest używany MCP? Jak utrzymać fazę ciekłą lub gazową w farbie?
0 x
MadameOurs
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 65
Rejestracja: 11/09/18, 10:29
x 8

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez MadameOurs » 25/07/20, 15:43

Powiedział: „znana i uznana technologia”.

Nie wiesz ? : Lol:
0 x
Dzisiaj jest deser.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Christophe » 25/07/20, 16:09

Ach, bardzo zabawne :)

Tak, dobrze znamy RPP:

ogrzewanie-izolacja / mcp-pcm-klimatyzacja-zmiana-fazy-t11860.html

Solar-termiczny / store-of-the-Thermal-energii-z-z-olej palmowy-of-t7421.html

Z drugiej strony, jak to wkomponować w mural, którego nie znam ... Gruby tynk, który pozostaje „miękki” tak, rozumiem, obraz nie rozumiem, jak ... Stąd moje pytania ...

A co z trwałością? Różnicowa ekspansja fazowa?
1 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12306
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2967

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Ahmed » 25/07/20, 19:23

... poszedłem zobaczyć „techniczne” instrukcje, ale nie wyjaśniono dokładnego sposobu działania tej słynnej farby ...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Forhorse » 25/07/20, 22:32

to tylko spam.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Macro » 25/07/20, 23:13

termo w luc ... Przyszedł zmierzyć temperaturę, co ... : Chichot:
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Menzao
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/07/20, 14:38

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Menzao » 07/08/20, 09:23

Wielkie podziękowania dla Christophe'a za jego moderację.
Thermo'luc nie jest ani spamem, ani zwykłym pomiarem temperatury, ani widokiem umysłu, odkąd go kupiłem. Chcę zrozumieć, że integracja nie jest tak oczywista, że ​​obraz jest nie tylko dekoracyjny i może pełnić funkcję, ale nie jest to, do którego dążą wszystkie materiały (przykład = oczyszczające i niszczące farby formaldehyd).
Z drugiej strony uważam, że trochę niesprawiedliwe jest stwierdzenie, że przemówienie na temat serii THERMO'LUC nie jest jasne. Jeśli zajmiesz 5/10 minut, aby dostać się na stronę http://www.peintures-saint-luc.com , aby kliknąć baner Thermoluc na stronie głównej, następnie kliknąć prostokąt „odkryj termoregulację” i na koniec przeczytać prezentację informacyjną na ten temat. Myślę nawet, że autorzy tego tekstu powinni być docenieni za ich dążenie do jasności, przejrzystości i edukacji.
Nawet arkusze danych są profesjonalne.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Christophe » 07/08/20, 11:35

Ok dziękuję za te dodatkowe informacje: teraz wiemy, że działa z mikrocząstkami i fazą fuzji (coś innego by mnie zaskoczyło).

Wady mam problem z tym schematem ??? Nie wiedziałem, że organizm człowieka przeprowadza termolizę ??? :zaszokować:

Screenshot_2020-08-07 2020-06-presentation_gamme_thermo-luc_saint-luc(1) pdf.png
Screenshot_2020-08-07 2020-06-present_gamme_thermo-luc_saint-luc (1) pdf.png (27.71 KiB) Oglądano 5311 razy


Z drugiej strony nie ma pojemności cieplnej powierzchni gotowego produktu ułożonego ...

Myślę, że są słabe, biorąc pod uwagę masę obrazu? Co musi wynosić kilka gramów na suchy m² ...
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12306
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2967

Re: thermo'luc farba termoregulacyjna




przez Ahmed » 07/08/20, 15:28

... nie daj się zmylić „termolizą”, która jest jedynie trywialną obserwacją wypływającego ciepła, niczym więcej. Przedstawione szczegóły są, jak zauważyłeś, niezadowalające w przypadku braku choćby przybliżonej ilościowej oceny deklarowanych efektów.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 372