[Innym] Humor

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: [jedna] Humor




przez Exnihiloest » 03/05/21, 17:08

Dziękujemy za opinie tym, którzy odpowiedzieli!

Janic napisał:doskonały! Podoba mi się ten wielki wysiłek!

Dobra odpowiedź, Janic, dziękuję. Doceniacie to z perspektywy czasu. Jest to dla mnie znak, że możemy kontynuować dyskusję bez wrogości pomimo naszych zasadniczych różnic. Nie powiem tego samego o GoGadou i ekelconie, które utknęły w swojej zwykłej postawie i zatonęły, prawie odpowiedziałem na ich miejscu, broniąc ich przede mną, ponieważ ich reakcje były tak żałosne. : Lol:

Obamot napisał:Exilenilot: Zapomniałeś o „Pedro-Légo” i „Baranleurze Kiki”. Poza tym jest w tym trochę prawdy : Chichot:
Jesteś trochę niemiły dla Guytouneta, Christ OFF znosi to bardziej z nim niż ze mną ( : Mrgreen: )

Poziom prymitywizmu pozostał chyba na poziomie tego do kogo jest skierowany, nie chciałem robić czegoś darmowego, dlatego ograniczyłem się do tych z którymi miałem najwięcej interakcji, dlatego znam lepsza. Oczywiście, że nie jestem nieomylny. Inni w nowym odcinku może innym razem...
Często widzę współudział między Christ Off a GoGadou. Jeśli między nimi dochodzi do sporów, nie wydaje mi się, aby wykraczały one poza to, co widzimy w kwestiach Laurela i Hardy'ego.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: [jedna] Humor




przez eclectron » 03/05/21, 17:22

Exnihiloest napisał: Nie powiem tego samego o GoGadou i ekelconie, które utknęły w swojej zwykłej pozycji i same się zatonęły

Przepraszam, że postrzegam rzeczy mocniej niż przeciętnie i dlatego reaguję ostrzej: nie współczuję postaci, którą prezentujesz, ani śmiercionośnej ideologii, którą próbujesz promować.
Nie rozśmieszasz mnie ani nawet nie uśmiechasz, jesteś taki niekonsekwentny i przez to niebezpieczny. Na szczęście nie masz żadnej mocy : Mrgreen:
Nie wszystko działa na zasadzie konsensusu.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: [jedna] Humor




przez Exnihiloest » 03/05/21, 18:08

eclectron napisał:...
Przepraszam, że postrzegam rzeczy mocniej niż przeciętnie i dlatego reaguję ostrzej: nie współczuję postaci, którą prezentujesz, ani śmiercionośnej ideologii, którą próbujesz promować.
Nie rozśmieszasz mnie ani nawet nie uśmiechasz,

Ach, jaki jesteś okrutny, chyba nie będę dziś dobrze spał!

jesteś taki niekonsekwentny i przez to niebezpieczny. Na szczęście nie masz żadnej mocy : Mrgreen:

Mam słabość do słów, nawet jeśli dotykają niewielu osób. Widzę, że się nie zmienisz, bo nie poznajesz siebie w lustrze. Jeśli jednak uda mi się pozostać niebezpiecznym wobec ideologii, na którą liczycie, opartej na rzekomym monopolu człowieczeństwa i moralności oraz skłonności do chęci narzucania innym sposobu myślenia w atmosferze nietolerancji i pogardy dla ich idei, jestem zachwycony.

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14933
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4347

Re: [jedna] Humor




przez GuyGadeboisTheBack » 03/05/21, 19:49

Exnihiloest napisał:Dobra odpowiedź, Janic, dziękuję. Doceniacie to z perspektywy czasu. Jest to dla mnie znak, że możemy kontynuować dyskusję bez wrogości pomimo naszych zasadniczych różnic. Nie powiem tego samego o GoGadou i ekelconie, które utknęły w swojej zwykłej postawie i zatonęły, prawie odpowiedziałem na ich miejscu, broniąc ich przede mną, ponieważ ich reakcje były tak żałosne.
Poziom prymitywizmu pozostał chyba na poziomie tego do kogo jest skierowany, nie chciałem robić czegoś darmowego, dlatego ograniczyłem się do tych z którymi miałem najwięcej interakcji, dlatego znam lepsza. Oczywiście, że nie jestem nieomylny. Inni w nowym odcinku może innym razem...
Często widzę współudział między Christ Off a GoGadou. Jeśli między nimi dochodzi do sporów, nie wydaje mi się, aby wykraczały one poza to, co widzimy w kwestiach Laurela i Hardy'ego.

HAHAHAHAHAH!!!! Wreszcie trochę PRAWDZIWEGO humoru, możesz go zobaczyć, kiedy tylko chcesz!!! Świetnie, uwielbiam to. : Chichot:
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: [jedna] Humor




przez eclectron » 03/05/21, 19:54

Exnihiloest napisał:[w nietolerancji i pogardzie dla ich idei

Trzeba wiedzieć, jak rozpoznać szkodnika i jak go traktować, czyli bez samozadowolenia.
Nie pozostawiasz mi żadnej wskazówki, że mógłbyś zostać odkupiony przez ludzkość i to nie dlatego, że nie próbowałeś obiektywnej wymiany, a wręcz przeciwnie, poza ogłaszaniem się ponad innymi...
Twoje traumy są zbyt wielkie, twój wiek jest prawdopodobnie zbyt zaawansowany, aby to kwestionować, skończysz tak, jak jesteś, musisz podjąć decyzję.

Pozostawiam Cię Twoim fantazjom na mój temat, przyznając nawet, że taki obraz daję (Ci), bardzo odbiegasz od moich osobistych intencji.
Ukazujesz jedynie swoje fantazje wynikające z traum (strach przed irracjonalnym totalitaryzmem, niechęć do irracjonalnego przymusu, ślepota na determinizmy kapitalizmu itp.)
Kontynuuj jedzenie wołowiny karmionej GMO, które wylesia Amazonię, kontynuuj spalanie paliwa z radości, korzystaj z inwestycji na giełdzie, nadal schlebiaj swojemu ego itp. To nie ja zawracam sobie głowę, czemu byś temu zapobiec.
Może natura? jeśli pożyjesz wystarczająco długo, aby zobaczyć TWOJE przedstawienie : Mrgreen:
1 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: [jedna] Humor




przez ABC2019 » 04/05/21, 06:55

eclectron napisał:
Exnihiloest napisał:[w nietolerancji i pogardzie dla ich idei

Trzeba wiedzieć, jak rozpoznać szkodnika i jak go traktować, czyli bez samozadowolenia.


absolutnie, a najlepiej nazwać go „szczurem” lub „podczłowiekiem” (po niemiecku Untermensch). W ten sposób nie mamy żadnych skrupułów przed jego zneutralizowaniem lub – jak to się mówi po niemiecku – unicestwieniem („vernichten”).

To zawsze jest humor, mam na myśli! : Lol:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: [jedna] Humor




przez ABC2019 » 04/05/21, 06:57

eclectron napisał:Kontynuuj jedzenie wołowiny karmionej GMO, które wylesia Amazonię, kontynuuj spalanie paliwa z radości, korzystaj z inwestycji na giełdzie, nadal schlebiaj swojemu ego itp. To nie ja zawracam sobie głowę, czemu byś temu zapobiec.

Dokładnie ! a wy nadal publikujcie to w Internecie, który emituje 1,5 miliarda ton CO2 rocznie, ale dzieje się to w szczytnym celu!
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: [jedna] Humor




przez Obamot » 04/05/21, 07:35

Myślę, że zamknięcie konta „z dobrego powodu”, co pozwoliłoby zaoszczędzić dużo pieniędzy.
Poza tym jest zabawnie, jesteśmy w humorze : Chichot:
2 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: [jedna] Humor




przez eclectron » 04/05/21, 07:40

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:
Exnihiloest napisał:[w nietolerancji i pogardzie dla ich idei

Trzeba wiedzieć, jak rozpoznać szkodnika i jak go traktować, czyli bez samozadowolenia.


absolutnie, a najlepiej nazwać go „szczurem” lub „podczłowiekiem” (po niemiecku Untermensch). W ten sposób nie mamy żadnych skrupułów przed jego zneutralizowaniem lub – jak to się mówi po niemiecku – unicestwieniem („vernichten”).

technika stracha na wróble i obcinanie słów,
Trudno uzasadnić swoje stanowisko, potrzeba do tego odrobiny intelektualnej nieuczciwości.

Zapominasz... „to nie ja cię zatrzymam”
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: [jedna] Humor




przez Obamot » 04/05/21, 13:28

A55CEDFD-F313-4695-8A7D-18BE8495F74C.jpeg
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 294