Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21

Re: Usuń konto z forum




przez aerialcastor » 08/01/21, 11:57

Ruchy tłumu są spowodowane przez tłum. Bycie tam przyczynia się do ruchu. Jeśli wszyscy wyjdą, nie będzie już ruchu.

To tak jak z filmami na YouTube. To właśnie fakt ich przeglądania, mnożenia linków czyni je wiarygodnymi niezależnie od tego, czy zgadzamy się z treścią, czy nie.


W każdym razie takie jest moje wyobrażenie o tym. I chcę odejść.
Ale nie mam nic do zarzucenia niemal wszystkim członkom, bądźcie spokojni.
1 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Usuń konto z forum




przez Christophe » 08/01/21, 12:12

Remundo napisał:Nie należy przywiązywać zbytniej wagi do dyskusji a forum.


Dokładny ! Zwłaszcza, gdy kontrowersja dotyczy tylko JEDNEGO CZŁONKA (dlatego pozwoliłem sobie zmodyfikować tytuł)… a inni członkowie udowodnią mu, że się myli, i dlatego cię wspierają…

To nie tak, że wszyscy jesteśmy teoretykami spiskowymi!
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Usuń konto z forum




przez Christophe » 08/01/21, 12:15

aerialcastor napisał:Ale nie mam nic do zarzucenia niemal wszystkim członkom, bądźcie spokojni.


Cóż, biorąc pod uwagę tytuł, który umieściłeś (od czasu modyfikacji) i ton Twojej pierwszej wiadomości... gdybyśmy mieli wrażenie, że generalizujesz...
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez aerialcastor » 16/01/21, 10:06

Z tego co widzę, nie jest wcale lepiej. Dryf trwa nieprzerwanie.
Teraz Obamat wyjaśnia nam, przy wsparciu wideo w serwisie YouTube, że dane dotyczące Covid-5 są sfałszowane, aby stworzyć atmosferę wywołującą niepokój, która nakłoniłaby ludność do szczepień. W tym momencie otrzymalibyśmy produkt, który zmieniłby nas w urządzenie XNUMXG.


https://www.lexpress.fr/actualite/idees ... 42544.html




Dlaczego moje konto nie zostało usunięte?
Czy muszę złożyć wniosek do CNIL?
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.

Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 16/01/21, 10:12

aerialcastor napisał:Z tego co widzę, nie jest wcale lepiej. Dryf trwa nieprzerwanie.
Teraz Obamat wyjaśnia nam, przy wsparciu wideo w serwisie YouTube, że dane dotyczące Covid-5 są sfałszowane, aby stworzyć atmosferę wywołującą niepokój, która nakłoniłaby ludność do szczepień. W tym momencie otrzymalibyśmy produkt, który zmieniłby nas w urządzenie XNUMXG.


https://www.lexpress.fr/actualite/idees ... 42544.html

kolejny wyraźny przykład głębokich powiązań między spiskiem, skrajną prawicą i kwestionowaniem instytucji demokratycznych. Czasem mamy wrażenie, że przenieśliśmy się o 100 lat...

Od czasu moderacji forum zaangażowała się w politykę „testowania”, co oznacza, że ​​dokonuje wyborów pomiędzy forumeurs, dlatego też osobiście angażuje się w linię redakcyjną, wybierając te, którym pozwala się wyrazić.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Remundo » 16/01/21, 10:31

tak, cóż, ABC, widząc, jak otwierasz tutaj usta, myślę, że nie będzie żadnego odstępstwa.

jeśli forum nie pasuje do ciebie, są inne.
0 x
Obraz
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 16/01/21, 11:39

Remundo napisał:tak, cóż, ABC, widząc, jak otwierasz tutaj usta, myślę, że nie będzie żadnego odstępstwa.

jeśli forum nie pasuje do ciebie, są inne.

Zwracam uwagę, że to nie ja krytykowałem forum, to antenacastor, a co więcej, kiedy tam nie publikowałem i nie z mojego powodu. Mówię tylko, że oczywiście forum obficie oddaje głos pewnym przemówieniom i że w zakresie, w jakim dokonujesz wyboru między tymi, którym pozwalasz się wypowiadać, a które nie, zobowiązuje cię to do linii redakcyjnej. Kiedy poniesiesz konsekwencje, są one twoje forum.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Usuń konto z forum




przez eclectron » 16/01/21, 11:47

Remundo napisał:Zgadzam się z analizami Christophe'a i pozwalam sobie na jedną uwagę.

Nie należy przywiązywać zbytniej wagi do dyskusji a forum. Szybko odpadają w cyfrowym zapomnieniu.

W tym czasie jesteśmy „nadwrażliwi”, ale to nie jest racjonalne, musimy wziąć to wszystko z perspektywy i równowagi.

Stąd do stwierdzenia, że ​​a forum nie ma sensu, jest tylko jeden krok*... : Lol:
Ok, wychodzę.

*powiedzmy tak forum nie ma takiej użyteczności, jaką czasami chcielibyśmy tam znaleźć, ale mimo wszystko jest bardzo przydatny.
Pierwotnie forums mieli zrewolucjonizować świat (w dobrym tego słowa znaczeniu), mieli nadzieję prekursorzy, a mimo to jest to piękny ujście dla nonsensów… a czasami jest w tym piękno.
Z mojego punktu widzenia nadal jest raczej gorzej w świecie cyfrowym niż w życiu ucieleśnionym.
Zawsze mam przed oczami ten obraz dwóch psów oddzielonych płotem, które „zabijają się” nawzajem.
Po usunięciu separacji są najlepszymi przyjaciółmi na świecie. (mieszkał)
Technologia cyfrowa tworzy matczyną separację między istotami, która nieuchronnie może się jedynie zdegenerować, chyba że nadajesz na dość bliskiej długości fali lub jesteś otwarty. : Mrgreen:

PS: niezwiązane z tym, co właśnie zostało powiedziane przez ABC... podczas gdy ja piszę...
1 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez eclectron » 16/01/21, 12:21

ABC2019 napisał:Mówię tylko, że oczywiście forum daje wystarczająco dużo miejsca niektórym przemówieniom

na forum szycie, czy nie zdziwi Cię, że mówimy o szyciu? Roll:

ABC2019 napisał: i że w zakresie, w jakim dokonujesz wyboru spośród tych, którym pozwalasz się wyrazić, lub nie, zobowiązuje cię to do przyjęcia linii redakcyjnej. Kiedy poniesiesz konsekwencje, są one twoje forum.

To jest fałszywe forum jest (niestety : Mrgreen: ) bardzo swobodnie, ponieważ wyrażasz się swobodnie.
Już powiedziano, że problemem jest twój sposób bycia: systematyczna i cyniczna postawa lobbysty, nawet jeśli zaprzeczasz, że nim jesteś, i niewątpliwie nie mam racji, wierząc ci w tej ostatniej kwestii.
Dochodzę do kolejnego trzyliterowego kwalifikatora, często kojarzonego ze słowem stary. (tępa osoba tkwiąca w przestarzałej wiedzy)
Niestety nie mam innego wytłumaczenia na Twoje zachowanie.
Mówisz o prawie do „odmiennej opinii”, a ja rozmawiałbym z tobą o „obowiązku obiektywnego informowania się”, aby wyrobić sobie opinię.
Powiedziałbym ci, że musisz naprawdę słuchać drugiej osoby, rozważyć jej punkt widzenia i nie reagować swoją tępą wiedzą, którą powtarzasz w kółko, żeby nie powiedzieć wybuchami.

Z mojego punktu widzenia to raczej linia protestu ma przewagę (do znudzenia).
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Janic » 16/01/21, 12:46

Mówię tylko, że oczywiście forum nadaje dostateczny głos niektórym przemówieniom,
przy 4671 interwencjach w niecały rok (rekord tego rodzaju) czy nie narzekasz, że to inni mają dużo głosu? : Twisted:
Nałożenie kwoty interwencyjnej obowiązującej wszystkich pozwoliłoby uniknąć tego rodzaju nadwyżek!
2 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 195