Generator ciekłego azotu

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 15/11/20, 17:44

sicetaitsimple napisał:
Eric Dupont napisał:Mam demonstratora.


To jest do powiedzenia? Prawdziwa maszyna (nie symulator .......)? Jaka moc z grubsza?


TAK prawdziwa maszyna, od 4 do 10 kW.

Zostanie wykorzystany do naprawy gospodarczej Francji.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9803
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2657

Re: Generator ciekłego azotu




przez sicetaitsimple » 15/11/20, 18:01

Eric Dupont napisał:
sicetaitsimple napisał:
Eric Dupont napisał:Mam demonstratora.


To jest do powiedzenia? Prawdziwa maszyna (nie symulator .......)? Jaka moc z grubsza?

TAK prawdziwa maszyna, od 4 do 10 kW, posłuży do naprawy gospodarczej Francji.


Zresztą zdjęcie, nawet zamazujące „wrażliwe” części?
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 15/11/20, 19:40

martw się, wszystkie informacje otrzymasz w odpowiednim czasie w biznesplanie dla mojego podwyższenia kapitału. Mam nadzieję zebrać 200 do 300 000 euro, aby kontynuować mój rozwój w tempie dźwięku ... dlatego muszę zobaczyć, jak sprzedać mój produkt, aby zainteresować przyszłych inwestorów, myślę w szczególności o przemysłowcach, aby uregulować sieci. Ale rozumiem, że tylko RTE i EDF miałyby do tego prawo ???? Jestem zaskoczony. Weźmy na przykład enercop, będą sprzedawać energię przemysłowcowi, który ją zużyje i odda, energię, która będzie sprzedawana przez enercop prywatnej osobie.
1 x
ENERC
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 725
Rejestracja: 06/02/17, 15:25
x 255

Re: Generator ciekłego azotu




przez ENERC » 15/11/20, 19:51

Eric Dupont napisał:
sicetaitsimple napisał:
Eric Dupont napisał:Mam demonstratora.


To jest do powiedzenia? Prawdziwa maszyna (nie symulator .......)? Jaka moc z grubsza?


TAK prawdziwa maszyna, od 4 do 10 kW.

Zostanie wykorzystany do naprawy gospodarczej Francji.

Natknąłem się na ten artykuł: https://korii.slate.fr/tech/refrigerati ... ent-climat
„Brytyjczyk Geo Trouvetou wymyśla przyszłość chłodnictwa” ....

Jeśli część sprężarki może skraplać powietrze (za pomocą mieszaniny cieczy / lodu N2 / O2), istnieje rynek dla chłodni. Mam taki, który łamie mi kark. Kiedy dostarcza wcześnie rano (6 rano) między silnikiem wysokoprężnym a chłodnicą, robi piekielny hałas. I trwa dobrze 15 minut.
Reklamowaliśmy się już kilka razy. Dostarcza później, ale nie zawsze. Ale hej, kurier nie ma z tym nic wspólnego. Musi trzymać swoje towary poniżej 0 ° C.
Byłoby prawdziwą przyjemnością móc rozprężać ciekły azot w celu schłodzenia zamrożonej żywności w ciężarówce. : Chichot:
0 x
ENERC
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 725
Rejestracja: 06/02/17, 15:25
x 255

Re: Generator ciekłego azotu




przez ENERC » 15/11/20, 19:56

Eric Dupont napisał:Ale rozumiem, że tylko RTE i EDF miałyby do tego prawo ???? Jestem zaskoczony. Weźmy na przykład enercop, będą sprzedawać energię przemysłowcowi, który ją zużyje i odda, energię, która zostanie sprzedana przez enercop jednostce.

Możesz sprzedawać wytworzoną energię elektryczną, ale nie można jej przechowywać w baterii. To właśnie robi Enercoop z energią słoneczną i hydrauliką.
Po twojej maszynie jest silnik elektryczny, a nie akumulator.
Ze strony biznesowej konieczne będzie również wyposażenie setek zamrażarek w -80 ° C na szczepionkę Covid.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9803
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2657

Re: Generator ciekłego azotu




przez sicetaitsimple » 15/11/20, 20:12

Eric Dupont napisał:martw się, wszystkie informacje otrzymasz w odpowiednim czasie w biznesplanie dla mojego podwyższenia kapitału. Mam nadzieję zebrać 200 do 300 000 euro, aby kontynuować mój rozwój w tempie dźwięku ....


Nie mam co do tego wątpliwości! : Lol: : Lol:
Historia trwa dopiero od ponad dziesięciu lat, ale oto jesteś na dobrej drodze!
Szkoda na zdjęcie demonstratora od 4 do 10 kW .....
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 15/11/20, 20:43

ENERC napisał:
Eric Dupont napisał:Możesz sprzedawać wytworzoną energię elektryczną, ale nie można jej przechowywać w baterii. To właśnie robi Enercoop z energią słoneczną i hydrauliką.
.


Myślę, że chodzi o kontrakt enedis, który dostarcza energię elektryczną po określonej cenie, pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Ale nie rozumiem, dlaczego francuski przemysłowiec (przy współpracy ewentualnego dostawcy energii) nie miałby kupować energii elektrycznej po najniższej cenie (kiedy nikt jej nie chce), przekształcić ją w ciekły azot , a następnie odsprzedawać energię elektryczną, gdy cena jest najwyższa (kiedy wszyscy jej potrzebują).
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16119
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5239

Re: Generator ciekłego azotu




przez Remundo » 15/11/20, 20:56

sicetaitsimple napisał:
Eric Dupont napisał:martw się, wszystkie informacje otrzymasz w odpowiednim czasie w biznesplanie dla mojego podwyższenia kapitału. Mam nadzieję zebrać 200 do 300 000 euro, aby kontynuować mój rozwój w tempie dźwięku ....


Nie mam co do tego wątpliwości! : Lol: : Lol:
Historia trwa dopiero od ponad dziesięciu lat, ale oto jesteś na dobrej drodze!
Szkoda na zdjęcie demonstratora od 4 do 10 kW .....

masz powtarzającą się foutage, która nie zawsze jest przyjemna ... Właśnie moderowałem cię w innym miejscu, gdzie traktowałeś kogoś jak „biednego frajera”.

Nawet jeśli zachowam ostrożność co do postępów Erica, musisz szanować to, co robi, szyderstwo leniwca jest warte mniej niż niezręczność tego, który próbuje ... z dobrym zrozumieniem. : Idea:
0 x
Obraz
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9803
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2657

Re: Generator ciekłego azotu




przez sicetaitsimple » 15/11/20, 21:13

Remundo napisał:Nawet jeśli zachowam ostrożność co do postępów Erica, musisz szanować to, co robi, szyderstwo leniwca jest warte mniej niż niezręczność tego, który próbuje ... z dobrym zrozumieniem. : Idea:


Kto czego próbuje? Gdybym poprosił o zdjęcie demonstratora "4 do 10 kW", który, jak twierdzi, ma, dobrze było zobaczyć, czy czegoś próbował. Ponieważ ta historia toczy się od co najmniej dziesięciu lat ... Ale hej, zajmuje .....
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360

Re: Generator ciekłego azotu




przez Forhorse » 16/11/20, 07:52

Tak, 10 lat bla bla i wiejącego wiatru i nic konkretnego, poza poszukiwaniem gołębi ... wybacz inwestorom! : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129