Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez eclectron » 01/11/20, 09:49

ABC2019 napisał:Są nawet tacy, którzy uważają, że to niemożliwe. : Mrgreen: .
Jak powiedziałem, celem poznania (i zrozumienia) zasad fizycznych jest przede wszystkim uniknięcie niepotrzebnego marnowania godzin, dni, a nawet miesięcy na rzeczy, które nigdy nie będą działać. Przykro mi, że niektórzy tutaj nie doceniają daru, jaki im daję, poświęcając kilka minut mojego czasu, aby zapobiec marnowaniu ich godzin. : Mrgreen: .

Zwykle już Ci nie odpisuję, ale nie mogę tak tego zostawić.

Jesteś niesłusznie zasmucony, ponieważ twoja pewność może zostać zniszczona, z dwóch całkowicie naukowych powodów.

- Po pierwsze: zasady termo są zasadami obowiązującymi tylko wtedy, gdy nie zaprzecza im żaden kontrprzykład.

- Drugie: Wystarczy otworzyć dany system na źródło energii (nieznane do tej pory), odzyskuje się energię „za darmo”, a termoregulacja jest zawsze przestrzegana.

Dlatego całkowicie niedorzeczne jest krytykowanie z wyprzedzeniem badań na ich podstawie.
Nieznanego też nie da się przewidzieć, więc nie, nie marnujemy czasu.

Przykro mi to mówić, ale Twój punkt widzenia jest zasadniczo i naukowo absurdalny Roll:
Z Twojego punktu widzenia nic oficjalnie nie potwierdza dwóch powyższych powodów.
Wszyscy już to wiedzą, więc to ty tracisz i marnujesz nasz czas. : Lol:
Nie przeszkadza mi to, jestem przyzwyczajony do tego konwencjonalnego, żeby nie powiedzieć dogmatycznego i zmęczonego punktu widzenia…
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez ABC2019 » 01/11/20, 10:08

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:Są nawet tacy, którzy uważają, że to niemożliwe. : Mrgreen: .
Jak powiedziałem, celem poznania (i zrozumienia) zasad fizycznych jest przede wszystkim uniknięcie niepotrzebnego marnowania godzin, dni, a nawet miesięcy na rzeczy, które nigdy nie będą działać. Przykro mi, że niektórzy tutaj nie doceniają daru, jaki im daję, poświęcając kilka minut mojego czasu, aby zapobiec marnowaniu ich godzin. : Mrgreen: .

Zwykle już Ci nie odpisuję, ale nie mogę tak tego zostawić.

Jesteś niesłusznie zasmucony, ponieważ twoja pewność może zostać zniszczona, z dwóch całkowicie naukowych powodów.

- Po pierwsze: zasady termo są zasadami obowiązującymi tylko wtedy, gdy nie zaprzecza im żaden kontrprzykład.

- Drugie: Wystarczy otworzyć dany system na źródło energii (nieznane do tej pory), odzyskuje się energię „za darmo”, a termoregulacja jest zawsze przestrzegana.

Dlatego całkowicie niedorzeczne jest krytykowanie z wyprzedzeniem badań na ich podstawie.
Nieznanego też nie da się przewidzieć, więc nie, nie marnujemy czasu.

Przykro mi to mówić, ale Twój punkt widzenia jest zasadniczo i naukowo absurdalny Roll:
Z Twojego punktu widzenia nic oficjalnie nie potwierdza dwóch powyższych powodów.
Wszyscy już to wiedzą, więc to ty tracisz i marnujesz nasz czas. : Lol:
Nie przeszkadza mi to, jestem przyzwyczajony do tego konwencjonalnego, żeby nie powiedzieć dogmatycznego i zmęczonego punktu widzenia…

ale jeśli nie chcesz brać pod uwagę mojej opinii, mój odważny eklektronie, możesz to zrobić całkowicie swobodnie. Mówię ci, że moją motywacją jest unikanie niepotrzebnego marnowania twojego czasu, ale jeśli nie chcesz mi wierzyć, to twój problem. To tak, jakby lekarze wyjaśniali, że picie zbyt dużej ilości alkoholu lub palenie papierosów mogą spowodować śmierć na raka. Nie jest to jednak zabronione, więc możesz wziąć pod uwagę ich opinię lub nie.

Niemniej jednak zauważysz, że konkretnie wszystkie proponowane urządzenia (Tesla lub inny kondensator, grafen itp.) opierają się wyłącznie na dobrze znanej fizyce, czyli elektromagnetyzmie i fizyce statystycznej, fizyce, której zasady doskonale pokrywają się z zasadami termo. Twoje niejasne rozważania na temat „innego źródła energii” lub „możliwego naruszenia zasad” są zatem dość surrealistyczne, ponieważ nie ma powodu, aby te urządzenia miały dostęp do czegokolwiek innego niż znane energie. Sam krytykujesz redakcję tego Pana Tetarda posługującą się zasadami..; które według Ciebie również mogą być nieważne. I przedstawiasz swoją wiedzę „techniczną”, która znowu dotyczy tylko dobrze znanych dziedzin fizyki. `

Nieco więcej konsekwencji w swoich stanowiskach nie byłoby niepożądane.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez eclectron » 01/11/20, 12:18

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:
ABC2019 napisał:Są nawet tacy, którzy uważają, że to niemożliwe. : Mrgreen: .
Jak powiedziałem, celem poznania (i zrozumienia) zasad fizycznych jest przede wszystkim uniknięcie niepotrzebnego marnowania godzin, dni, a nawet miesięcy na rzeczy, które nigdy nie będą działać. Przykro mi, że niektórzy tutaj nie doceniają daru, jaki im daję, poświęcając kilka minut mojego czasu, aby zapobiec marnowaniu ich godzin. : Mrgreen: .

Zwykle już Ci nie odpisuję, ale nie mogę tak tego zostawić.

Jesteś niesłusznie zasmucony, ponieważ twoja pewność może zostać zniszczona, z dwóch całkowicie naukowych powodów.

- Po pierwsze: zasady termo są zasadami obowiązującymi tylko wtedy, gdy nie zaprzecza im żaden kontrprzykład.

- Drugie: Wystarczy otworzyć dany system na źródło energii (nieznane do tej pory), odzyskuje się energię „za darmo”, a termoregulacja jest zawsze przestrzegana.

Dlatego całkowicie niedorzeczne jest krytykowanie z wyprzedzeniem badań na ich podstawie.
Nieznanego też nie da się przewidzieć, więc nie, nie marnujemy czasu.

Przykro mi to mówić, ale Twój punkt widzenia jest zasadniczo i naukowo absurdalny Roll:
Z Twojego punktu widzenia nic oficjalnie nie potwierdza dwóch powyższych powodów.
Wszyscy już to wiedzą, więc to ty tracisz i marnujesz nasz czas. : Lol:
Nie przeszkadza mi to, jestem przyzwyczajony do tego konwencjonalnego, żeby nie powiedzieć dogmatycznego i zmęczonego punktu widzenia…

ale jeśli nie chcesz brać pod uwagę mojej opinii, mój odważny eklektronie, możesz to zrobić całkowicie swobodnie. Mówię ci, że moją motywacją jest unikanie niepotrzebnego marnowania twojego czasu, ale jeśli nie chcesz mi wierzyć, to twój problem. To tak, jakby lekarze wyjaśniali, że picie zbyt dużej ilości alkoholu lub palenie papierosów mogą spowodować śmierć na raka. Nie jest to jednak zabronione, więc możesz wziąć pod uwagę ich opinię lub nie.

Niemniej jednak zauważysz, że konkretnie wszystkie proponowane urządzenia (Tesla lub inny kondensator, grafen itp.) opierają się wyłącznie na dobrze znanej fizyce, czyli elektromagnetyzmie i fizyce statystycznej, fizyce, której zasady doskonale pokrywają się z zasadami termo. Twoje niejasne rozważania na temat „innego źródła energii” lub „możliwego naruszenia zasad” są zatem dość surrealistyczne, ponieważ nie ma powodu, aby te urządzenia miały dostęp do czegokolwiek innego niż znane energie. Sam krytykujesz redakcję tego Pana Tetarda posługującą się zasadami..; które według Ciebie również mogą być nieważne. I przedstawiasz swoją wiedzę „techniczną”, która znowu dotyczy tylko dobrze znanych dziedzin fizyki. `

Nieco więcej konsekwencji w swoich stanowiskach nie byłoby niepożądane.


Rozważam możliwość odkryć, to wszystko.
A we współczesnej fizyce jest wiele błędów, które pozostawiają miejsce na odkrycia.
Zamrożony świat sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie? nie psuj przyjemności odkrywania innym, którzy są odważniejsi.
Mógłbym powiedzieć, że fizyka, która słabo opisuje 5% masy/energii znanego wszechświata, powinna być nieco bardziej pokorna w ocenie tego, co jest możliwe, a co nie.
Nie powstrzymuje nas to od posiadania pseudonaukowych pewników w tym świecie 5%, musimy dobrze żyć. : Wink:
Wystarczy, że Christophe Tetard lub ktoś inny dokona demonstracji, której z punktu widzenia pomiarów nie można poddać krytyce, abyśmy stanęli przed poważnym odkryciem, nieprzewidywalnym dla waszej wiedzy zamrożonej w przeszłości.

Jak zawsze mylisz prawa fizyczne, ich dziedzinę ważności i twoja interpretacja tego.
Zobacz jeszcze raz wszelkie pewniki dotyczące obwodu grafenu lub rezystorów. Wszystko przez błędną interpretację z Twojej strony...
Nie wchodziły w grę żadne prawa fizyczne, tylko twoje wąskie widzenie.
Nie sądzę, że możesz mi dać jakąkolwiek lekcję konsekwencji, naprawdę nie.
Jeśli będę potrzebował lekcji dogmatyzmu, nie omieszkam cię wezwać.

Dobra, dość straconego czasu na ludzką głupotę : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez eclectron 01 / 11 / 20, 12: 39, 1 edytowany raz.
1 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez moinsdewatt » 01/11/20, 12:35

ABC2019 napisał:
izentrop napisał:Wciąż tęsknię.
Nie tak łatwo zdradzić drugą zasadę :P

Są nawet tacy, którzy uważają, że to niemożliwe. : Mrgreen: .
Jak powiedziałem, celem poznania (i zrozumienia) zasad fizycznych jest przede wszystkim uniknięcie niepotrzebnego marnowania godzin, dni, a nawet miesięcy na rzeczy, które nigdy nie będą działać. Przykro mi, że niektórzy tutaj nie doceniają daru, jaki im daję, poświęcając kilka minut mojego czasu, aby zapobiec marnowaniu ich godzin. : Mrgreen: .


+1 oczywiście.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez ABC2019 » 01/11/20, 12:36

eclectron napisał:

Rozważam możliwość odkryć, to wszystko.
A we współczesnej fizyce jest wiele błędów, które pozostawiają miejsce na odkrycia.
Zamrożony świat sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie? nie psuj przyjemności odkrywania innym, którzy są odważniejsi.
Mógłbym powiedzieć, że fizyka, która słabo opisuje 5% masy/energii znanego wszechświata, powinna być nieco bardziej pokorna w ocenie tego, co jest możliwe, a co nie.
Nie powstrzymuje nas to od posiadania pseudonaukowych pewników w tym świecie 5%, musimy dobrze żyć. : Wink:

Nigdy nie zaprzeczałem, że istnieją granice obecnej wiedzy i że można dokonać nowych odkryć. Mówię tylko, że to nie obwód elektryczny i kondensatory czy membrana grafenowa powodują powstawanie zjawisk którego teoria jest znana że odkryjesz te nowe rzeczy.

Poważni ludzie zajmujący się tymi tematami wydają miliardy na budowę akceleratorów osiągających energie nigdy wcześniej nie badane lub ultraczułych detektorów cząstek, nie majstrują przy kondensatorach i membranach grafenowych, bez wątpienia nie ma powodu?

ponadto, jak już wspomniałem, wszystkie znane zjawiska bez wyjątku podlegają zasadzie najmniejszego działania, co logicznie implikuje zachowanie energii (przy założeniu, że prawa fizyczne nie zmieniają się w czasie). Żadna odkryta nowa cząstka lub nowa siła prawdopodobnie nie naruszy tej zasady i dlatego nie zmieni zasady zachowania energii, a w najlepszym razie doprowadzi do dostępu do nowych form energii, takich jak energia jądrowa. Nie mam problemu z taką możliwością, tak jak mówiłem, mówię po prostu, że to nie w przypadku urządzeń działających na znanych zasadach będziesz je podkreślał.

Dla przypomnienia, radioaktywności nie odkryto za pomocą bardzo skomplikowanych konwencjonalnych maszyn, ale dlatego, że przypadkowo znaleziono kamyki w szufladzie nad inną szufladą zawierającą klisze fotograficzne... czysty zbieg okoliczności, który nie zawdzięcza niczego genialnej technice, ale po prostu zdolności obserwacyjne badacza Henriego Becquerela;


Jak zawsze mylisz prawa fizyczne, ich dziedzinę ważności i twoja interpretacja tego.
Zobacz jeszcze raz wszelkie pewniki dotyczące obwodu grafenu lub rezystorów. Wszystko przez błędną interpretację z Twojej strony...
Nie wchodziły w grę żadne prawa fizyczne, tylko twoje wąskie widzenie.


dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją wiedzą specjalistyczną, którą wielokrotnie pokazałeś, że masz doskonałe kompetencje do wykorzystania w obszarach, które całkowicie zdominowałeś. Naprawdę doceniam twój gest.

Kiedy będziesz miał czas, oddasz mi bilans pracy i ciepła wymienianego z otoczeniem przez Twoje urządzenie, podczas cyklu, sądzę, że nadal nie odpowiedziałeś na to zupełnie podstawowe pytanie z termodynamiki. Nie mając Twojej dogłębnej wiedzy, uważam, że wartość, którą im nadałem (zero), jest nieprawidłowa, więc proszę o poprawienie mojej kopii.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez moinsdewatt » 01/11/20, 12:39

eclectron napisał:

Rozważam możliwość odkryć, to wszystko.
A we współczesnej fizyce jest wiele błędów, które pozostawiają miejsce na odkrycia.



Znalezienie nowych praw fizyki będzie wymagało czegoś więcej niż tylko majsterkowania przy kondensatorach.
: Lol:

Jest setnym, który zawiódł z układem kondensatorów i obwodów rezonansowych.
Ograniczeni umysłowo, to wszystko.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez eclectron » 01/11/20, 12:54

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:

Rozważam możliwość odkryć, to wszystko.
A we współczesnej fizyce jest wiele błędów, które pozostawiają miejsce na odkrycia.
Zamrożony świat sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie? nie psuj przyjemności odkrywania innym, którzy są odważniejsi.
Mógłbym powiedzieć, że fizyka, która słabo opisuje 5% masy/energii znanego wszechświata, powinna być nieco bardziej pokorna w ocenie tego, co jest możliwe, a co nie.
Nie powstrzymuje nas to od posiadania pseudonaukowych pewników w tym świecie 5%, musimy dobrze żyć. : Wink:

Nigdy nie zaprzeczałem, że istnieją granice obecnej wiedzy i że można dokonać nowych odkryć. Mówię tylko, że to nie obwód elektryczny i kondensatory czy membrana grafenowa powodują powstawanie zjawisk którego teoria jest znana że odkryjesz te nowe rzeczy.

Poważni ludzie zajmujący się tymi tematami wydają miliardy na budowę akceleratorów osiągających energie nigdy wcześniej nie badane lub ultraczułych detektorów cząstek, nie majstrują przy kondensatorach i membranach grafenowych, bez wątpienia nie ma powodu?

ponadto, jak już wspomniałem, wszystkie znane zjawiska bez wyjątku podlegają zasadzie najmniejszego działania, co logicznie implikuje zachowanie energii (przy założeniu, że prawa fizyczne nie zmieniają się w czasie). Żadna odkryta nowa cząstka lub nowa siła prawdopodobnie nie naruszy tej zasady i dlatego nie zmieni zasady zachowania energii, a w najlepszym razie doprowadzi do dostępu do nowych form energii, takich jak energia jądrowa. Nie mam problemu z taką możliwością, tak jak mówiłem, mówię po prostu, że to nie w przypadku urządzeń działających na znanych zasadach będziesz je podkreślał.

Dla przypomnienia, radioaktywności nie odkryto za pomocą bardzo skomplikowanych konwencjonalnych maszyn, ale dlatego, że przypadkowo znaleziono kamyki w szufladzie nad inną szufladą zawierającą klisze fotograficzne... czysty zbieg okoliczności, który nie zawdzięcza niczego genialnej technice, ale po prostu zdolności obserwacyjne badacza Henriego Becquerela;


Jak zawsze mylisz prawa fizyczne, ich dziedzinę ważności i twoja interpretacja tego.
Zobacz jeszcze raz wszelkie pewniki dotyczące obwodu grafenu lub rezystorów. Wszystko przez błędną interpretację z Twojej strony...
Nie wchodziły w grę żadne prawa fizyczne, tylko twoje wąskie widzenie.


dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją wiedzą specjalistyczną, którą wielokrotnie pokazałeś, że masz doskonałe kompetencje do wykorzystania w obszarach, które całkowicie zdominowałeś. Naprawdę doceniam twój gest.

Kiedy będziesz miał czas, oddasz mi bilans pracy i ciepła wymienianego z otoczeniem przez Twoje urządzenie, podczas cyklu, sądzę, że nadal nie odpowiedziałeś na to zupełnie podstawowe pytanie z termodynamiki. Nie mając Twojej dogłębnej wiedzy, uważam, że wartość, którą im nadałem (zero), jest nieprawidłowa, więc proszę o poprawienie mojej kopii.

Nie mam nic przeciwko temu, że nie znam się na termoobiegu, ale rozumiem podstawowe zasady.
I co ciekawe, lepiej niż ty rozumiem rzeczywistość fizyczną : Mrgreen:
Nie robiłbym Twoich obliczeń. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany, zrób to.
Z drugiej strony mógłbym powtórzyć, że fluktuacja termiczna to różnica pomiędzy 2 temperaturami
Wielka miarka! : Mrgreen:
i że jeśli w czasie występują zmiany temperatury, praca jest możliwa.
Nie ma potrzeby iść dalej...
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez ABC2019 » 01/11/20, 13:21

eclectron napisał:Nie mam nic przeciwko temu, że nie znam się na termoobiegu, ale rozumiem podstawowe zasady.
I co ciekawe, lepiej niż ty rozumiem rzeczywistość fizyczną : Mrgreen:
Nie robiłbym Twoich obliczeń. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany, zrób to.

Zrobiłem to i znalazłem zero. Jak możesz twierdzić, że coś jest błędne, jeśli sam nie wykonasz obliczeń?
Z drugiej strony mógłbym powtórzyć, że fluktuacja termiczna to różnica pomiędzy 2 temperaturami
Wielka miarka! : Mrgreen:
i że jeśli w czasie występują zmiany temperatury, praca jest możliwa.
Nie ma potrzeby iść dalej...

powiedziałeś to, ale to błąd, to wahania energii cieplnej, to nie to samo. I nie ma żadnej możliwej pracy, poza tym właśnie powiedziałeś, że nie wiesz, jak ją obliczyć, więc jak możesz mówić, że taka jest?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez eclectron » 01/11/20, 17:13

ABC2019 napisał:powiedziałeś to, ale to błąd, to wahania energii cieplnej, to nie to samo. I nie ma żadnej możliwej pracy, poza tym właśnie powiedziałeś, że nie wiesz, jak ją obliczyć, więc jak możesz mówić, że taka jest?

Więc teraz tutaj argumentujesz, że przy 2 temperaturach nie możemy wykonać pracy, tutaj kwestionujesz termo? : Lol: : Lol: : Lol:
Nie muszę kalkulować, bo wystarczy zdrowy rozsądek (którego Ci najwyraźniej brakuje), żeby zrozumieć, że jeśli jest źródło gorące i źródło zimne, to można coś z tym zrobić.
Nie rozumiesz, że temperatura otoczenia, nawet najbardziej stała, jest poruszeniem termicznym, a zatem wahaniem wokół średniej, niewielkim wahaniem, ale jednak wahaniem.
Można wykorzystać dowolne wahania energii*. Okres. To są podstawy fizyki............ Roll:
Udowodnij coś przeciwnego : Mrgreen:

*w teorii, niekoniecznie w praktyce.
Ostatnio edytowane przez eclectron 01 / 11 / 20, 17: 27, 1 edytowany raz.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez eclectron » 01/11/20, 17:25

moinsdewatt napisał:
eclectron napisał:

Rozważam możliwość odkryć, to wszystko.
A we współczesnej fizyce jest wiele błędów, które pozostawiają miejsce na odkrycia.



Znalezienie nowych praw fizyki będzie wymagało czegoś więcej niż tylko majsterkowania przy kondensatorach.
: Lol:

Jest setnym, który zawiódł z układem kondensatorów i obwodów rezonansowych.
Ograniczeni umysłowo, to wszystko.

Podobnie jak Twój kolega o wąskim sposobie myślenia, dobrze się bawisz, opisując potencjalną innowację w ramach, których nie może być. to zdecydowanie masz rację! : Lol: : Lol: : Lol:
Zachowujesz się jak wytwórca świec, który utrzymuje, że światło nigdy nie zostało stworzone przy użyciu niczego innego niż ogień.
a jednak potem pojawiła się żarówka elektryczna.
Gdybyś był choć trochę uczciwy i miał prawdziwie naukowy umysł, powiedziałbyś: „W świetle aktualnej wiedzy jest to bardzo nieprawdopodobne, ale proszę to zobaczyć”, a nie „jest to niemożliwe”.
Nie wiesz, czego nie wiesz Roll: Więc nie możesz mieć 100% pewności.
Twoje podejście to lenistwo intelektualne.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146