Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Adrien (były nico239) » 08/09/20, 16:18

ABC2019 napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
ABC2019 napisał:Twój post? Tak.


To się nazywa ponowne mówienie i nic nie mówienie, prawda?

Tak zawsze. : Lol:


No cóż, poza trollowaniem, masz coś jeszcze do dodania?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Obamot » 08/09/20, 16:34

ABC2019 napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
ABC2019 napisał:Twój post? Tak.


To się nazywa ponowne mówienie i nic nie mówienie, prawda?

Tak zawsze. : Lol:

Mówisz, żeby nic nie powiedzieć!
Powiedzieć nic, znaczy wszystko! Czasami...

Patrząc na ciebie jak na wszystkie trolle tutaj, praktykujesz formę nękania siebie i innych. Cały czas.
To nie jest debata. To po prostu molestowanie, dobrze wyćwiczona technika stawiania rozmówców w określonej sytuacji”musieć się usprawiedliwiać", musieć "odpowiedzialny”, aby umieścić Cię”jako sędziowie", z "uzasadniaj najdrobniejsze fakty, które zamieszczają”, a więc "kwestionować ich uczciwość”, aby zmusić ich do odpowiedzi.
Ostatnio edytowane przez Obamot 08 / 09 / 20, 16: 38, 1 edytowany raz.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 08/09/20, 16:38

Adrien (ex-nico239) napisał:
ABC2019 napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
To się nazywa ponowne mówienie i nic nie mówienie, prawda?

Tak zawsze. : Lol:


No cóż, poza trollowaniem, masz coś jeszcze do dodania?

Nie, nic, po prostu zadałem pytanie, jeśli nikt nie ma odpowiedzi, to właściwie nie ma sensu zamieszczać postów za darmo. Czyli w krajach, które stosują HCQ, nikt już nie interesuje się przypadkami covidu?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Obamot » 08/09/20, 16:41

Więc nadal to zakłócasz forum celowo!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Adrien (były nico239) » 08/09/20, 16:47

ABC2019 napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
ABC2019 napisał:Tak zawsze. : Lol:


No cóż, poza trollowaniem, masz coś jeszcze do dodania?

Nie, nic, po prostu zadałem pytanie, jeśli nikt nie ma odpowiedzi, to właściwie nie ma sensu zamieszczać postów za darmo. Czyli w krajach, które stosują HCQ, nikt już nie interesuje się przypadkami covidu?


Cóż, interesują nas wszystkie kraje próbujące leczyć pacjentów z Covid-XNUMX.

Czy jest to dla Ciebie problem?

Ponieważ wiesz, że nie będziemy Cię powstrzymywać Obraz
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 08/09/20, 17:57

Obamot napisał:
ABC2019 napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
To się nazywa ponowne mówienie i nic nie mówienie, prawda?

Tak zawsze. : Lol:

Mówisz, żeby nic nie powiedzieć!
Powiedzieć nic, znaczy wszystko! Czasami...

Patrząc na ciebie jak na wszystkie trolle tutaj, praktykujesz formę nękania siebie i innych. Cały czas.
To nie jest debata. To po prostu molestowanie, dobrze wyćwiczona technika stawiania rozmówców w określonej sytuacji”musieć się usprawiedliwiać", musieć "odpowiedzialny”, aby umieścić Cię”jako sędziowie", z "uzasadniaj najdrobniejsze fakty, które zamieszczają”, a więc "kwestionować ich uczciwość”, aby zmusić ich do odpowiedzi.

och tam.. ale uh...nigdy nikogo nie zmuszałem do odpowiedzi, poza tym nie wiem jak to zrobić, jeśli tego właśnie chciałem!

Właśnie zadałem pytanie, czy ludzie w dalszym ciągu tworzyli statystyki dotyczące krajów, które stosowały HCQ w porównaniu do tych, które z niego nie korzystały. Nie widzę, czyja „uczciwość” to tu podważa, ani kto jest zobowiązany do udzielenia odpowiedzi. Jeśli nie wiesz, nic nie stoi na przeszkodzie, aby powiedzieć „nie wiem” lub nie powiedzieć nic.

Kiedy czytamy styl Twoich postów, dość komiczne jest także to, że narzekasz na „nękanie” : Lol:
Ostatnio edytowane przez ABC2019 08 / 09 / 20, 18: 00, 1 edytowany raz.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 08/09/20, 17:59

Adrien (ex-nico239) napisał:
ABC2019 napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
No cóż, poza trollowaniem, masz coś jeszcze do dodania?

Nie, nic, po prostu zadałem pytanie, jeśli nikt nie ma odpowiedzi, to właściwie nie ma sensu zamieszczać postów za darmo. Czyli w krajach, które stosują HCQ, nikt już nie interesuje się przypadkami covidu?


Cóż, interesują nas wszystkie kraje próbujące leczyć pacjentów z Covid-XNUMX.

Czy jest to dla Ciebie problem?

wcale nie, moje pytanie dotyczyło tylko tego, czy ludzie, którzy sporządzali statystyki porównujące grupę krajów stosujących HCQ z tymi, którzy z niej nie korzystali, w dalszym ciągu tworzyli ostatnio swoje statystyki, czy nie.

Czy pytanie sprawia Ci problem?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3791
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1311

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez pedrodelavega » 08/09/20, 18:05

Obamot napisał: och, szaleństwo, udało im się nawet pozbyć przysięgi Hypokrates!
Wręcz przeciwnie.
(No cóż, potem przysięga Hyppocrates w Szwajcarii..., ale warto wiedzieć: "Szwajcarscy lekarze podlegają kodeksowi etyki, na szczeblu federalnym nie ma przysięgi. Symbolika przysięgi istnieje jedynie w niewielkiej mniejszości kantonów. " https://fr.wikipedia.org/wiki/Serment_d ... #En_Suisse)

Obamot napisał:W tym czasie to ja odradzałam opiekunom (i mój przyjaciel, szef kliniki, bo tak, to przyjaciel), aby zażywali hydroksychlorochinę zapobiegawczo (tzn. przed wystąpieniem najmniejszych objawów, aby mieć możliwość jej zażycia w przypadku prawdziwej infekcji, której by nie zrobili) byłem w stanie zrobić dla niektórych, biorąc wcześniej za dużo...!)
Tylko to? Czy kierowałbyś podejmowaniem decyzji przez szwajcarskich specjalistów w dziedzinie chorób zakaźnych?

Obamot napisał:Więc tak, wzięli to i trzymali to do końca.
Nie, próbowali i przestali.
Ich zaktualizowane zalecenia są w tej kwestii jasne. Wzajemne informacje i interwencje są również spójne.
Nie ma dowodów, że jest inaczej.

Obamot napisał: Mogę tylko zaświadczyć, że to nic innego jak podwójna rozmowa.
Jeśli istnieje podwójne mówienie(*), należy to udowodnić, ale z pewnością nie poprzez zadawanie pytań na Twitterze typu RS lub innych, aby publicznie sobie zaprzeczyli.

(*) Co wydaje mi się całkowicie nieprawdopodobne: Kontynuowaliby „w tajemnicy” (?) przepisywanie HCQ po tym, jak powiedzieli, że przestają, po aktualizacji swoich zaleceń i po opublikowaniu tej informacji??? A leczeni pacjenci, personel pielęgniarski, jak to działa? Poinstruowano ich, żeby niczego nie ujawniać?
To będzie wyglądać trochę daleko. Roll:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Obamot » 08/09/20, 20:07

Pisząc Hipokratesa myślałem o Hipokratesie, to musi być to, widziałem błąd, ale go zostawiłem, bo mnie rozśmieszył...
Jesteś tak zły, że nawet nie podkreśliłeś „y”, którego tam nie ma : Chichot:

Szczerze mówiąc, całe to bla bla bla pokazuje, jak bardzo jesteś oderwany od podstaw. Zacząć robić! Idź dalej, idź dalej... Obraz Obraz

Masz rację !
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Adrien (były nico239) » 08/09/20, 20:50

ABC2019 napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
ABC2019 napisał:Nie, nic, po prostu zadałem pytanie, jeśli nikt nie ma odpowiedzi, to właściwie nie ma sensu zamieszczać postów za darmo. Czyli w krajach, które stosują HCQ, nikt już nie interesuje się przypadkami covidu?


Cóż, interesują nas wszystkie kraje próbujące leczyć pacjentów z Covid-XNUMX.

Czy jest to dla Ciebie problem?

wcale nie, moje pytanie dotyczyło tylko tego, czy ludzie, którzy sporządzali statystyki porównujące grupę krajów stosujących HCQ z tymi, którzy z niej nie korzystali, w dalszym ciągu tworzyli ostatnio swoje statystyki, czy nie.

Czy pytanie sprawia Ci problem?


Nie ma mowy.

Porozmawiaj z osobami, które robiły statystyki porównujące grupę krajów stosujących HCQ z tymi, które z niej nie korzystają

Nie będziemy Cię powstrzymywać
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 244