Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 01:15

Znęcasz się nad facetem!! Muszę moderować twoje komentarze!
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Lista trolli z forum




przez GuyGadebois » 31/03/20, 01:18

Christophe napisał:Znęcasz się nad facetem!! Muszę moderować twoje komentarze!

Spieniężyłem nic nie mówiąc na ostatniej stronie, nie chciałem interweniować, ale zadałeś mi pytanie. Jako, że jestem wyjątkowo grzeczny, odpowiedziałem...(Dodatkowo poprawiłem w tym samym czasie co Ty, żeby nie nadużyć!) : Mrgreen:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 01:27

Exnihiloest napisał:Dobrze widziane : Lol: Dziś zakurzone i suche.


Z mojego punktu widzenia jesteś dużo bardziej zakurzony psychicznie niż on... : Lol:

Nigdy mnie nie rozśmieszyłeś... on to zrobił!
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Lista trolli z forum




przez GuyGadebois » 31/03/20, 01:43

Christophe napisał:Nigdy mnie nie rozśmieszyłeś... on to zrobił!

Obraz
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum




przez ABC2019 » 31/03/20, 05:25

Christophe napisał:
Remundo napisał:Abc2019: Nic nie zanotowałem


Ja też nie, ale sam się zaoferował! Więc działaj... : Chichot:

uh.. przepraszam? wydaje mi się, że właśnie byłem"potępiony„przez innego dobrze postawionego kandydata! „za wszystkie moje prace” (sic!), kiedy inni niczego nie zauważyli! warto pomyśleć o iteracyjnym systemie, w którym jakość trolla zależy od liczby głosów, ale waga każdego głosu maleje, gdy jakość trolla wzrasta...: Gatunek, jeśli jest N głosów przeciwko tobie, twój głos liczy się za 1 /(1+N) )
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Lista trolli z forum




przez Janic » 31/03/20, 08:42

@Krzysztof
Janic? Tobie też to mówi?

W świecie internetu i sieci mówimy o trollu, aby wyznaczyć mówców, którzy dobrowolnie inicjują kontrowersje na forum forum, blog lub portal społecznościowy wyłącznie w celu prowokowania innych mówców i generowania opinii.

Zgodnie z tą definicją jestem trollem i oczywiście twierdzę, że nim jestem. Z tym niuansem gotowym, że kiedy w dyskusji wszyscy się zgadzają, nie ma już dyskusji, ale konsensus.
W tematach, w których trolluję, są to z natury tematy kontrowersyjne, z jednej strony mające dobre intencje, poprawne politycznie, naukowo, z drugiej mniejszości, które nie podzielają tego optymizmu, że większość ma zawsze rację. [* ] Jednak historycznie rzecz biorąc, ogólnie okazało się to fałszywe, ponieważ regularnie doktryny, dogmaty i dominujące są i będą kwestionowane. Tak więc, jako obecna mniejszość, roszczę sobie prawo do niespuszczania spodni w obliczu absolutnego konformizmu. Z uprzejmością i uprzejmością wobec tych, którzy również są, i tym samym językiem, co ci, którzy nie są, ponieważ jest to jedyny, który rozumieją. Czy kiedykolwiek brakowało mi uprzejmości i uprzejmości w stosunku do was lub do tych, którym też brakuje? :zaszokować:

[*] jak mówi prezes: "Jestem szefem kuchni„Więc mam rację! Posuwa się nawet dalej, mówiąc:”Jestem prezydentem Francji"Podczas gdy reprezentuje tylko tych, którzy głosowali na niego w pierwszej turze, a nie innych, którzy są prawdziwą większością ze wszystkimi swoimi różnicami. Więc jest prezydentem z Francji w polityce, a nie Francuzi. To też troll, ale oczywiście weryfikowalny! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 09:43

ABC2019 napisał:
Christophe napisał:
Remundo napisał:Abc2019: Nic nie zanotowałem


Ja też nie, ale sam się zaoferował! Więc działaj... : Chichot:

uh.. przepraszam? wydaje mi się, że właśnie byłem"potępiony„przez innego dobrze postawionego kandydata! „za wszystkie moje prace” (sic!), kiedy inni niczego nie zauważyli! warto pomyśleć o iteracyjnym systemie, w którym jakość trolla zależy od liczby głosów, ale waga każdego głosu maleje, gdy jakość trolla wzrasta...: Gatunek, jeśli jest N głosów przeciwko tobie, twój głos liczy się za 1 /(1+N) )


Ah ah... więc zasługujesz na swoje miejsce tutaj, zwłaszcza że: zapobieganie-zanieczyszczeniom-zdrowotnym/la-transmisja-między-ludźmi-du-2019-ncov-est-veree-t16285-680.html

Kiedy forum został zaktualizowany w 2016 r., o którym pomyśleliśmy i przetestowaliśmy system reputacji lub karmy…w końcu odłożyliśmy na bok na rzecz polubionych wiadomości…prostszy i mniej negatywny…

To chyba tutaj: bistro/nowy-forum-nadchodzące-co-lubisz-funkcje-t14350.html

Ale dlaczego nie pomyśleć o tym jeszcze raz?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 09:47

Oto opinia byłego znanego trolla na temat karmy: bistrot/migration-phpbb2-a-phpbb3-1-explications-des-nouvelles-fonctions-t14492-170.html

Nie wszystkim się to podoba! Więc, zobaczmy!!
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Lista trolli z forum




przez eclectron » 31/03/20, 09:57

Lista trolli z forum ?

Uh... filary baru?

Dlaczego nie temat: Lista trolli tematycznych Lista trolli tematycznych forum : Lol: : Lol: : Lol:

Co za marnowanie energii na poruszanie wiatru, czy nie masz bardziej konstruktywnych rzeczy do roboty?
1 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 10:26

Myślę, że to nie jest bezużyteczne dla serdecznej umowy tutaj! A raczej serdeczne słuchanie...

eclectron napisał:Uh... filary baru?


Tak ? Zadzwonili do mnie ? : Mrgreen:
1 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 368