wszystkim pomóc!!!

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
veronique
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 30/10/14, 12:55

wszystkim pomóc!!!




przez veronique » 30/10/14, 13:05

Cześć wszystkim :D
Chciałbym tylko udostępnić tę stronę tym, którzy jej potrzebują: europrixbas.fr. Prezentuje wiele materiałów budowlanych. Kupowałem już wcześniej na tej stronie i mogę powiedzieć, że produkty, które otrzymałem, były najwyższej jakości.
: Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/10/14, 18:23

To nie w porządku, Véronique, w swoim pierwszym poście reklamuje swój sklep! Woohoo! : Evil:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155