Natychmiastowa elektryczne podgrzewacze wody

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
romainbert
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 19/09/10, 01:42

Natychmiastowa elektryczne podgrzewacze wody




przez romainbert » 31/12/10, 23:36

Witam,

Chcę skontaktować się z osobami, które mają już doświadczenie z elektrycznymi podgrzewaczami wody.

W tej chwili brakuje mi elementów, aby dokonać wyboru.

Merci d'avance wlać vos réponses.

Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 31/12/10, 23:47

Czekaj, widziałeś czas i poprosiłeś nas o poradę techniczną?

On jest szalony!

: Chichot:

https://www.econologie.com/forums/search.php

Wesołych Świąt !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 01/01/11, 10:25

przepływowy podgrzewacz wody wymaga bardzo dużej mocy elektrycznej, aby mieć dobry przepływ: jest bardzo dobry w fabrykach, w których i tak jest zainstalowana duża energia elektryczna ... dla jednego domu nie jest zbyt dobry rozwiązanie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 01/01/11, 10:57

0 x
paul013
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 20/04/16, 10:39

Re: Natychmiastowy elektryczny podgrzewacz wody




przez paul013 » 07/06/16, 14:32

Witaj, czy były jakieś opinie na temat natychmiastowego elektrycznego podgrzewacza wody? Mój jest termodynamiczny i jestem bardzo szczęśliwy! Jestem gotowy rozpocząć debatę elektryczną VS thermo :) !
0 x
Zdecydował się na termodynamiczny podgrzewacz wody, opierając się na poradach w Internecie https://travaux.mondevis.com/chauffe-eau/guide/, Drogie działanie, ale pozwalające na oszczędność energii w dłuższej perspektywie.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 176