Prefabrykowany garaż Co myślisz?

Pomoc i doradztwo dla rzeczywistej pracy w nowych lub renowacji, wewnętrzne lub zewnętrzne.
Picka44
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 26/09/16, 16:00

Prefabrykowany garaż Co myślisz?




przez Picka44 » 26/09/16, 16:11

Witam,

Chcę zbudować prefabrykowany garaż na samochód mojej żony, ostatnio mieliśmy problemy z akumulatorem z powodu spadku ciepła i to nas trochę martwi, samochód nie był bardzo młody...

Zastanawiamy się również nad skorzystaniem z usług firmy do zbudowania garażu prefabrykowanego, który byłby zatem taki, jaki nam się podoba pod względem długości i nie będzie ingerował w dom i jego działkę, jak mogłem zobaczyć w tym artykule: ( http://lebonmacon.pro/garage-prefabrique/ ), że prefabrykowane garaże były przymocowane do gruntu za pomocą betonu, więc moje pytanie jest następujące, czy prefabrykowany garaż wytrzyma silne wiatry znad Oceanu Atlantyckiego? czy mają określony czas trwania i jakie materiały polecacie? PCV czy drewno?

Dobry dzień

Michel
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Garaż z prefabrykatów co o tym sądzicie?




przez Obamot » 26/09/16, 17:03

Nie jestem masonem, ale myślę, że robisz z nas ładną, zamaskowaną reklamę. : Mrgreen:

W przeciwnym razie pokaż nam zdjęcia miejsca implantacji : Wink:
0 x
yves35
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 221
Rejestracja: 27/09/15, 23:22
Lokalizacja: rennes
x 60

Re: Garaż z prefabrykatów co o tym sądzicie?




przez yves35 » 28/09/16, 22:37

Dobry wieczór,

jak myślisz

budowanie garażu na samochód jest całkowicie bezużyteczne. Wiem, o czym mówię: mam jednego (pełnego gówna), a mój samochód od lat śpi na zewnątrz. Przestaję walczyć, chyba że nauczę się rzucać : Mrgreen:

yves
0 x
ignorowane: obamot, janic, guygadebois... powietrze, powietrze. Nie jesteśmy (jeszcze) na Qanon Ben, jeśli w rzeczywistości

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "remontu, budowy i pracy Nieruchomości: pomocy, porad i metod ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 53