Objawienie piramid

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905

Objawienie piramid




przez gegyx » 07/12/12, 17:24

Objawienie piramid

Niezwykły film o Kheopsie i pytania, które nie mogą pozostawić szczerych ludzi obojętnymi.



Jako bonus, pełny wywiad z autorem i reżyserem filmu


W pakiecie może być 5 lub 6 innych opcji…

Jeśli masz trochę czasu, zdecydowanie warto
(techniki, Pi, Phi, miernik standardowy, dane astronomiczne, geograficzne, kompresja kwarcu ...)
Jest coś, z czym trzeba sobie poradzić inteligentnie.

Co o tym myśli nasz architekt Imhotep?
:D

Dla „urzędników” (zaprzeczających konstruktorom) : Chichot: ), odnotowane zbiegi okoliczności i ciekawostki naukowe byłyby tylko serią szans ...

Edycja: maj linku YTube:
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 07/12/12, 18:46

Naprawdę mi się podobało: stała szansa : Mrgreen:
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 17/12/12, 23:11

Film można znaleźć tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=pK0d4yJneXI

Według Anton Parks Isis zbudowałaby wielką piramidę około 12000 XNUMX lat temu (przed wielką powodzią z powodu nieregularnego przejścia Wenus w pobliżu ziemi). Rodzaj anteny, która schwyta duszę Ozyrysa (zamordowanego przez Setha) i odrodzi ją w młodym Horusie. Jest to również dowód, że wielka cywilizacja opuściła budynek o wysokiej precyzji, zdolny do wytrzymania trzęsień ziemi.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/12/12, 01:07

plasmanu napisał:Naprawdę mi się podobało: stała szansa : Mrgreen:

Jak to jest

Czy Egipcjanie opanowali już surowość?
Więc to były najgorsi przyjaciele życie wNodin. : Mrgreen: : Chichot: hahahahahaha
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 18/12/12, 07:24

Pod żwirem jest wieloryb.
Co za piękna tajemnica.

Stamtąd powiedzieć, że został zbudowany 12000 lat przed naszą erą.
To naprawdę nie pasuje do genetycznego dziedzictwa Inków: zakładając, że są tymi samymi budowniczymi, co w Egipcie. (Ta sama technika ...)
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 18/12/12, 09:56

plasmanu napisał:Stamtąd powiedzieć, że został zbudowany 12000 lat przed JC. To naprawdę nie pasuje do genetycznego dziedzictwa Inków
:zaszokować: Czy możesz to wyjaśnić?
Moim zdaniem ani Egipcjanie, ani Inkowie nie posiadali techniki konstrukcji cyklopów z precyzyjnym dopasowaniem kamieni. Z braku czegoś lepszego byli zadowoleni z ponownego wykorzystania szczątków, które pozostawiliby im „bogowie”. Im nowsze budynki, tym są gorsze, ludzie nie opanowali technik swoich poprzedników.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79315
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 18/12/12, 11:45

A jeśli mówimy więcej o Sumerianach http://fr.wikipedia.org/wiki/Sumer ... którzy pomimo wszystkiego, co przynieśli ludzkości, mają tylko dość ograniczone dziedzictwo archeologiczne, jak sądzę (z tego, co wiem z archeologii: moim nauczycielem był Indiana Jones i mówię o „wielkim konstrukcje ”)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 18/12/12, 15:30

[quote = "Christophe"] I gdybyśmy mówili więcej o Sumerach
Zgodnie z naszą obecną wiedzą, Sumerowie wydają się być najstarszą cywilizacją ziemską (przed Egipcjanami) i najbliższą „bogom” po wielkiej powodzi, tymi sławnymi bogami, którzy nauczyliby ich rolnictwa i metalurgii.
Anton Parks wykonał ogromną pracę w rozszyfrowaniu, aby zrozumieć ich dziwny aglutynacyjny język, który wydaje się być źródłem wszystkich języków naziemnych.
Wiele sumeryjskich pozostałości archeologicznych zostało zniszczonych (dobrowolnie?) Przez armię amerykańską podczas inwazji na Irak. Kilkaset pocisków uderzyłoby w piramidę, zastanawia się, dlaczego i po co niszczyć te pozornie nieszkodliwe szczątki.
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 18/12/12, 21:47

Dobry wieczór,

Nie oglądałem jeszcze wideo, ale mój brat też mi o tym opowiedział, a kiedy powiedział mi o idealnie dopasowanych blokach i szybkości montażu, od razu przypomniał mi się raport, który widziałem co najmniej rok temu na temat teorii badacza archeologa, który powiedział z grubsza: „bloki nigdy nie były transportowane z punktu A do punktu B, więc nie przecinaj, ale pleśń :) .

Eksperymentował nawet z małymi klockami i uzyskał całkiem solidne bloki i całkiem podobne do tych istniejących w prawdziwych rozmiarach ...

Pod względem czasu i precyzji wszystko tłumaczy się tą metodą ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 19/12/12, 00:04

bidouille23 napisał:„bloki nigdy nie były transportowane z punktu A do punktu B, więc nie są cięte, ale formowane :) ..

To rzeczywiście jedna z hipotez. Są też bez innych ...
0 x

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 206