Kobieta orgazm w MRI - Seksuologia i mózg

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Kobieta orgazm w MRI - Seksuologia i mózg




przez Christophe » 29/11/11, 14:14

Edukacyjny rezonans magnetyczny: http://www.lesoir.be/lifestyle/sante/20 ... 879961.php

MRI umierającej osoby też byłby bardzo pouczający!! Dziwię się, że tego nie zrobiono… mogą istnieć podobieństwa z orgazmem…

Co to jest niemoralne? Aby zrobić to na przykład dla skazanego na karę śmierci… na świecie wciąż jest wielu „kandydatów” (Chiny, USA…). :|

Przeczytaj także świetny plik na temat mózgu: https://www.econologie.com/forums/cerveau-nb ... 11261.html

Zespół amerykańskich badaczy, kierowany przez profesora Barry'ego Komisaruka (Rutgers University w New Jersey), wyprodukował właśnie dzięki rezonansowi magnetycznemu film pokazujący rozświetlenie mózgu podczas kobiecego orgazmu.

54-letnia świnka morska, Nan Wise, oddała się zabawie: podczas masturbacji funkcjonalny rezonans magnetyczny zarejestrował aktywność jej mózgu.

Na filmie z tego MRI widzimy mózg tej kobiety, początkowo w stanie spoczynku (na czerwono), stopniowo aktywuje się (na żółto), podczas gdy ona oddaje się samotnym przyjemnościom w intymności maszyny, kończąc na oświetleniu prawie wszystkich struktur mózgowych (na biało, maksymalna aktywność) w momencie orgazmu. Obszary, które się zapalają, to najpierw obszary związane z odczuciami genitaliów, następnie emocje, pamięć, a na koniec cały system przyjemności w mózgu. Gdy zbliża się orgazm, podwzgórze osiąga szczyt aktywności, wytwarzając oksytocynę, hormon, który powoduje uczucie przyjemności i powoduje skurcze macicy.

To odkrycie posunęłoby naprzód naukę o zaburzeniach libido. Jak wspomina Le Figaro, „w ostatnim dużym badaniu francuskiej seksualności, przeprowadzonym w 7 roku, 2006% kobiet zgłosiło często trudności z osiągnięciem orgazmu. Identyfikując, co dzieje się w mózgu kobiety – lub mężczyzny – niezdolnego do osiągnięcia orgazmu (anorgazmii), można byłoby lepiej zrozumieć, na jakim poziomie zlokalizowana jest blokada”.

Psycholog Barry Komisaruk, który prowadził te badania, powiedział Wall Street Journal, że „jednym z najbardziej uderzających punktów tego badania jest to, że wszystkie ważne części mózgu są aktywowane podczas orgazmu. To gobelin wrażeń”.

Kiedy mówimy, że dzieje się to w głowie...
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 12 / 14, 14: 31, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 29/11/11, 14:58

Nawet u mężczyzn pierwszym narządem płciowym jest mózg. I to pokazuje się łatwo bez MRI.

U młodego samca wystarczy kilka zdjęć uroku. Bardzo silna mózgowa stymulacja erotyczna może u niektórych doprowadzić nawet do orgazmu bez kontaktu z samymi narządami płciowymi...

Przeczytałem kilkadziesiąt książek na ten temat... I mam nadzieję, że jeszcze kilkaset do przeczytania...

To jednak nie czyni mnie don juanem ani wybitnym kochankiem...
To interesujące...

Ale w każdym razie wątpię, aby znacznie poprawiło to kobiece libido… Ich pierwszym problemem w tej dziedzinie jest generalnie możliwość odcięcia się od codziennych zmartwień, aby w pełni oddać się seksowi rekreacyjnemu…

W rzeczywistości (uogólniając) we wszystkim, co mogłem przeczytać ... 70 do 80% kobiecego orgazmu odbywa się przed najmniejszym kontaktem fizycznym ...

Konieczne byłoby wykonanie rezonansu magnetycznego podczas posiłku cateringowego podanego do stołu (bez konieczności wstawania) bez dzieci (zamiast wspomnianych dzieci) ze świecami w przytulnej spokojnej atmosferze.....

Szczerze mówiąc, ta kobieta, która masturbuje się w aparacie MRI (kiedy wiesz, jaki hałas wydaje) aż do orgazmu, nie ma wiele wspólnego seksualnie z przeciętną kobietą.
Jest częścią niewielkiej mniejszości, która jest do tego zdolna… Musi być naprawdę w zgodzie ze swoim ciałem i musiała mieć bardzo bezpłatną edukację…

Drogie Panie co sądzicie...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 29/11/11, 15:14

A bajeczne „kobiety mają 7 razy więcej przyjemności” powiedziałbym dość łatwo 4 lub 5 razy… 7 razy to jest świetny występ (jeśli chodzi o Mamitę)…

Jeśli ona to przeczyta...

Dobra kontynuacja dla was wszystkich... : Mrgreen:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 29/11/11, 15:30

Christopher powiedział:

Co to jest niemoralne? Na przykład robienie tego dla skazanego na karę śmierci...na świecie wciąż jest wielu "kandydatów" (Chiny, USA...) Wierzę... Neutralny


Naukowe przesłuchanie jest uzasadnione (może wyjaśnić NDE (Near Death Experience)), ale uważam, że jesteś całkiem nieprzyzwoity : Evil:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 29/11/11, 15:30

Kiedy powiedziałem 7, nie chodziło o liczbę orgazmów / raport, ale o intensywność orgazmu ...

Porównanie 7 orgazmów: łatwe, robię to codziennie... : Mrgreen: : Mrgreen:

Makro napisał:W rzeczywistości (uogólniając) we wszystkim, co mogłem przeczytać ... 70 do 80% kobiecego orgazmu odbywa się przed najmniejszym kontaktem fizycznym ...


Absolutnie: kobiecy orgazm wieczorem bierze się z chleba, który jej mężczyzna przygotuje dla niej rano... bardziej niż z fizycznej sprawności jej mężczyzny!

Dlatego znając relacje par, które obserwuję (i mojego byłego związku...), bardzo sceptycznie podchodzę do tych 7%, które wydają mi się bardzo niską wartością...

Myślę, że wiele kobiet myśli, że ma orgazm, choć tak naprawdę nim nie jest... Normalnie: nigdy nie spotkały Macro :D

Istnieje również kilka poziomów orgazmu (u mężczyzn, ale zwłaszcza u kobiet)...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 29/11/11, 15:51

Christophe napisał:Myślę, że wiele kobiet myśli, że ma orgazm, choć tak naprawdę nim nie jest... Normalnie: nigdy nie spotkały Macro :D
.


Nie mam pretensji tylko do miłego spędzenia czasu z Żoną.. To wszystko... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: Kto wie, jak zadowolić się puszką : Mrgreen: : Mrgreen:

Jeśli chodzi o 7%…. Z pewnością jest to 7% kobiet, które chciały odpowiedzieć na ankietę dotyczącą ich seksualności… Po odmowie od 20 do 40%…

Na przykład, ile kobiet do tej pory odpowiedziało na ten post. Jeśli ktoś odpowie, to już znaczy, że przekroczył wiele tabu…

Albo naprawdę jesteśmy (moja świta i ja) starymi, nadętymi palantami...


Zadałem kiedyś (delikatnie) pytanie na panelu par w wieku od 25 do 40 lat podczas dość uroczystego posiłku, podczas gdy rozmowy szły stosunkowo dobrze na ten temat (ale nie, nie jestem fanem klubów orgii).

Brawura samców zdołała ukryć ich geny, ale ich nie rozproszyć…
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 29/11/11, 16:45

Słodko, chłopaki! Myślę, że warto przypomnieć wersety Georgesa Brassensa:

„Dziewięćdziesiąt pięć razy na sto
Żona nudzi się podczas seksu
Czy milczy, czy się przyznaje
Nie codziennie podnosimy mu tyłek...

Biedni dranie przekonali
Wręcz przeciwnie, są rogaczami”


: Mrgreen:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 29/11/11, 17:26

Na pewno z kufrem takim jak twój awatar..

: Mrgreen: W każdym razie... Nadal nie ma kobiecej opinii na sali...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 29/11/11, 17:38

Och, czy są jakieś w pokoju? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 30/11/11, 11:40

Nie jesteś zabawny Christophe.. Logując się zamiast Christine, mogłeś się spienić.... : Chichot: : Chichot:

Normalnie na ekonologii są kobiety...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 198