elektryczna dorożką tow !!!

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

elektryczna dorożką tow !!!




przez Grelinette » 12/01/09, 14:40

Obraz Witam wszystkich.

Mam oryginalny projekt, ale chociaż jestem majsterkowiczem nie jestem w stanie zrealizować od strony technicznej i liczę na Waszą pomoc. Zrozumieliście, że „elektryczna bryczka konna” dotyczy samochodu, a nie konia! :D

To, jestem doświadczony i namiętna Zaczep dorożką, a ja mieszkam w małym miasteczku, w którym chcesz przenieść mnie w tym wątku, ewentualnie z pasażerów. (Taksówki mogą zacząć się martwić o konkursie będę je zrobić! : Chichot: )

Problem polega na tym, że moje miasto znajduje się na obszarze o dużym ulgi przy hamowaniu wiązania zjazdowe i trakcję w górę (na koniu!). Myślałem, że mogę zmieścić bryczką (2 4 koło lub koła) z pomocniczym silnikiem elektrycznym na podjazdach i system ładowania zjazdowego.

Oprócz aspektu mechanicznego, która pozostaje do rozstrzygnięcia, istnieją także inne kwestie, które należy rozważyć jako dodatkowy ciężar baterii i silnika: Co to jest system dodatkowy ciężar do pojazdu, który może osiągnąć masy brutto o 550 kg (samochód = 200 5 kg + Ludzie = 350 kg.

Zasadniczo istnieją 2 szanse możliwe wyposażenie moim zdaniem:

- Albo zmienić prawdziwą bryczką z układem elektrycznym. Samochód tego typu: Obraz

- Albo zbudować bryczką z osi pojazdu, który ma być system przesyłowy, na którym nadaje silnika i układu ładowania.

Czy istnieje między wami ekspertów w danej dziedzinie lub innego rodzaju projektu, która inspiruje? Dziękuję za porady, komentarze i sugestie.

To taki problem należy unikać:
Obraz
i dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej na temat wykorzystania mocy zwierzęcego, o to interesująca strona: http://hippotese.free.fr/blog/index.php/ ... A dla fanów: http://www.debrichy.net/video/index.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 12/01/09, 15:05

Inspiruje mnie, ale ja nie rozumiem zbyt: chcesz porażenie 100% podstęp lub elektrycznie wspomagany utrzymując prawdziwy koń?

Jeśli nie tutaj, to wersja wideo z osła: http://www.dailymotion.com/econologie/v ... es_animals

: Mrgreen:
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 12/01/09, 15:21

Twój projekt jest bardzo ciekawy i moim zdaniem całkiem realistyczne.
w rzeczywistości twój pojazd byłby hybrydą ciągniętą przez konie elektryczne : Lol:
silnik elektryczny od pomagania główny sterownik (konia) w ocenie prosiłbym również ograniczoną moc i ograniczoną autonomię, ponieważ kursy nie trwają wiecznie, a ponadto możesz ładować z górki.

Ponieważ znasz konia lepiej niż ja, musiałbyś nam powiedzieć w przybliżeniu, jaką „wagę” chciałbyś skompensować w kursach, aby pomóc koniowi oraz w jakim procencie kursów.
Pozwól mi wyjaśnić:
„czujesz”, że koń dobrze sobie poradzi z 1 osobą zamiast 5 w samochodzie, co daje na przykład ocenę 5%
lub w rankingu 2 1% w czasie krótszym osoby wystarczyłoby.

to daje wyobrażenie o niezbędną moc do silnika i po mówimy o autonomii, aby znaleźć najlepszy kompromis waga / moc elektryczna wszystkich

jak szybko można przejść na płaskiej (normalna prędkość) i zdobyć?
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 12/01/09, 16:31

Ok, więc jest to hybryda! Nie byłam pewna.

Myślę, że to jest realne finansowo technolgiquement ... ale jest to mniej o!

Można inspirować obwody elektryczne rowery, które pomogą ... w 10 razy większy!

Wspomagający rower nie działa, gdy nie masz pedał: nie tworzy, lecz jedynie RPM zwiększa moment obrotowy silnika (lub zmniejsza to zależy od punktu widzenia)! To jest zupełnie co zajęłoby ci ...
0 x
PETROMAX
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 21/07/05, 22:10




przez PETROMAX » 12/01/09, 18:49

Witam,

Pomysł konnym hybrydowego / sprzęgła elektrycznego jest już pojawiły mi się interesujące. Tutaj Pell Mell kilka myśli:

- Zastosowanie silnika koła przedniej osi (kierownik) może być interesująca. unsprung ciężar nie jest wielka przeszkoda dla pojazdu (bardzo rzadko) więcej niż 30 km / h.

- Podobny zestaw do tych proponowanych do elektryfikacji roweru (i większe) będą skutecznie dostosować.

- Funkcja Start Assist (kontrolowana przez pedał) byłaby przydatna uratować konie, duży pary przewidują silnika.

- Funkcja ładowania akumulatora może być uruchamiany za pomocą pedału hamulca, 1 ery elektrycznej 2 wyścigu retarder XX oryginalnego hydraulicznego wyścigu hamowania.

- Zgodność pomiędzy silnikiem koła i niskich prędkościach podróży nie (5 / 6 km / h) ma zostać zweryfikowane, możliwe jest, że powinniśmy przejść przez przekładnię.

- Pomoc elektryczna będzie również przydatna ewentualnie zamontować krawężnik lub wykonywać skomplikowane manewry powrotem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 12/01/09, 19:05

Zabawne, jak projekt!

[Humor / y]
obornik można odzyskać do produkcji energii z biomasy ...
[Humor / off]
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 13/01/09, 15:15

Witam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Wystarczy spełnić Gregconstruct na jego idei odzyskania nawóz do produkcji energii: są trwałe torby to gówno za konia, aby zapobiec jego spadku o ziemi, zwłaszcza podczas jazdy po drogach. Ale poza odzyskać w maszynie, która przekształca energię !!! ... lepiej niż rozwiązania big bydło producentów gazu metan i bezpośrednie pobieranie gazu przez rurę umieszczoną w którym sobie wyobrazić ... to byłby miły naturalne turbo! : Chichot:

W przeciwnym razie będę rzeczywiście bliżej producentów pomocniczych układów elektrycznych do roweru lub wózka golfowego i sprawdzić, czy jeden lub więcej z tych najmocniejszych systemów nadają się bryczką.

Czy wiesz, będący producentem lub pośrednikiem poważnie? (Mieszkam w Delta Rodanu).


Chcesz skończyć, małe sprawy kultury ogólnej, czy mogę powiedzieć, że widzieliśmy na innych przedmiotów jest często określany HP (KM) początkowo w oparciu o siły ciągnącej prawdziwego konia. Z okazji konny strona klubu, że związał się siłą napędową około 800 kg i starał się trzymać go w jego toku. W swojej opinii, skąd mieliśmy być mężczyźni trzymać go uniemożliwić mu naprzód?

Tig ... Tig Tig ... ... nadal 30 sekund odpowiedzieć ... (do obornika świeży i naturalny worek zwycięzcę). :D
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 13/01/09, 15:47

Nie wiem, ilu ludzi, ale to naprawdę nie jest informacja o sile konia. 24h średnio koń wystawiony 736W jest dobrze znane, ale wydaje się, może to zrobić 5kw na kilka godzin, a nawet 10kw szczyt.

dla silników z zestawem kół roweru, należy zwrócić uwagę na prędkość, która będzie moim zdaniem zbyt wysoka w stosunku do prędkości konia.
0 x
Obraz

Kliknij mój podpis
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 13/01/09, 18:13

Grelinette napisał:lepiej niż rozwiązania wielkie bydło producentów gazu metanowego i jest bezpośrednio odzyskać gazu przez węża umieszczonego w których można sobie wyobrazić ... to byłoby coś w rodzaju naturalnego turbo! : Chichot:


Nie głupie to!Obraz : Mrgreen:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 13/01/09, 19:59

Odpowiedź na moje pytanie: byliśmy więcej niż 35 dorosłych, aby zatrzymać konia (nie liczą się także dzieci, które zostały dodane do ciągnięcia liny).

Minęły święta moc i nie było największe konie pociągowe.

Ponadto projekt konia, dostosowuje się nie tylko do ciągnięcia obciążenia (CART, pni drzew, sanki, wózek, ...), ale dodatkowo posiada technikę. Na przykład, w przypadku tego testu, technika ogromne konia doświadczył, że staramy się pamiętać o boot: włożył cały swój ciężar na ramionach ... i hop niewielką pomocą ramię coraz byliśmy skok metr do przodu!
To nie ciężarowe i ciągniki, które są zdolne, że ...

Cóż, jestem hojny, udzielę wam chodzi. Daj mi swój adres, więc przesyłam Ci worek świeżego gnoju.
0 x

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 226