Elektryczny rower: mocowania przyczepy psa?

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
Martine-toffi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/08/15, 13:18
Lokalizacja: Montbouy 45

Elektryczny rower: mocowania przyczepy psa?




przez Martine-toffi » 14/08/15, 14:21

Witam, właśnie kupiłem rower elektryczny i chciałbym przyczepić do niego przyczepę dla moich psów, ale gdzie powinienem go zawiesić, ponieważ zanim miałem normalny rower i był na zębniku, ale na tym mogę nie, dziękuję za odpowiedź

Obraz

Obraz

Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 14/08/15, 14:34

Witaj tutaj

Ok widzę problem.

Użyłbym śruby mocującej bagażnik twojego nowego roweru elektrycznego.

Lub otwór w ramie za pomocą nowej śruby. Widzimy to na ostatnim zdjęciu (koniec ramy, który idzie w górę / w lewo)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6515
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1637




przez Macro » 14/08/15, 14:56

Radzę raczej zaprzęgnąć psy przed rowerem : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Martine-toffi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 14/08/15, 13:18
Lokalizacja: Montbouy 45




przez Martine-toffi » 14/08/15, 14:59

Christophe napisał:Witaj tutaj

Ok widzę problem.

Użyłbym śruby mocującej bagażnik twojego nowego roweru elektrycznego.

Lub otwór w ramie za pomocą nowej śruby. Widzimy to na ostatnim zdjęciu (koniec ramy, który idzie w górę / w lewo)


dziękuję, ale dziura się nie sprawiła, że ​​mój mąż właśnie spojrzał i zrobi to, dziękuję za odpowiedź
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 14/08/15, 15:39

Lol Macro cpafo! Zawsze słowo do śmiechu :)

Uh, że dziura nie została wykonana, co znaczy? Że jest jednooki?

Trochę wiercenia i gotowe!

Uwaga nie zapomnij umieścić podkładka lub nakrętka zapobiegająca poluzowaniu ponieważ będzie działać / wibrować trochę na poziomie śruby.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 14/08/15, 15:40

wydaje się, że bequile jest przymocowana przez oś koła, nawet jeśli w osi znajduje się coś elektrycznego

dzięki czemu można naprawić zaczep do przyczepy w miejsce bequile, lub może być dodatkiem do bequile, jeśli nić jest wystarczająco długa

jak to jest po drugiej stronie? oś y może być prostsza bez elektrycznego bazaru i może być możliwe zamontowanie przyczepy w innym przypadku w celu sprzęgnięcia po drugiej stronie
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970




przez Ahmed » 14/08/15, 18:59

Zawsze wydawało mi się trochę dziwne wykonanie asymetrycznego sprzęgła, a zwłaszcza z boku tylnego koła, co komplikuje manewry przyczepy ...
Klasyczny dyszel środkowy wysklepiony w płaszczyźnie pionowej, umieszczony nad końcem bagażnika i przymocowany do przegubu kulowego, sam przyspawany do przykręcanej płyty na innej odpowiedniej płycie i układający bagażnik, ja wydaje się proste i solidne rozwiązanie ...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
dede2002
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1111
Rejestracja: 10/10/13, 16:30
Lokalizacja: Genewa wsi
x 189




przez dede2002 » 14/08/15, 19:37

Idealnie, punkt sprzężenia powinien znajdować się w punkcie zetknięcia opony z podłożem, co nie jest możliwe. Oś piasty jest najbliższa.
Po zaczepieniu bagażnika bagażnik utrudnia jazdę z załadowaną przyczepą.

Istnieją zaczepy, które mocują się do rury podsiodłowej, nieco przed linią środkową koła, które działają dobrze.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 14/08/15, 20:04

im niższy punkt zaczepu, tym mniej przyczepa zaburza równowagę roweru

sprzęgło z piastą koła jest zatem lepsze niż za siodłem: korzyść z obniżenia wysokości jest ważniejsza niż niedogodność polegająca na byciu nieco z boku

Myślę, że dobry punkt zaczepu byłby za kołem, poniżej osi koła, ale bardzo symetryczny ... ułatwiłby przyczepę
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970




przez Ahmed » 14/08/15, 22:04

Zgadzam się, że wysoki punkt połączenia zwiększa środek ciężkości, ale jest to niewielka niedogodność, o ile obciążenie pozostaje niskie, jak się wydaje w tym przypadku.

Punkt mocowania przyczepy za kołem, w dolnej części, miałby wadę polegającą na przesunięciu równowagi ogólnej z boku tylnego koła, co byłoby jednak nieszkodliwe przy minimalnych obciążeniach ...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162