Moje przeprosiny

filozoficzne debaty i firm.
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Moje przeprosiny




przez humus » 06/04/22, 10:02

Wszystkie moje wymówki,

Przyznam, że nie śledziłem zbytnio „politycznej” tematyki forum, wina okupacji i dobrej pogody : Mrgreen: , nie zrozumiałem, że tzw forum skręcił ostro w prawo.
Uwięziła mnie tytułowa ekonologia, z naciskiem na wrażliwość ekologiczną i czasami myślałem o ironicznym wyrażeniu na pewne tematy, ale nie, oczywiście wszystko należy brać za dobrą monetę:


Z, Putin, stygmatyzacja budowy ciała członków LFI zakaszlała.
Po prostu przechyliłem się, myślałem, że nie mam nic do roboty na konkretny temat, ale najwyraźniej nie mam nic do roboty na forum ogólnie.

Jeszcze raz przepraszam za to zamieszanie. : Oops:

Tak dobre brukowanie piekła pomimo ciebie i pocałunków.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16135
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5245

Re: przepraszam




przez Remundo » 06/04/22, 10:07

Myślę, że jest więcej osób, które się tym zajmują forum niż ludzie z prawej strony.

Proszę mi wybaczyć, pani Garrido jest gruba, ale to nie jest jej „największa” wina, jest po prostu wstrętna.



: Arrow: WOLNOŚĆ na wszystkich poziomach.
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6516
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: przepraszam




przez Macro » 06/04/22, 10:12

Remundo napisał:Myślę, że jest więcej osób, które się tym zajmują forum niż ludzie z prawej strony.



Prawdopodobnie... Najbardziej aktywni są na lewo (bardzo nieznacznie) od Hitlera... : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16135
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5245

Re: przepraszam




przez Remundo » 06/04/22, 10:21

w zielonych prawicowych ekolodzy to rzadki gatunek.

to nie od dzisiaj
0 x
Obraz
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: przepraszam




przez humus » 06/04/22, 10:24

Remundo napisał:Myślę, że jest więcej osób, które się tym zajmują forum niż ludzie z prawej strony.

Proszę mi wybaczyć, pani Garrido jest gruba, ale to nie jest jej „największa” wina, jest po prostu wstrętna.



: Arrow: WOLNOŚĆ na wszystkich poziomach.


Cóż, przyznaję, że rozumiem tylko jedno słowo na 10, ale "dupek" słyszałem. : Lol:
Czy to może być prawda? (nie mam pojęcia o co chodzi)

Podobał mi się twój film o ankietach, bez komentarza poniżej.
Każde słowo wzięte z osobna jest trywialne, tak jak Obelix ona nie jest gruba, jest przeciętna.
Jest to intencja, którą postrzegam jako nienawistną wobec LFI, co mnie nie podoba, podczas gdy oni jako jedyni mają najbardziej zielony program według analizy projektu zmianowego (Janco).
Nie mówię, że LFI jest dobre, ale jest najmniej najgorsze w stosunku do tego, co należy zrobić w związku ze wszystkim, co wiąże się z upadkiem.
Uciszam drzemiącego we mnie Ahmeda. : Lol: Komponuję z tym, co rzeczywistość oferuje lepiej lub mniej gorzej, jak kto woli.
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: przepraszam




przez humus » 06/04/22, 10:35

Makro napisał:
Remundo napisał:Myślę, że jest więcej osób, które się tym zajmują forum niż ludzie z prawej strony.



Prawdopodobnie... Najbardziej aktywni są na lewo (bardzo nieznacznie) od Hitlera... : Chichot:

Cóż, ty też mnie przekręciłeś, mówiąc głos Z. Jeszcze jeden... Odnoszę się do mojego „świty”.
Nie znamy się, nie wiem, co ogólnie myślisz, jeśli tam jesteś, wyobrażam sobie, że masz ekologiczną wrażliwość?
Mam problem ze zrozumieniem twojego wyboru dla Z.
Dla mojego „świty”, rozumiem, nie obchodzi ich świat poza pawilonem, „Płacę za sortowanie selektywne, nie widzę powodu, dla którego miałbym segregować odpady”
Tak, jeśli istnieje, ale z drugiej strony wkurzają ich szumowiny, stąd Z .
Jak już Ci wczoraj odpowiedziałem, to problem do leczenia, to na pewno jest kilka metod, terapia bi czy tri?
Szczepionka Z, zakładając, że jest wówczas skuteczna, nie leczy źródła choroby: neoliberalizmu/kapitalizmu : Arrow: obowiązkowy wzrost, stąd wszystkie kryzysy, ponieważ wzrost ma te naturalne granice.

Dobrze widoczny po lewej stronie (bardzo nieznacznie) Hitlera! : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16135
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5245

Re: przepraszam




przez Remundo » 06/04/22, 10:40

Cóż, zostań tutaj, Humus, idź porozmawiać z Gegyxem i Ahmedem lub Guiguyem.

Są na twoich tezach. :P

tym, czego nie mogę winić LFI, jest ich islamolewicowość i imigracja. W przypadku innych przedmiotów są one dopuszczalne.

Ale widzicie, ja tu zostaję, w przeciwieństwie do radykalnej (i moralistycznej) lewicy, która cenzuruje wszystko, co jej się nie podoba na prawicy, poczynając od suwerenności…

Jednak bez suwerenności nie ma ochrony gospodarczej i społecznej, poczynając od najbiedniejszych i najbardziej zagrożonych...

nawet ochrona... fizyczna...
0 x
Obraz
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: przepraszam




przez humus » 06/04/22, 10:46

Remundo napisał:w zielonych prawicowych ekolodzy to rzadki gatunek.

to nie od dzisiaj

Podobno tak, ale nie da się tego zrobić inaczej niż schizofrenię.
Zawsze z tych samych powodów: prawicowych czy wręcz socjalistycznych, a nawet zielonych jak Jadot : Mrgreen: oznacza zaakceptowanie kapitalizmu, a więc zaakceptowanie faktu, że światem rządzi wzrost finansowy.
Wyobrażam sobie, że nie muszę iść dalej, tak bardzo ja i inni gadaliśmy o tym, że stoimy w obliczu nierozwiązywalnej sprzeczności.
Oczywiste jest, że musimy zrobić krok w bok i stworzyć alternatywę, w której wzrost nie jest wyryty w systemie, system nie jest.
poza tym nie jesteś prawdziwym ekologiem, możesz mieć ekologiczną wrażliwość i nierozwiązane wewnętrzne sprzeczności.

Może cię to rozbawić, ale teraz bardzo płaczę za moimi ukraińskimi braćmi i widząc, że Francja wciąż zmierza w ślepą uliczkę.
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: przepraszam




przez humus » 06/04/22, 11:08

Remundo napisał:Cóż, zostań tutaj, Humus, idź porozmawiać z Gegyxem i Ahmedem lub Guiguyem.

Daj spokój, garnitur dla każdego
Tak, Gegyx, ale proputin. Zadowolony z tego drugiego, bo ma nas chronić przed Wielkim Resetem i mondailizacją 2.0.
Przyznaję, że trudno mi powierzyć swoje życie licencjonowanemu psychopatowi.
Hitler miał być bastionem przeciwko komunizmowi... Żaden z nich nie jest dobry, cóż, to to samo, Putin i mondailisation2.0, obaj są z M... w barze.

Ahmed, nie myśl tak, tylko powiedz: wszystko jest schrzanione, cokolwiek robimy, jest schrzanione. Szkoda, że ​​nie oferuje konstruktywne

Guytou: Nie mogę powiedzieć, że znam go mniej. poza tym wiem lepiej niż ci, z którymi się trzymam.

Obamat: Dziwne, ambiwalentne...




Remundo napisał:nie mogę winić LFI za ich islamolewicowość i imigrację.

To ja podążam z samozadowoleniem w stronę LFI.
Wreszcie, jeśli każdy odgrywa pozytywną rolę w społeczeństwie i jeśli każdemu starcza na życie, wszystko powinno się ułożyć.
Ponownie to system (neoliberalny/kapitalistyczny) napędza konkurencję, a nie harmonię.
Włożysz karmę dla 2 osób do klatki z 4 szczurami, to się usmaży, koniecznie. Obecny system taki jest.
Zmiękczamy więc pomocami.
„Tak, ale ciężko pracuję, dlaczego miałbym płacić za jego pomoc?”
Nigdy nie kwestionując systemu, który powoduje tę sytuację wykluczenia i włączenia.


Remundo napisał: zacznij od suwerenności...

Pół słowa znajdziemy to w LFI, które chce siłować się na rękę z UE.
Ale kiedy ktoś jest w trakcie eliminowania sytuacji wykluczonych i włączonych, datki na usunięcie tego, co powoduje bariery, trudno nazywać się suwerenistą. (postawić barierę)
Osobiście byłbym suwerenistą (na pewien czas secesją), aby ustanowić alternatywny model w swoim narożniku.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16135
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5245

Re: przepraszam




przez Remundo » 06/04/22, 11:13

Życie składa się z wykluczeń i przywilejów, które są niezbędne do rozwoju zorganizowanych i zdolnych do życia społeczeństw.

Na przykład do domów wymyśliliśmy drzwi i okna. Uznaliśmy, że jest to praktyczne, jeśli chodzi o wprowadzanie pożądanych osób, pozostawianie niepożądanych na zewnątrz i izolowanie się od nadmiaru ciepła i zimna, ale także wietrzenie w razie potrzeby.

Wszystko po to, aby mieszkająca tam rodzina mogła godnie żyć...

Są inni, którzy lubią mieć lisy i kury mieszkające razem w tej samej klatce. Bardziej ekologiczne eksperymenty są nawet przeprowadzane „naturalnej wielkości” z niedźwiedziami/wilkami i owcami.
1 x
Obraz

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed, Macro i goście 139