Test towarzyskości Idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?

filozoficzne debaty i firm.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Test towarzyskości Idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez Christophe » 16/12/21, 09:14

Test, który zainteresuje wiele osób na tym forum ! Ale nie wolno odpowiadać za innych, ech!

Le Wielki test nieznośności !!

Zgodnie z „Testem IDRlabs”, jeśli masz skłonność do bycia bezdusznym, agresywnym, podejrzliwym lub manipulującym, są szanse, że jesteś trudny do zniesienia.

Brudzisz, źle mówisz, często kłamiesz, czy Twoi bliscy regularnie mówią Ci, że na co dzień trudno z Tobą żyć? Krótko mówiąc, czy jesteś nie do zniesienia? Wiedz, że nie jest to nieodwracalne, dlatego bardzo ważne jest, aby Twoje samopoczucie, podobnie jak innych, zostało uświadomione. Istnieje również test opracowany przez doktorantów z psychologii z University of Georgia w Stanach Zjednoczonych, w tym przez Chelsea Sleep, aby zrozumieć, jak nie do życia można być.

Kwestionariusz ten zatytułowany „Test IDRlabs dla osób trudnych” identyfikuje siedem czynników, które komplikują osobę: niewrażliwość (brak empatii), wielkość (która charakteryzuje się tym, że myślimy, że jesteśmy lepsi od innych), agresywność, nieufność (osoba zainteresowana często kwestionuje motywację bliskich jej osób), podejmowanie ryzyka, manipulację i dominację (tj. tendencję do rozmawiania z innymi z pogardą).

Im wyższy wynik, tym bardziej jesteś nieznośny

Aby przystąpić do tego testu składającego się z 35 pytań, wystarczy wskazać każdemu stwierdzeniu, jak bardzo odpowiada ono Twojej osobowości. Na przykład musisz odpowiedzieć na następujące stwierdzenia: „ludzie mówią, że nie mam kontroli”, „często waham się, czy zwierzać się innym”, „złoszczę się, gdy coś blokuje moje plany” lub „jestem osobą nadrzędną”. . Musisz oczywiście odpowiedzieć tak szczerze, jak to tylko możliwe.

Następnie otrzymujesz ocenę od 1 do 100, która określa, jak bardzo jesteś nieznośny. Im wyższy wynik, tym trudniej się z tobą dogadać. Dowiesz się również, które cechy są najbardziej dominujące. Chociaż ten test pozwala dowiedzieć się więcej o sobie i swojej postaci, nie stanowi profesjonalnej diagnozy psychologicznej. Aby dowiedzieć się, czy jesteś nie do zniesienia, zrób test tutaj. Oczywiście, jeśli nie zawsze dogadujesz się ze swoim rodzeństwem, rodzicami lub przyjaciółmi, możesz również im to uprzejmie wysłać.


https://www.neonmag.fr/insensibilite-me ... 57624.html

Przetestuj się, z pewnością jest bardziej przydatny niż test na krukowicę!
Oto gdzie: https://www.idrlabs.com/fr/test-du-styl ... e/test.php

Uwielbiam dislamer: : Lol: : Lol: : Lol:

dysklamer.png
disclamer.png (44 KiB) Obejrzano 7821 razy


Sugeruję, aby każdy członek, który okresowo oskarża innych członków o zachowanie aspołeczne, uczciwie wykonał ten test i opublikował swoje wyniki!

I nie oszukujemy eh!

Dlaczego przystąpić do tego testu?

1. Bezpłatnie. Ten bezpłatny test online został zaprojektowany, aby w pełni ocenić Twój styl osobowości w 15 różnych skalach i jest dostarczany bezpłatnie.

2. Zakończ. Ten bezpłatny test na style osobowości składający się ze 105 pytań pomoże użytkownikowi zrozumieć szerokie ramy teoretyczne sięgające czasów Zygmunta Freuda i jego współpracowników. W odwiecznej tradycji badań nad stylami osobowości istnieją pewne sprzeczności, ale ten test wyjaśnia je, zapewniając pełny przegląd dyscypliny.

3. Zaprojektowany przez profesjonalistów. Autorzy tego testu posiadają certyfikaty do stosowania różnych innych testów osobowości i współpracowali zawodowo nad typologią i oceną osobowości.

4. Zorientowany klinicznie. Opisy osobowości w teście Junga, wskaźnik typu Myers-Briggs (MBTI) i inne narzędzia są krytykowane za zbyt pozytywne. Odpowiedzi udzielane przez to narzędzie mają na celu przeciwdziałanie tej tendencji, dając jasny obraz patologii i problematycznych obszarów związanych z osobowością użytkownika.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez Christophe » 16/12/21, 09:47

ps: moderacja jest zwolniona! : Lol:
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez humus » 16/12/21, 10:01

Przejście do konfesjonału : Mrgreen:
Test stylu osobowości
Twój styl osobowości to:
Brak zaznaczonego stylu osobowości : Lol:

Ale hej, odpowiedziałem za w prawdziwym życiu.
W internecie czasami nalegam bardziej niż w prawdziwym życiu i mówię (boleśnie) rzeczy, których nie powiedziałbym w prawdziwym życiu. : Arrow: bariera ekranu, aby postrzegać drugiego i być słyszanym przez drugiego.
2 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez Macro » 16/12/21, 10:25

Zrobiłem test... Według nich wychodzę z wieloma osobowościami i zawsze według nich bo zgodziłem się odpowiedzieć na wiele pytań, na które nie czułem się zaniepokojony... i rzeczywiście wiele z tych pytań by zasłużyło moim zdaniem, aby mieć odrobinę "j'men type le coquillard" ...

Okazuje się, że mam 84% schysoid:

Osobowość schizoidalna przedstawia się jako oderwana od relacji społecznych. Nie wyraża emocji i woli samotność. Charakteryzuje się kilkoma objawami:

brak badań i zainteresowania relacjami społecznymi, w tym w rodzinie;
pociąg do samotnych zajęć;
przyjemność ograniczona do rzadkich czynności;
małe zainteresowanie seksem w ogóle;
obojętność na opinię innych wobec niego;
zimny i oderwany wygląd;
ograniczona zdolność do wyrażania emocji;
obojętność na normy i konwencje społeczne;
ważne działanie twórcze i atrakcja dla mistyka;
globalne niezrozumienie innych.
Aby mówić o osobowości schizoidalnej, oczywiście konieczne jest, aby kryteria te były obecne od dzieciństwa lub młodości, kiedy osobowość jest konstruowana.

Brakujące 16%, aby być całkowicie schyso, musi dotyczyć seksu ... : Chichot:
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez ABC2019 » 16/12/21, 10:38

jestem „kompulsywny”

Test stylu osobowości
Twój styl osobowości to:
Przymusowy
Twoje wyniki testu sugerują, że Twój styl osobowości obejmuje: Troskę o sprawy porządku i kontroli. Nie tylko jesteś doskonale zorganizowany i przyzwyczajony do znanej Ci rutyny, ale także uważasz, że inni też powinni. Może sprawić, że ludzie wokół ciebie będą postrzegać cię jako moralizatora i uciążliwość - kogoś, kto spędza czas na ujawnianiu nieskuteczności i błędów innych, chwaląc się własnymi sukcesami, aby stać się wzorem do naśladowania dla innych. Być może sam tego nie wiesz, ale jednym z powodów, dla których trzymasz się zasad, jest poczucie, że musisz nieustannie zmagać się z przytłaczającym pragnieniem odpuszczenia, aby być godnym miłości i szacunku. Prawdopodobnie masz ukryte motywy gniewu i nieposłuszeństwa, które ukrywasz przed światem, starając się zaprezentować idealną fasadę, którą inni mogą podziwiać i szanować.

niezbyt mile widziane : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez Christophe » 16/12/21, 10:46

Wszyscy jesteśmy mieszanką kilku aspektów psychologicznych, w rzeczywistości niektóre pytania są zawiłe i przydałoby się wybrać „nie wiem”… lub „zdaję”…

Krowa, są w wynikach, nawet nie wiem, co to jest! Płeć schizoidalna? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

W przeciwnym razie zrównoważ wszystkie swoje wyniki, a nie tylko ten dominujący… No dalej, zmotywujmy się! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Powiedziałem, że jesteśmy zwolnieni, ale tutaj, przez wzgląd na szczerość, moja dominująca osobowość jest kompulsywna teatralna (remis w 86% !!) bez dominującej osobowości (w skrócie, jestem miłym facetem, prawda?)! : Mrgreen:

Twój styl osobowości to: wiele stylów osobowości

O moja droga! Albo kliknąłeś „OK” przy zbyt wielu pytaniach, które tak naprawdę nie dotyczyły ciebie, albo wydaje się, że masz w równym stopniu wielocechowy styl osobowości. Możliwe jest również, że masz kilka stylów osobowości, które są silnie wyrażane i które w tobie współistnieją. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy rzeczywiście masz ten styl wielorakiej osobowości, czy też po prostu kliknąłeś „OK” zbyt pobłażliwie, a tym samym nie jesteśmy w stanie dostarczyć Ci bardziej spersonalizowanego opisu. Możesz jednak spojrzeć na poniższą tabelę, aby zobaczyć, który ze stylów osobowości zaznaczyłeś najczęściej.


Bahhh nie martw się, to zupełnie normalne dla… Lwa! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez Macro » 16/12/21, 10:47

Ha tak zapomniałem, że byłem kompulsywny w 84%... i narcystyczny w 14%
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez ABC2019 » 16/12/21, 10:50

Christophe napisał:Twój styl osobowości to: wiele stylów osobowości


o tym myślałem, kiedy powiedziałem, że oscylowałaś między jasną a ciemną stroną : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez Christophe » 16/12/21, 10:52

Tak moje drogie ABC... teraz TG TDC! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: test towarzyskości idrlabs. Niewrażliwość, megalomania, agresywność, manipulacja: czy jesteś nie do zniesienia?




przez ABC2019 » 16/12/21, 10:57

Makro napisał:Ha tak zapomniałem, że byłem kompulsywny w 84%... i narcystyczny w 14%

o tak, jestem zbyt kompulsywny w 86%, ale w 43% narcystyczny!

jednocześnie, gdy masz do wyboru „narcystyczny, antyspołeczny, teatralny, zależny lub sadystyczny” lub „kompulsywny, negatywistyczny, unikający, depresyjny lub masochistyczny”, nie jest tak źle : Lol:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx, Macro i goście 268