Jak znaleźć plik cacsi w Enedis?

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
darwenn
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 510
Rejestracja: 16/07/09, 17:43
x 9

Jak znaleźć plik cacsi w Enedis?




przez darwenn » 20/01/23, 15:50

Cześć wszystkim. Właśnie potwierdziłem z Enedisem moje Cacsi. Więc wszystko jest zatwierdzone, więcej niż do oddania do użytku. Jednak teraz, gdy moje zgłoszenie zostało zamknięte, nigdzie nie widzę podpisanej umowy. Jest po prostu zarchiwizowany na mojej przestrzeni enedis connect, która mówi mi, aby połączyć się z moją przestrzenią na enedis.fr, aby dołączyć mój nowy licznik. Ale po pierwsze, nie mam nowego linky, tylko mój główny, a po drugie, nie widzę żadnej wzmianki o moim cacsi. Co robić ? Jak uzyskać do niego dostęp i dołączyć go? Jeśli pewnego dnia zostanę poproszony, będę musiał coś przedstawić.
0 x
darwenn
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 510
Rejestracja: 16/07/09, 17:43
x 9

Re: Jak znaleźć plik cacsi w Enedis?




przez darwenn » 21/01/23, 11:57

Dla odniesienia, znalazłem odpowiedzi tutaj: https://forum-photovoltaique.fr/viewtop ... 90&t=54457

Brak ostatecznego załącznika weryfikacyjnego Enedis. Zadzwoń do nich w poniedziałek i wyślij mi go e-mailem.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Jak znaleźć plik cacsi w Enedis?




przez Christophe » 21/01/23, 12:11

Przepraszam, nie znam się na tym...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 171