Turbiny wiatrowe i panele słoneczne

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
fidobedo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 05/09/18, 13:33

Turbiny wiatrowe i panele słoneczne




przez fidobedo » 05/09/18, 14:17

witam wszystkich tutaj mam w domu chwilowo 3 panele fotowoltaiczne które są w połowie drogi do ścian i cieszą słońce w maju mam też wiatrak
że chciałbym mistrza z panelami na noc i gdy jest wiatr oczywiście nie więcej niż 160 kh inaczej witam uszkodzenia
Pytam jak mam ładowarkę do solar control PWM ma wejście do paneli na plus i minus w środku
wyjście na baterille lub baterille i wyjście na główne światło, z którego nie sądzę, że na pewno będziesz się śmiać.
W połowie wyszedłem, aby opanować lampę, w połowie turbinę wiatrową. Może tutaj turbina wiatrowa ma miejsce do załadowania baterii, dla której pobiera prąd
idź wynik, który konsumuje zamiast mnie, opanuj, co ona może zrobić : Evil:
Proszę cię, jeśli to możliwe, aby uzyskać odpowiedź na twój krok w tym problemie, aby wiedzieć, gdzie jest mistrz
przybycie turbiny wiatrowej na baterille i wiedzieć, czy damy radę okiełznać dwie dziewczyny przy wejściu do ładowarki, szkoda nie wiem, opanuj zdjęcie
czekając na odpowiedź otrzymam pozdrowienia i już dziękuję za odpowiedź fidobedo
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12306
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2967

Re: Turbina wiatrowa z panelami słonecznymi




przez Ahmed » 05/09/18, 14:42

Pozostawiam odpowiedzi innym, znacznie bardziej kompetentnym ode mnie w tej dziedzinie, ale muszę cię ostrzec, skoro wspomniałeś o tej kwestii: strzeżcie się nagich dziewcząt! : Wink:
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Turbina wiatrowa i panele fotowoltaiczne




przez Christophe » 05/09/18, 17:15

Poważnie nie rozumiemy zdania z 2...fhoto i baterille poważnie? Robisz to celowo? : Evil:

Od 10 lat dostępne są bezpłatne narzędzia do sprawdzania pisowni!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Turbina wiatrowa i panele fotowoltaiczne




przez Gaston » 06/09/18, 10:15

fidobedo napisała:Wyjąłem go, żeby opanować lampę, wziąłem turbinę wiatrową
poważny :?

Założyłem łańcuch między przednie a tylne koło mojego roweru i nie rozumiem, dlaczego sam nie jedzie do przodu : Twisted:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146