Hulajnoga elektryczna GO RIDE 80PRO, która już się nie ładuje

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
Vautrin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 08/08/20, 08:23

Hulajnoga elektryczna GO RIDE 80PRO, która już się nie ładuje




przez Vautrin » 08/08/20, 08:28

witam poproszę o informacje na temat GO RIDE 80PRO Night Edition - Hulajnoga elektryczna 8 "- 350 W - 6.6Ah Właśnie zmieniłem kabel złącza ładowania przy podłączaniu ładowarki do ładowania zatrzasnął kabel będę chciał wiedzieć czy nadejdzie kabel lub ładowarka nie wydaje mi się, żeby te kwartały baterii skuter salutuje mi nie mogę go naładować co można powiedzieć, że problem przychodzi
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189

Re: skuter elektryczny




przez Remundo » 08/08/20, 08:56

do sprawdzenia ciągłości przewodów można użyć omomierza, rezystancja powinna być bliska zeru.

Jest mała szansa, że ​​kabel jest uszkodzony, zwłaszcza jeśli go wymieniłeś.

zamki chyba elektroniczne, a my jesteśmy jak kura przed nożem ... Roll:
0 x
Obraz
Vautrin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 08/08/20, 08:23

Re: skuter elektryczny




przez Vautrin » 08/08/20, 09:10

ok ale dopóki mam nowy kabel i podłączę ładowarkę AC i skoro ładowarka miga na czerwono nie mogę naładować skutera
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: GO RIDE 80PRO ładowarka KO do hulajnogi elektrycznej




przez Christophe » 08/08/20, 10:23

Wydaje się, że bateria ma zwarcie (wewnętrzny BMS do sprawdzenia) i / lub ładowarka jest niesprawna.

Sprawdza napięcie na ładowarce (włączone, huh) i na akumulatorze. Należy pamiętać, że niektóre ładowarki litowe nie zapewniają napięcia, dopóki nie są podłączone do akumulatora (pętla sprzężenia zwrotnego).

Nie mierz rezystancji na zaciskach baterii, spaliłoby wszystko ... nie mówiąc już o amperach.

Staraj się też pisać, ponieważ zrozumienie ciebie jest bardzo bolesne. Dziękuję Ci.
0 x
Vautrin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 08/08/20, 08:23

Re: GO RIDE 80PRO skuter elektryczny, który już się nie ładuje




przez Vautrin » 08/08/20, 10:47

OK dzięki za odpowiedź i przepraszam za napisanie
0 x

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98