Awaria podgrzewacza wody

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
Gillou 30 , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 02/04/20, 17:42

Awaria podgrzewacza wody




przez Gillou 30 , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , » 02/04/20, 18:12

Witam wszystkich
Mam mały problem, mam dzielny podgrzewacz wody mag 9 / 2xz w moim samochodzie kempingowym i to już nie działa
kiedy go uruchamiam, lampka kontrolna włącza się bez problemu i jak tylko otworzę ciepłą wodę, gaśnie
Próbowałem delikatnie, ale się włącza, ale jak tylko odkręcę kran z ciepłą wodą, wyłącza się
Zmieniłem membranę i wyczyściłem ciało, ale nic, wciąż ten sam problem : Evil:
Mam nadzieję, że masz pomysł, że jestem w sercu
z góry dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: dzielna awaria podgrzewacza wody




przez GuyGadebois » 02/04/20, 18:18

Gillou 30 napisał:Witam wszystkich
Mam mały problem, mam dzielny podgrzewacz wody mag 9 / 2xz w moim samochodzie kempingowym i to już nie działa
kiedy go uruchamiam, lampka kontrolna włącza się bez problemu i jak tylko otworzę ciepłą wodę, gaśnie
Próbowałem delikatnie, ale się włącza, ale jak tylko odkręcę kran z ciepłą wodą, wyłącza się
Zmieniłem membranę i wyczyściłem ciało, ale nic, wciąż ten sam problem : Evil:
Mam nadzieję, że masz pomysł, że jestem w sercu
z góry dziękuję

Jest to często spowodowane zablokowaną dyszą (częściowo lub całkowicie). W twoim przypadku, być może częściowo, lub wadliwy termopara.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12306
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2967

Re: dzielna awaria podgrzewacza wody




przez Ahmed » 03/04/20, 12:23

Ważne jest, aby sprawdzić, czy termopara dobrze znajduje się w płomieniu płomienia pilotującego: jest to jedna z konsekwencji zanieczyszczenia dyszy, która powoduje zniekształcenie płomienia, uniemożliwiając w ten sposób działanie termopary.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Gillou 30 , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 02/04/20, 17:42

Re: Awaria dzielnego podgrzewacza wody




przez Gillou 30 , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , » 06/04/20, 17:49

cześć
W ten weekend spróbowałem jeszcze raz, zbliżając końcówkę termopary nieco bliżej płomienia, ale nic lepszego zawsze nie jest tego samego bp
jak tylko jeszcze trochę otworzę ciepłą wodę, rampy wyjdą i staną się bezpieczne :zaszokować:
a dysza jest czysta, nie rozumiem
czy istnieje sposób przetestowania termopary
dziękuję
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 100