doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości w Mauritius

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Mireille90
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 08/10/14, 13:36

doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości w Mauritius

przez Mireille90 » 22/10/14, 13:23

Cześć, widząc piękno mauretańskich krajobrazów w sieci, myślałem, że będzie to szansa na życie. Co więcej, wraz z żoną udamy się na wyspę pod koniec roku na święta. Szukamy już miejsca na pobyt i chcemy, aby był to miły dom wakacyjny na plaży. Czy wiesz, gdzie mogę znaleźć reklamy dla tego typu wypożyczalni?
0 x
julien12
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 10/10/14, 09:38

przez julien12 » 24/10/14, 12:36

Witam, planuję też polecieć na wyspę w przyszłym miesiącu. Zacząłem szukać miejsca na pobyt i znalazłem bardzo elegancki bungalow na -lexpressproperty.com. Czy kiedykolwiek tam byłeś? W przeciwnym razie radzę ci, ponieważ ta strona umieszcza w Internecie wszystkie reklamy nieruchomości do wynajęcia lub sprzedaży na wyspie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

przez Christophe » 24/10/14, 12:45

Hej "dwa" tam? jak życie?
Nie wrażenie przesadzenia z netykietą?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 123