Z Sarkome do ... Alberto Mujica (Urugwaj)

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Z Sarkome do ... Alberto Mujica (Urugwaj)




przez Flytox » 05/04/13, 23:20

Na pewno nie ma tego samego stylu/metody co nasz narodowy bling bling mikrus.....

http://www.rue89.com/2013/01/22/voici-l ... nde-238687
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12306
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2967




przez Ahmed » 06/04/13, 13:11

Może dlatego, że ani on (Sarko), żaden Holland spędzili kilka lat w czeluściach dyktatorskiego więzienia, że ​​nigdy nie byli w stanie zasmakować prostoty? :P
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6979
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2904




przez gegyx » 06/04/13, 14:25

Świetnie!

Naprawdę ? Nie ma kochanki? Brak konta na Kajmanach?

:P
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 06/04/13, 14:59

Ahmed napisał:Może dlatego, że ani on (Sarko), żaden Holland spędzili kilka lat w czeluściach dyktatorskiego więzienia, że ​​nigdy nie byli w stanie zasmakować prostoty? :P

Tak, to, co mówi się o tej głowie państwa, jest raczej wzruszające!

Jose Alberto Mujica napisał:- Nie zachowuj się jak jakiś mały palant, gówniany krasnoludzie. W najlepszym razie skończycie jak więzienne szczury. »


Dużo się śmiałem, nawet jeśli nie było powodu (czyt.Roze„za jego imię!)

Jego życie jest piękną lekcją pokory (chociaż wybór spojrzenia na pępek jest kwestią osobistą, ale nie nadużyciem słabości) i nie powinien być skierowany do nikogo konkretnego, ale do medytacji przez zagubione owieczki, które często odwiedzają forums : Lol: (ci, którzy wierzą, że ich daremna satyra odciśnie piętno, podczas gdy jest pochłonięta przez tysiące miliardów biadających stron, które ma planeta...! Ja umieściłem tam swoją...)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 07/04/13, 10:10

Ładny przykład sarkomatycznego dziedziczenia poprzez DCRI: http://www.numerama.com/magazine/25610- ... ticle.html

Mój Boże, co za amatorskie metody... Trochę mi szkoda Francji...
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 94